Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

40 zł do Empik.com (za wymianę walut) i 3000 zł na Wakacje.pl (w konkursie) od Walutomatu

40 zł do Empik.com (za wymianę walut) i 3000 zł na Wakacje.pl (w konkursie) od Walutomatu
Źródło: najlepszekonto.pl

Każdy podmiot, który chce zwrócić uwagę na swoją ofertę, musi się jakoś wyróżnić spośród konkurencji. Jednym ze sprawdzonych sposobów na przyciągnięcie nowych klientów jest urządzenie dla nich promocji z nagrodami. Ten sposób wybrała także obchodząca swoje 13. urodziny platforma wymiany walut Walutomat.

Osoby, które nie korzystały dotąd z tego serwisu, mogą otrzymać 40 zł do Empik.com za aktywne korzystanie z Walutomatu, czyli dokonanie wymiany min. 700 jednostek jednej z walut objętych promocją: EUR, USD, GBP, CHF. Spośród tych, którzy udzielą najbardziej kreatywnej odpowiedzi na pytanie konkursowe, wyłoniony zostanie laureat nagrody specjalnej, czyli bonu o wartości 3000 zł do wykorzystania na platformie Wakacje.pl.

Adresaci promocji

Akcja „Wymień walutę, odbierz bon i zawalcz o wakacje marzeń" trwa do 16 grudnia 2021 r. lub do wyczerpania puli nagród, których przygotowano jedynie 200. Mogą w niej wziąć udział osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych, posiadające miejsce zamieszkania na terenie Polski, które do dnia rozpoczęcia promocji (21 listopada 2022 r.) nie były użytkownikami Walutomatu.

40 zł do Empiku za wymianę walut

Na spełnienie warunków otrzymania nagrody gwarantowanej wystarczy kilka minut.

Krok 1
Krok 1

Do 16 grudnia 2022 r. (przypominamy o ograniczonej puli nagród) zarejestruj się w promocji i załóż konto w serwisie Walutomat. Jeśli masz ochotę, odpowiedz też na pytanie konkursowe: Co oznacza dla Ciebie bycie mobilnym?

Krok 2
Krok 2

Także do 16 grudnia 2020 r. dokonaj w Walutomacie kupna/sprzedaży walut o równowartości min. 700 EUR/USD/GBP/CHF.

Nagroda
Nagroda

Jeśli znajdziesz się w gronie 200 osób, które najszybciej spełnią wszystkie warunki akcji, to do 30 grudnia 2022 r. na adres mailowy podany w formularzu rejestracyjnym otrzymasz e-bon o wartości 40 zł do wykorzystania na Empik.com.

W tym samym terminie autor wybranej przez jury odpowiedzi na pytanie konkursowe otrzyma drogą mailową informację o wygranej. Jeśli to Ty nim zostaniesz, będziesz miał 7 dni od daty przesłania wiadomości na przekazanie organizatorowi danych niezbędnych do wydania nagrody. Voucher na Wakacje.pl będzie wysłany przesyłką kurierską w ciągu 7 dni od daty podania wymaganych informacji.

Udzielenie odpowiedzi na pytanie konkursowe nie jest obowiązkowe; pominięcie go nie pozbawi Cię prawa do otrzymania vouchera do Empiku.

E-bon do Empik.com będzie ważny do 21 listopada 2023 r. Możesz go wykorzystać podczas zakupów internetowych wyłącznie na towary sprzedawane przez Empik.

Opłacenie wycieczki z oferty Wakacje.pl wygranym w konkursie voucherem będzie możliwe do 25 listopada 2023 r.

Ważne uwagi

W regulaminie akcji jest zapis, że nie łączy się ona z innymi promocjami serwisu Walutomat.

Nagroda, którą zdobędziesz w tej promocji, jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych, więc nie musisz się z niej rozliczać przed urzędem skarbowym. Gdybyś zdobył bon w konkursie, to organizator zapłaci ze swoich środków należny podatek i zajmie się dopełnieniem wszelkich formalności.

Jak działa Walutomat?

Walutomat to serwis do wymiany walut online. Zasada jego funkcjonowania jest bardzo prosta: należy przelać na swoje konto na tej platformie pieniądze przeznaczone na wymianę, wybrać walutę, na jaką chce się wymienić środki, po czym zdecydować o sposobie odbioru waluty – konto walutowe, rachunek odbiorcy (np. kontrahenta) czy jeden z punktów odbioru osobistego.

Potrzebujesz waluty – skorzystaj

Jeśli potrzebujesz waluty i nie korzystałeś dotąd z Walutomatu, to chyba nie ma się nad czym zastanawiać. Warunki akcji są bardzo proste, ich spełnienie zajmie Ci zaledwie kilka minut, po czym 40 zł do Empiku będzie Twoje. Jeśli kreatywnie odpowiesz na pytanie konkursowe, być może wygrasz voucher na Wakacje.pl. Wiele zależy od oceny Twojej odpowiedzi przez komisję konkursową, ale co szkodzi spróbować. Może to akurat Twoje słowa spodobają się jurorom. Powodzenia!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Wymień walutę, odbierz bon i zawalcz o wakacje marzeń"

O instytucji

Platforma wymiany walut Walutomat działa od 2009 r. Mogą z niej korzystać osoby prywatne, jak i klienci biznesowi.