Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

30 zł na Allegro za skorzystanie z Walutomatu

30 zł na Allegro za skorzystanie z Walutomatu
Źródło: strona promocji

Każdy podmiot, który chce zwrócić uwagę na swoją ofertę, musi się jakoś wyróżnić spośród konkurencji. Jednym ze sprawdzonych sposobów na przyciągnięcie nowych klientów jest urządzenie dla nich promocji z nagrodami. Ten sposób wybrała także platforma wymiany walut Walutomat, która oferuje 30 zł w postaci e-bonu na Allegro za założenie konta i wymianę 500 jednostek wybranej waluty.

Adresaci promocji

Akcja „Wymień walutę i odbierz bon do Allegro” trwa do 28 grudnia 2020 r. lub do wyczerpania puli nagród, których jest 200. Mogą w niej wziąć udział osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych, które do dnia rozpoczęcia promocji (16 listopada 2020 r.) nie były użytkownikami Walutomatu.

30 zł na Allegro za proste działania

Na spełnienie warunków otrzymania nagrody wystarczy kilka minut.

Krok 1
Krok 1

Do 28 grudnia 2020 r. (przypominamy o ograniczonej puli nagród) załóż konto w serwisie Walutomat.

Krok 2
Krok 2

Także do 28 grudnia 2020 r. dokonaj w Walutomacie kupna/sprzedaży walut o równowartości przekraczającej 500 EUR/USD/GBP/CHF.

Nagroda
Nagroda

Jeśli znajdziesz się w gronie 200 osób, które najszybciej spełnią wszystkie warunki akcji, to do 8 stycznia 2021 r. na adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym otrzymasz e-kod o wartości 30 zł do wykorzystania na Allegro.

Bon na Allegro można wykorzystać tylko podczas jednej transakcji. Będzie on ważny do 12 listopada 2021 r.

Opisywana akcja nie łączy się z innymi promocjami serwisu Walutomat.

Nagroda, którą zdobędziesz w tej promocji, jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych, więc nie musisz się z niej rozliczać przed urzędem skarbowym.

Jak działa Walutomat?

Walutomat to serwis do wymiany walut online. Zasada jego funkcjonowania jest bardzo prosta: należy przelać na swoje konto na tej platformie pieniądze przeznaczone na wymianę, wybrać walutę, na jaką chce się wymienić środki, po czym zdecydować o sposobie odbioru waluty – konto walutowe, rachunek odbiorcy (np. kontrahenta) czy jeden z punktów odbioru osobistego.

Waluty można wymieniać po atrakcyjnym kursie przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, ale wypłaty dokonywane są w godzinach 8:00-23:00.

Potrzebujesz waluty – skorzystaj

Jeśli potrzebujesz waluty i nie korzystałeś dotąd z Walutomatu, to chyba nie ma się nad czym zastanawiać. Warunki akcji są bardzo proste i ich spełnienie zajmie Ci zaledwie kilka minut. Znacznie dłużej będziesz się pewnie zastanawiał, na co wydać bonus na Allegro.

To tylko nasze zdanie. Decyzja – jak zawsze – należy do Ciebie.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Wymień walutę i odbierz bon na Allegro"

O instytucji

Platforma wymiany walut Walutomat działa od 2009 r. Mogą z niej korzystać osoby prywatne, jak i klienci biznesowi.