Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

100 zł za wykupienie ubezpieczenia komunikacyjnego w porównywarce Punkta (dawniej mfind)

100 zł za wykupienie ubezpieczenia komunikacyjnego w porównywarce Punkta (dawniej mfind)
Źródło: najlepszekonto.pl

Korzystając z dotychczas posiadanych produktów finansowych, ubezpieczeniowych i innych, często nie zauważamy, że zmiana ich dostawcy pozwoli otrzymać nie tylko równie dobrą ofertę, ale i przy okazji zdobyć jeszcze bonus powitalny. Dlatego na naszym portalu nieustannie zachęcamy do rozglądania się za ofertami promocyjnymi związanymi z mniejszymi i większymi nagrodami. Każda ma swoją wartość i jak tylko jest możliwość, warto po nią sięgnąć.

Oto obowiązująca bezterminowo propozycja, która pozwoli Ci zaoszczędzić 100 zł na ubezpieczeniu Twojego pojazdu. Opiera się ona na regulaminie promocji „50 plus”, ale korzystając z linka z naszego portalu, podwoisz bonus, o którym jest mowa we wspomnianym dokumencie.

Kliknij, aby powiększyć
Źródło: punkta.pl
​​​​Kto może zgarnąć premię?

Uczestnik promocji musi być osobą pełnoletnią, która nie ubezpieczała dotąd pojazdu za pośrednictwem porównywarki Punkta.pl. Bycie pracownikiem (lub członkiem jego najbliższej rodziny) organizatora, czyli spółki mFind IT, wyklucza z udziału w akcji.

Porównujesz, wybierasz, zyskujesz podwójnie

Zadanie uczestnika promocji sprowadza się do wyboru najlepszej oferty ubezpieczenia posiadanego pojazdu:

Krok 1
Krok 1

Wejdź na stronę punkta.pl i określ, co chcesz ubezpieczyć, podaj swoje dane i po otrzymaniu ofert wybierz tę, którą uznasz za najkorzystniejszą.

Informacja
Informacja

Po chwili na podany adres e-mail otrzymasz wiadomość z potwierdzeniem, że Twoja rejestracja w systemie została zaakceptowana i masz prawo otrzymania 100 zł premii.

Krok 2
Krok 2

Zawrzyj umowę ubezpieczenia z wybranym towarzystwem ubezpieczeniowym i nie odstępuj od niej przez min. 30 dni.

Informacja
Informacja

W ciągu 60 dni od otrzymania przez organizatora promocji potwierdzenia zawarcia polisy od ubezpieczyciela, zostanie do Ciebie wysłany e-mail z prośbą o podanie danych niezbędnych do dokonania przelewu 100 zł.

Krok 3
Krok 3

Udziel poprawnej odpowiedzi na pytanie, które znajdziesz w e-mailu: Czy w Polsce ubezpieczenie OC na samochód osobowy jest obowiązkowe?

Nagroda
Nagroda

Niezwłocznie otrzymasz informację o przyznaniu Ci nagrody, która zostanie wypłacona na wskazane przez Ciebie konto bankowe w ciągu 30 dni od przesłania wiadomości o spełnieniu warunków akcji.

Dodatkowe informacje

Umowę ubezpieczenia możesz zawrzeć do końca miesiąca następującego po tym, w którym akcja została zakończona (kod promocyjny widoczny na zamieszczonym powyżej obrazku stracił ważność).

Możliwe jest, że wystąpisz w roli ubezpieczającego, ale jednocześnie nie będziesz ubezpieczonym. Wówczas musisz wskazać osobę, która będzie stroną umowy ubezpieczenia i to ona otrzyma premię.

Co prawda zdobyta przez Ciebie nagroda podlega opodatkowaniu, ale organizator akcji zapłaci go ze swoich środków i zajmie się niezbędnymi formalnościami. Tak więc Tobie pozostanie cieszenie się z bonusu.

100 zł z pewnością się przyda

Uczestnicząc w tej akcji, musisz tylko wybrać najkorzystniejszą ofertę ubezpieczenia dla swojego pojazdu. Naprawdę tak niewiele potrzeba, by otrzymać 100 zł. Zauważ, że zyskasz podwójnie – zgarniesz wspomnianą premię, ale i dzięki porównywarce ofert zapłacisz mniej za ubezpieczenie.

Tak więc, sprawdź propozycje, które wygeneruje dla Ciebie Punkta i zdecyduj, z której z nich skorzystasz.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "50 plus"

O instytucji

Punkta to porównywarka ubezpieczeń, która pozwala zaoszczędzić na zakupie OC, wybrać najlepiej dopasowany pakiet medyczny, a także polisę turystyczną oraz nieruchomości.