100 zł na Pyszne.pl za kartę kredytową Santandera

Promocja zakończyła się dnia 5 maja 2019 r.

100 zł na Pyszne.pl za kartę kredytową Santandera Źródło obrazka: strona promocji

Komu mało pyszności po Świętach Wielkanocnych, ma szansę na zdobycie pieniędzy na zakup następnych. Santander proponuje 100 zł do wykorzystania na Pyszne.pl za skorzystanie z jednego z jego produktów kredytowych. Osoby nie korzystające dotąd z usług tego banku mają szanse na dodatkowe nagrody.

Planowo akcja „Wyklikaj ofertę banku online” ma potrwać do 5 maja 2019 r., ale może zakończyć się przed terminem, gdyż bank zamierza nagrodzić tylko 650 uczestników (decyduje moment zawarcia umowy z bankiem o jeden z produktów objętych promocją). Może nim być każda pełnoletnia osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych zamieszkała na terenie Polski. Ważne, by posiadała konto w Santanderze i dostęp do bankowości elektronicznej – internetowej i/lub mobilnej.

Jak wspomnieliśmy, na dodatkową premię mogą liczyć Ci, którzy dopiero nawiążą współpracę z Santanderem. Do 30 kwietnia 2019 r. trwa bowiem promocja, w której do zdobycia jest nawet 200 zł za przekierowanie wynagrodzenia do tego banku. Twój zysk będzie wyższy o 80 zł, gdy otworzysz rachunek w Santanderze w ramach programu poleceń.

Wybierz produkt, zarejestruj się

Sięgnięcie po 100 zł na Pyszne.pl wymaga bardzo niewielkiej aktywności. Twoje zadania sprowadzają się do następujących działań:

 1. Zarejestruj się na stronie promocji, wypełniając znajdujący się tam formularz. Zaakceptuj przy tym regulamin akcji.
 2. Sprawdź, czy:
  • posiadasz aktywny Elektroniczny kanał kontaktu, czyli masz możliwość wymiany korespondencji z bankiem w ramach wewnętrznego serwisu. Musi on być aktywny najpóźniej w dniu rejestracji do promocji.
  • wyraziłeś zgodę na kontakt telefoniczny w celach marketingowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną,
  • nie posiadasz wyrażonego sprzeciwu na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
 3. Zawnioskuj w Santander internet lub Santander mobile o kartę kredytową lub kredyt w rachunku płatniczym (limit w koncie) lub kredyt gotówkowy i zawrzyj z bankiem umowę o wybrany produkt. Pamiętaj, że decyzja banku uzależniona jest od oceny Twojej zdolności kredytowej.

  W przypadku rachunków wspólnych nagrodę może otrzymać każdy z posiadaczy, o ile spełni wszystkie wymagania promocji.

Odbierz nagrodę

Nic więcej nie musisz robić! Za sam fakt skorzystania z jednego z produktów kredytowych, Santander nagrodzi się bonem o wartości 100 zł (albo dwoma po 50 zł) do wykorzystania w serwisie Pyszne.pl. Bonus otrzymasz do 17 maja 2019 r. na adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym.

Z doświadczeń poprzednich promocji Pyszne.pl wiemy, że w wiadomości otrzymanej od banku znajdziesz informację o terminie ważności bonów.

Co wybrać z oferty Santandera?

Zapewne ciekawi Cię nasza podpowiedź: Co wybrać z oferty Santandera, by zdobyć nagrodę w tej promocji? O kredycie gotówkowym czy limicie w koncie nie możemy się wypowiadać, gdyż warunki ustalane są indywidualnie dla każdego wnioskodawcy w oparciu o badanie jego zdolności i wiarygodności kredytowej. Proponujemy, by bliżej przyjrzeć się kartom kredytowym.

Karta kredytowa 1|2|3

Jej podstawowy atut to możliwość odzyskania do 760 zł za zakupy w supermarketach (1% zwrotu), na stacjach paliw (2% moneyback) oraz w restauracjach (3% zwrotu). Karta wydawana jest za darmo, a opłata za jej użytkowanie uzależniona jest od Twojej aktywności. W pierwszym roku bank nie pobierze opłaty za kartę wynoszącej 120 zł, jeśli w ciągu 3 miesięcy od jej wydania wykonasz „kredytówką” min. 10 transakcji (nie mogą to być przelewy z karty). W kolejnych latach też możesz uniknąć identycznej opłaty (ale pobieranej w cyklu miesięcznym po 10 zł) pod warunkiem, że w poprzednim cyklu rozliczeniowym wykonasz 10 transakcji kartą.

Karta kredytowa Visa Silver Pajacyk

Karta Visa Silver "Akcja Pajacyk" w Santander Bank Polska to tania karta kredytowa, dzięki której możesz wesprzeć program „Pajacyk” (bank przekazuje część zysku z transakcji kartą właśnie na ten program). Wydanie tej „kredytówki” jest bezpłatne, a opłata za pierwszy rok korzystania z niej wynosi 90 zł. Bank zrezygnuje z tej opłaty, jeśli w pierwszych 3 miesiącach od wydania „kredytówki” wykonasz nią 10 transakcji bezgotówkowych (z wyjątkiem przelewów z karty). W kolejnych latach możesz uniknąć opłaty miesięcznej w wysokości 7,50 zł, jeśli w poprzednim cyklu rozliczeniowym wykonasz „kredytówką” min. 10 transakcji bezgotówkowych.

Spróbuj tego, na co masz ochotę

Prosta, szybka i smaczna promocja. Wystarczy, że sięgniesz po jeden z produktów kredytowych Santandera, a otrzymasz 100 zł i będziesz mógł zamówić na Pyszne.pl to, na co przyjdzie Ci ochota.

Przypominamy, że karta kredytowa to nie tylko „odłożona” w czasie płatność za zakupy, ale przede wszystkim obowiązek spłaty zadłużenia wobec banku. Tym, którzy nie korzystali dotąd z kart kredytowych sugerujemy sięgnięcie do naszego poradnika o tym, jak mądrze i rozsądnie korzystać z „kredytówek”.

Z ostatniej chwili

 • 20.05.2019 07:54

  Getin Bank obniża promocyjne oprocentowanie dla "nowych środków" z 3,4% na 3,2%. Jak zmieniły się pozostałe warunki promocji? Sprawdź w naszym artykule.

 • 17.05.2019 17:51

  Aż 250 zł może być Twoje, jeśli założysz w BNP Paribas Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj i wykażesz się aktywnością w korzystaniu z nich.

 • 17.05.2019 11:46

  Alior Bank ponownie uruchomił promocję Konta Mocno Oszczędnościowego, ale niestety - za przykładem konkurencji - obniżył je do 2,5% w skali roku.

 • 16.05.2019 12:43

  Szybka i atrakcyjna akcja. Dokonaj 2 płatności Google Pay z wykorzystaniem karty Citibanku, a otrzymasz 2 bilety do Multikina.

 • 16.05.2019 11:25

  Nawet 460 zł można zgarnąć za założenie konta w Credit Agricole i opłacanie z niego abonamentu nc+.

 • 15.05.2019 15:44

  Za płatność za zakupy w Auchan kartą zarejestrowaną w programie Visa Oferty możesz zyskać 15 zł zwrotu.

 • 14.05.2019 16:03

  W szybkiej promocji karty kredytowej Mastercard w ING możesz zyskać nawet 400 zł do wykorzystania na Circle K.

 • 14.05.2019 13:35

  Otwierając Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na eŚwiat od BNP Paribas można zyskać 200 zł do wydania w sklepach H&M.

 • 14.05.2019 10:44

  Decydując się na Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Świat z oferty BNP Paribas możesz zgarnąć 250 zł na paliwo na stacjach Orlen.

 • 13.05.2019 17:11

  Tym razem za założenie Konta Otwartego na Ciebie z oferty BNP Paribas można zdobyć 150 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.