Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Kamper lub smartwatch Fitbit Versa 2 do wygrania w loterii banku Credit Agricole!

Kamper lub smartwatch Fitbit Versa 2 do wygrania w loterii banku Credit Agricole!
Źródło: strona banku

Rusza nabór wniosków w programie Rodzina 500+ na nowy okres, od 1 czerwca 2022 r. do 31 maja 2023 r. Bank Credit Agricole uznał, że to dobra okazja, by zachęcić rodziców do korzystania z jego usług. Osoby, które mają konto osobiste w tym banku i złożą wspomniany wniosek w jego bankowości elektronicznej, wezmą udział w specjalnej loterii. Spójrz, co jest do wygrania:

  • nagroda I stopnia – kamper Roller Team Kronos 287TL o wartości 346 775 zł,
  • nagroda II stopnia – smartwatch Fitbit Versa 2 o wartości 500 zł. Każdego dnia będzie losowanych 20 nagród tego typu.

Zasady uczestnictwa

Organizatorem loterii „Wygraj Kampera z wnioskiem 500+ i CA24 eBank”, która trwa do 31 marca 2022 r., jest spółka IQ Marketing (Poland). O nagrody mogą się ubiegać osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które skończyły 18 lat najpóźniej w chwili dokonywania zgłoszenia do loterii i posiadają w Credit Agricole konto osobiste. Dodajmy, że zgodnie z regulaminem uczestnikiem może być wyłącznie osoba legitymująca się numerem PESEL.

Wynika z tego, że jeśli nie współpracujesz jeszcze z Credit Agricole, nie ma przeszkód, byś założył konto w tym banku w wybranej promocji dla klientów indywidualnych i zgarnął premię „na start”. Obecnie do zdobycia jest nawet 555 zł!

Mając już dostęp do bankowości elektronicznej, będziesz mógł złożyć wniosek o świadczenie 500+ i wziąć udział w loterii.

Jak zdobyć los?

Skoro ustaliliśmy już, jakie nagrody są do wygrania i kto może je zdobyć, najwyższa pora na szczegółowe przedstawienie zasad udziału w loterii.

Krok 1
Krok 1

Do 31 marca 2022 r. otwórz Konto dla Ciebie w Credit Agricole. Będąc już posiadaczem ROR w tym banku, możesz od razu przejść do kolejnego kroku.

Krok 2
Krok 2

Do 31 marca 2022 r. złóż wniosek o świadczenie w programie Rodzina 500+ poprzez bankowość elektroniczną banku (CA24 eBank), po czym upewnij się, czy otrzymałeś z ZUS na wskazany we wniosku adres e-mail Urzędowe Poświadczenie Przedłożenia Wniosku.

Krok 3
Krok 3

Także do 31 marca 2022 r. zgłoś swój udział na stronie loterii. W formularzu musisz podać personalia, adres e-mail, numer PESEL i, opcjonalnie, numer telefonu. Podanie tego ostatniego pozwoli organizatorowi powiadomić Cię o ewentualnej wygranej nie tylko mailowo, ale i w formie sms-a.

Zaznacz przy tym, że akceptujesz regulamin loterii oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia, a także na zweryfikowanie przez bank, czy posiadasz ROR, złożyłeś wniosek o 500+ i przekazanie tej informacji organizatorowi.

Informacja
Informacja

W momencie zarejestrowania Twojego zgłoszenia przez system informatyczny obsługujący stronę loterii na ekranie zobaczysz komunikat o tym fakcie wraz z Unikalnym Identyfikatorem Cyfrowym (UIC). Otrzymasz go także w ciągu 1 dnia roboczego na podany adres e-mail.

Krok 4
Krok 4

Jeśli znajdziesz się w gronie laureatów, to w ciągu 3 dni roboczych od daty losowania otrzymasz od organizatora stosowną informację na podany w zgłoszeniu do loterii adres e-mail. Od momentu otrzymania wiadomości będziesz miał 7 dni na wypełnienie i odesłanie znajdującego się w niej formularza, w którym musisz podać m.in. adres placówki Credit Agricole, w której chcesz odebrać nagrodę, oraz określić datę przybycia do oddziału (jeśli wygrasz smartwatcha), czy numer telefonu, serię i numer dokumentu tożsamości (gdyby los przydzielił Ci kampera).

Nagroda
Nagroda

Smartwatcha możesz odebrać w wybranej placówce banku najpóźniej do 30 czerwca 2022 r. To także ostateczny termin na przekazanie Ci kampera, co może nastąpić w centrali banku we Wrocławiu lub u wskazanego dealera w Zębicach.

Jeśli nie prześlesz danych, o które zostaniesz poproszony, albo nie odbierzesz nagrody do 30 czerwca 2022 r. to pozostanie ona do dyspozycji organizatora.

Kilka słów o odbiorze nagród

Od 16 lutego 2022 r. w każdą środę będzie się odbywało 7 losowań nagród II stopnia. Wyjątkiem będzie 13 kwietnia 2022 r., kiedy odbędą się trzy losowania za dni 29-31 marca 2022 r. W każdym z losowań wylosowanych zostanie 20 zgłoszeń, a ich autorzy otrzymają smartwatche.

Losowanie kampera odbędzie się 20 kwietnia 2022 r. Będą w nim uczestniczyły wszystkie zgłoszenia dokonane od godz. 12:00 1 lutego 2022 r. do 31 marca 2022 r.

W pierwszym dniu losowań, tj. 16 lutego 2022 r., losowane będą zgłoszenia dokonane w dniach 1-7 lutego 2022 r. Każde losowanie będzie się odbywało z puli zgłoszeń przesłanych danego dnia, za które przeprowadzone jest losowanie, i wszystkich niewylosowanych zgłoszeń z wcześniejszych dni loterii niż dzień, za który dokonywane jest losowanie.

W regulaminie loterii jest zapis, że można wygrać więcej niż jedną nagrodę, z zastrzeżeniem, że muszą być one innego stopnia. Oznacza to, że zdobycie smartwatcha nie przekreśla szans na zostanie właścicielem kampera.

Wygrywając go, nie będziesz się musiał martwić daniną dla fiskusa. Organizator przekaże do urzędu skarbowego należną kwotę i dopełni wszelkich niezbędnych formalności.

Czemu by nie spróbować…

Decyzja o udziale w loterii należy oczywiście do Ciebie. Z naszej perspektywy nie widzimy żadnych przeszkód, by wziąć w niej udział. Złożenie wniosku o świadczenie 500+ w Credit Agricole do niczego Cię nie zobowiązuje, nic nie ryzykujesz, a zyskać możesz wiele. Powodzenia.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin loterii „Wygraj kampera z wnioskiem 500+ i CA24 eBank”

O banku

Oferta Credit Agricole jest uniwersalna, przeznaczona zarówno dla klientów indywidualnych, jak i małych firm, korporacji i rolników. Klienci detaliczni mogą skorzystać z czterech wersji rachunku osobistego, natomiast przedsiębiorcy mają do wyboru trzy konta firmowe różniące się wysokością opłat i zakresem funkcjonalności.

Dla obu grup klientów bank przygotował ciekawy zestaw dodatkowych produktów i usług, ułatwiających zarządzanie kontem.