Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Zegarek Garmin Fenix 7 (o wartości 2789 zł) w konkursie dla nowych klientów Banku Pocztowego

Zegarek Garmin Fenix 7 (o wartości 2789 zł) w konkursie dla nowych klientów Banku Pocztowego
Źródło: najlepszekonto.pl

Przed kilkoma miesiącami w ofercie Banku Pocztowego pojawiła się Karta Wirtualna Mastercard. Teraz rozpoczął się konkurs, który ma propagować transakcje bezgotówkowe i zachęcać do dokonywania ich wspomnianą "debetówką". Formalnie organizatorem akcji jest spółka Albedo Marketing. Nagrody ufundowała firma Mastercard, a Bank Pocztowy ma status zleceniodawcy przygotowania konkursu. Do wygrania jest 1 z 90 smartwatchy Garmin Fenix 7, których wartość określono w regulaminie na kwotę 2789 zł.

Kto może przystąpić do konkursu?

W rywalizacji o zegarek mogą wziąć osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które w okresie 6 miesięcy przed rozpoczęciem konkursu (10 maja 2023 r.) nie posiadały w Banku Pocztowym rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego.

Co zrobić, by zdobyć smartwatcha?

Twoje zadanie sprowadza się do otwarcia konta osobistego w Banku Pocztowym i aktywnego korzystania z wydanej do niego Karty Wirtualnej Mastercard. Oto szczegóły.

Krok 1
Krok 1

Jak najszybciej, najpóźniej do 10 lipca 2023 r., otwórz jeden z rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych z oferty Banku Pocztowego wraz z Kartą Wirtualną Mastercard.

Musisz przy tym wyrazić zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Bank Pocztowy w celach marketingowych, kontaktowanie się z Tobą telefonicznie i drogą elektroniczną w celu przedstawienia produktów banku.

Krok 2
Krok 2

Do 10 lipca 2023 r. wykonaj otrzymaną Kartą Wirtualną Mastercard jak najwięcej transakcji bezgotówkowych spełniających wymagania regulaminu.

Uwaga: przy ustalaniu rankingu najaktywniejszych uczestników konkursu zostaną wzięte pod uwagę tylko płatności na kwotę min. 10 zł i wykonane w miejscach, których nie ma na liście "zakazanych" kodów MCC. Szczegóły znajdziesz niżej.

Informacja
Informacja

Przy ustalaniu liczby płatności nie zostaną uwzględnione:

 • drugie oraz kolejne transakcje dokonane w tym samym dniu oraz w tym samym punkcie / sklepie internetowym;
 • wszelkie płatności, w których nie dochodzi do rzeczywistej transakcji pomiędzy dwoma różnymi podmiotami – płacącym oraz otrzymującym płatność, np. uczestnik konkursu dokonuje płatności na rzecz samego siebie lub podmiotu powiązanego (m.in. spółki kierowanej przez niego lub w której jest wspólnikiem);
 • transakcje, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy).
Krok 3
Krok 3

90 osób, które wykonały największą liczbę poprawnych transakcji, do 31 lipca 2023 r. otrzyma informację o przyznaniu nagrody. Stanie się to w SMS-ie przesłanym na numer telefonu podany przy zakładaniu rachunku.

Będąc w gronie laureatów, w ciągu 7 dni od otrzymania informacji musisz wejść na wskazaną w niej stronę internetową i podać dane niezbędne do przekazania smartwatcha.

Nagroda
Nagroda

Nagrody zostaną wysłane pocztą kurierską w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez organizatora zwrotnej wiadomości e-mail z wymaganymi danymi.

Bardzo ważne zastrzeżenie

Przystępując do konkursu, musisz wiedzieć, że jego regulamin zawiera obszerną listę kodów MCC określających miejsca, w których nie można realizować transakcji. Dokonane tam płatności nie zostaną uwzględnione przy tworzeniu rankingu najaktywniejszych.

Jako że na liście znajdują się punkty handlowo-usługowe, z których wielu z nas korzysta na co dzień, przedstawiamy pełny wykaz "zakazanych" kodów MCC:

 • 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne;
 • 5122 – dotyczący m.in. właścicieli aptek;
 • 5715 – hurtownie napojów alkoholowych;
 • 5813 – pijalnie (napoje alkoholowe), bary, tawerny, kluby nocne i dyskoteki;
 • 5912 – drogerie i apteki; 5921 – sklepy z piwem, winem, alkoholem;
 • 6010 – instytucje finansowe (gotówkę z kas banków);
 • 6011 – instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów);
 • 6012 – instytucje finansowe (towary i usługi);
 • 6050 – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych;
 • 6051 – przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne);
 • 6540 – instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty);
 • 7511 – obstawianie zakładów (włącznie z loteriami), żetony w kasynach;
 • 8999 – określający wolne zawody;
 • 9311 – dotyczący podatków.

Niedozwolone są też wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego SkyCash) oraz zakup lub doładowanie różnego rodzaju kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów, nawet jeżeli nie znajdują w ramach powyższych kodów MCC; a także wszelkie pozycje obciążające saldo gotówkowe uczestnika.

Gdyby się zdarzyło, że dwóch lub więcej uczestników dokona tej samej liczby transakcji spełniających wymogi regulaminu, nagrodę otrzyma ten, kto wcześniej dokonał ostatniej z tych płatności. 

Do chwili rozstrzygnięcia konkursu, czyli do 10 sierpnia 2023 r., nie możesz zamknąć konta i karty, które wziąłeś, by móc uczestniczyć w konkursie ani nawet złożyć wypowiedzenia dotyczącego tych produktów.

Organizator zadba o rozliczenie z urzędem skarbowym należnego podatku, jako laureat nie będziesz musiał się tym martwić.

Produkty Banku Pocztowego

Bank Pocztowy ma w swojej ofercie dwa konta osobistych adresowanych do różnych kategorii klientów. Najbardziej uniwersalne jest Konto w Porządku.

Karta Wirtualna Mastercard nie ma swojego fizycznego odpowiednika. Jej dane są dostępne w bankowości elektronicznej tuż po złożeniu wniosku. PIN nadajesz sam w bankowości elektronicznej, dzięki czemu już po chwili możesz korzystać z karty! Będąc jej posiadaczem, masz dostęp do bezpłatnego pakietu ubezpieczeń i dodatkowych korzyści w ramach program Mastercard Bezcenne Chwile.

Karta wydawana jest bezpłatnie, darmowe są też wypłaty zbliżeniowe z bankomatów na całym świecie. Miesięczna opłata za korzystanie z niej wynosi 4,99 zł.

Zegarek czeka

Wiesz już, co jest do wygrania i jakie działania należy podjąć, by dać sobie szansę na zdobycie smartwatcha. Jeśli jesteś zainteresowany konkursem, przemyśl jeszcze na spokojnie sprawę i podejmij ostateczną decyzję. W razie przystąpienia do rywalizacji życzymy Ci powodzenia, niech jeden z zegarków przypadnie właśnie Tobie!

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin konkursu "Wygraj Garmina z Bankiem Pocztowym"

O banku

Bank Pocztowy to polski bank detaliczny działający od 1990 r. Jego głównymi akcjonariuszami są Poczta Polska S.A. oraz PKO BP S.A.

Bank specjalizuje się w produktach oferowanych w polskich złotych dla klientów detalicznych (w tym osób fizycznych prowadzących własną działalność gospodarczą), obsługuje także klientów instytucjonalnych, w tym z obszaru mieszkalnictwa.