Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

542 nagrody w konkursie za płatności kartą kredytową Visa Santander Consumer Banku

542 nagrody w konkursie za płatności kartą kredytową Visa Santander Consumer Banku
Źródło: najlepszekonto.pl

Banki starają się na różne sposoby pozyskać nowych klientów, ale i docenić obecnych. Stąd promocje dla wszystkich lub tylko zaproszonych, loterie i konkursy. Posiadacze kart kredytowych Visa wydanych przez Santander Consumer Bank mogą właśnie wygrać jedną z 542 nagród. Spójrzmy, co jest w puli i co trzeba zrobić, by dać sobie szansę na wygraną.

Różnorodność nagród

W konkursie przygotowano bardzo różnorodne nagrody:

  • bon o wartości 10 000 zł na Wakacje.pl za pierwsze miejsce w każdej z kategorii;
  • hulajnoga elektryczna Motus Scooty 10 Lite 2022 dla 5 kolejnych uczestników w każdej z kategorii;
  • duże walizki Wittchen dla 15 następnych osób w każdej z kategorii;
  • bony do Allegro o wartości 100 zł dla 250 uczestników w każdej z kategorii, którzy zajmą dalsze miejsca.

Możesz wygrać tylko raz. Gdyby się tak złożyło, że zajmiesz premiowane miejsca w dwóch kategoriach, to otrzymasz nagrodę o najwyższej wartości.

Dwie kategorie konkursowe

Konkurs „Wybierz się w podróż z kartą SCB” trwa do 31 maja 2023 r. i jest rozgrywany w dwóch kategoriach:

  1. największa wartość transakcji;
  2. największa liczba płatności.

W przypadku uzyskania takiego samego wyniku przez dwóch lub większą liczbę uczestników pod uwagę będą brane dodatkowe elementy. I tak, w kategorii I o kolejności zdecyduje większa liczba transakcji lub data uzyskania określonej wartości płatności. Nagroda przypadnie temu, kto osiągnie ją wcześniej.

W kategorii II decydujące znaczenie będą miały wyższa łączna wartość płatności spełniających wymagania regulaminu oraz data uzyskania określonej liczby transakcji. Nagroda zostanie przyznana uczestnikowi, który wcześniej osiągnął wyższą liczbę płatności.

Kto ma szansę na wygraną?

Konkurs przeznaczony jest dla pełnoletnich osób fizycznych posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkałych na terenie Polski, które są posiadaczami karty kredytowej Visa Santander Consumer Banku.

Jak zasłużyć na nagrodę?

Wystarczy aktywnie korzystać z karty kredytowej Visa od Santander Consumer Banku. Oto szczegóły:

Krok 1
Krok 1

Jak najszybciej zawrzyj z Santander Consumer Bankiem umowę o kartę kredytową Visa, np. o "kredytówkę" Visa Turbo KARTA z 300 zł w postaci vouchera Sodexo na start i 360 zł moneyback w roku. Jeśli już ją posiadasz, to od razu przechodzisz do Kroku 2.

Krok 2
Krok 2

Do 31 maja 2023 r. zgłoś swój udział w konkursie, wypełniając formularz na stronie internetowej.

Informacja
Informacja

W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz na numer podany w zgłoszeniu sms potwierdzający uczestnictwo w konkursie.

Krok 3
Krok 3

Także do 31 maja 2023 r. wykonaj przynajmniej 10 transakcji bezgotówkowych lub gotówkowych o wartości min. 20 zł każda (decyduje data operacji a nie jej rozliczenia).

Informacja
Informacja

Ranking uczestników w każdej z 2 kategorii zostanie opublikowany na stronie konkursu do 30 czerwca 2023 r.

Krok 4
Krok 4

Zwracaj uwagę na przychodzące sms-y, bo, jeśli znajdziesz się w gronie laureatów nagród rzeczowych, otrzymasz wiadomość o planowanym na następny dzień kontakcie z Tobą w celu potwierdzenia chęci odbioru wygranej i wskazania adresu, na jaki ma zostać wysłana.

Nagroda
Nagroda

Nagrody rzeczowe zostaną przekazane przesyłką kurierską do 15 lipca 2023 r. Do tego samego dnia będą wysłane sms-y do osób, którym los przydzieli elektroniczne vouchery do wykorzystania na Allegro. Termin ich ważności będzie wynosił min. 6 miesięcy

Bardzo ważne szczegóły

Nagrody zostaną przekazane pod warunkiem, że w okresie konkursu jego uczestnik nie wypowiedział umowy o posiadaną „kredytówkę”.

Regulamin wymaga też, by w dniu przyznawania nagród (20 czerwca 2023 r.) na rachunkach kart kredytowych konkursowicza nie było zaległości w spłacie zadłużenia wyższej niż 50 zł, a ewentualne opóźnienie nie przekraczało 10 dni.

Jeśli posiadasz więcej niż jedną kartę kredytową Visa lub karty dodatkowe, to zostaną zaliczone transakcje z każdej z nich.

W konkursie nie ma ograniczeń odnośnie miejsca i sposobu dokonywania płatności. W regulaminie zaznaczono jednak, że łączna wartość transakcji dokonanych u jednego odbiorcy nie może przekraczać 50% kwoty wszystkich płatności wykonanych przez uczestnika konkursu. W przypadku przekroczenia wspomnianej granicy uwzględniona będzie wartość transakcji mieszcząca się we wskazanym limicie. Wyjaśnijmy więc, co bank ma na myśli pisząc o jednym odbiorcy. Otóż, pod tym pojęciem rozumie się podmiot, w którym jest dokonana płatność kartą, w tym również transakcje dokonane w różnych sklepach i punktach sprzedażowych prowadzonych pod tym samym szyldem (np. franczyza).

Nie musisz się martwić rozliczeniami z urzędem skarbowym. Bank zapłaci ze swoich funduszy należny podatek i dopełni niezbędnych formalności.

Karta kredytowa od Santander Consumer Banku

Regulamin nie precyzuje, która z kart kredytowych z logo Visa z oferty Santander Consumer Banku bierze udział w konkursie, więc należy przyjąć, że może to być każda z nich. Jako że atrakcyjne nagrody mogą zachęcić do sięgnięcia po „kredytówkę” tego banku, spójrzmy na ich parametry.

Każda okazja jest dobra by wygrać

Lubimy promocje i konkursy, w których nie trzeba wykonywać nadzwyczajnych zadań, sprężać się w celu spełnienia wymagań regulaminu. Konkurs przygotowany przez Santander Consumer Bank z pewnością należy do łatwych i przyjemnych: wystarczy po prostu aktywnie korzystać z karty kredytowej, by dać sobie szansę na wygranie jednej z nagród. Powodzenia!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin konkursu "Wybierz się w podróż z kartą SCB"

O banku

Santander Consumer Bank to instytucja specjalizująca w obszarze consumer finance, czyli kredytów dla klientów indywidualnych. Pod obecną nazwą bank działa w Polsce od 2006 r., natomiast w 2011 r. połączył się z AIG Bank Polska. Santander Consumer Polska należy do hiszpańskiej Grupy Santander, której częścią jest również Santader Bank Polska (dawne BZ WBK).