Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

Bilet do sieci kin Helios za bezpłatną (oddajesz tyle, ile pożyczyłeś) Smart Pożyczkę

Bilet do sieci kin Helios za bezpłatną (oddajesz tyle, ile pożyczyłeś) Smart Pożyczkę
Źródło: najlepszekonto.pl

Coraz mocniej utwierdzamy się w przekonaniu, że wzięcie pierwszej pożyczki w danej firmie bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów (oczywiście pod warunkiem zwrotu pieniędzy w terminie) stało się dziś rynkowym standardem. Nowością, która pojawiła się na rynku jakiś czas temu, jest możliwość otrzymania nagrody za pożyczenie pieniędzy. Akcje tego typu zniknęły, gdy stopy procentowe były bliskie zera, a dziś - po podwyżce stóp i zniesieniu restrykcyjnych ograniczeń kosztów pożyczek - zaczynają się pojawiać ponownie.

Promocja „Wybierz się do kina ze Smart" jest dostępna tylko 29 października 2021 r. Warto się dowiedzieć, co zrobić, by pożyczyć pieniądze za darmo i na dodatek dostać premię.

Zachowaj rozsądek

Brzmi to kusząco, ale nie można ulegać emocjom. Decydując się na udział w tego typu akcjach, musisz mieć świadomość, że pożyczone pieniądze trzeba oddać w terminie.

Jakiekolwiek opóźnienie oznacza nie tylko utratę premii, ale i konieczność poniesienia wszelkich opłat związanych z pożyczką udzieloną na standardowych warunkach oraz kosztów windykacyjnych. Dlatego podkreślamy, że promocje związane z pożyczkami są akcjami dla osób potrafiących zarządzać swoimi finansami, nieulegających porywom chwili, by za pożyczone pieniądze kupić coś, co im „wpadło w oko”.

Przeanalizuj swoją sytuację finansową, pomyśl nad możliwymi zagrożeniami dla spłaty zobowiązania w terminie i dopiero wtedy podejmuj decyzję, czy przystąpisz do promocji.

Kto może wnioskować o pożyczkę?

Organizatorem promocji jest PIXO sp. z o.o., która zaprasza do udziału w niej osoby, które nigdy wcześniej nie korzystały z jej usług., tzn. nie zawarły z nią dotąd umowy pożyczki.

W promocji może wziąć udział pełnoletnia osoba fizyczna, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, numer PESEL oraz miejsce zamieszkania na terenie Polski.

W akcji nie mogą uczestniczyć osoby, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy zajmowały eksponowane stanowisko polityczne w rozumieniu ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu. Wykluczenie dotyczy też osób, które blisko współpracowały z takimi osobami bądź są członkiem ich rodziny.

Pamiętaj, że decyzja o udzieleniu Ci pożyczki uzależniona jest od zbadania Twojej zdolności i wiarygodności kredytowej.

Jak zdobyć bilet do sieci kin Helios?

Na wstępie musimy zaznaczyć, że jeśli nie chcesz ponieść żadnych kosztów, to musisz skorzystać z oferty krótkoterminowej (do 30 dni) na kwotę od 200 do 3000 zł. Jeśli spłacisz pożyczkę zgodnie z wymaganiami regulaminu, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wyniesie 0%, czyli oddasz dokładnie tyle, ile pożyczyłeś. Na dodatek zdobędziesz bilet do sieci kin Helios.

Pożyczając większą kwotę, musisz się liczyć z poniesieniem standardowych opłat i prowizji.

Krok 1
Krok 1

29 października 2021 r. złóż wniosek o pożyczkę w kwocie od 200 do 3000 zł na stronie promocji. Będzie to wymagało stworzenia Twojego profilu, do którego musisz podać dane osobowe, adres zamieszkania, informacje o źródle dochodów oraz zaznaczyć zgody na kontakty marketingowe i sprawdzenie Twojej zdolności i wiarygodności kredytowej.

Krok 2
Krok 2

Po uzyskaniu pozytywnej decyzji zawrzyj umowę pożyczki. Ostateczny termin na realizację tego warunku to 3 listopada 2021 r.

Krok 3
Krok 3

Spłać pożyczkę we właściwym czasie. Możesz to zrobić najwcześniej 3 dni przed wyznaczonym w umowie terminem spłaty, najpóźniej w dniu spłaty.

Uwaga:

  • za datę zwrotu zobowiązania uważany jest dzień uznania rachunku wskazanego do spłaty pożyczoną kwotą;
  • pieniądze nie mogą pochodzić z pożyczki refinansującej.
Informacja
Informacja

Organizator poinformuje Cię o zdobyciu nagrody do 3 grudnia 2021 r. Wiadomość otrzymasz na adres e-mail lub numer telefonu podany we wniosku o pożyczkę.

Nagroda
Nagroda

W identyczny sposób zostanie przekazany e-bon uprawniający do wymiany go na bilet do sieci kin Helios. Otrzymasz go do 18 grudnia 2021 r.

Skutki opóźnienia w spłacie

Nie spłacając pożyczki w terminie, utracisz prawo do otrzymania premii. To zdecydowanie najmniej dotkliwa kara, jaka Cię spotka. Inne konsekwencje uderzą Cię mocno „po kieszeni”, gdyż będziesz zobowiązany do zapłaty należnych pożyczkodawcy opłat i prowizji. Do tego dojdą koszty związane z czynnościami podjętymi przez firmę pożyczkową w celu odzyskania pieniędzy oraz odsetki od przeterminowanego zadłużenia. Musisz wiedzieć, że będą one liczone nie od pożyczonej kwoty, ale od sumy wszelkich opłat należnych pożyczkodawcy.

Zwróć na to uwagę

Uczestnicząc w tej promocji, powinieneś wiedzieć o kilku istotnych kwestiach.

Dane, które podasz we wniosku o pożyczkę, są szyfrowane i przesyłane w bezpieczny sposób do pożyczkodawcy.

Weryfikacja zdolności kredytowej odbywa się przy pomocy specjalnego programu po zalogowaniu się przez Ciebie do bankowości internetowej Twojego banku. Na podstawie wpływów i przelewów z Twojego rachunku system ocenia, czy możesz otrzymać pożyczkę.

Udzielająca pożyczki firma PIXO sp. z o.o. nie współpracuje z Biurem Informacji Kredytowej (BIK). Przy ocenie zdolności kredytowej dane są sprawdzane w:

  • Krajowym Rejestrze Długów Biurze Informacji Gospodarczej;
  • Kaczmarski Group;
  • Platformie Wymiany Informacji Pożyczkowej (CRIF).

Nie możesz odstąpić od zawartej umowy pożyczki ani spłacić jej przed terminem wskazanym w powyższym harmonogramie. Gdybyś to zrobił, Twoja premia przepadnie.

Z otrzymaniem bonusu nie wiąże się konieczność dokonania rozliczeń z urzędem skarbowym.

1500 zł w konkursie

Jeśli rozważasz udział w tej promocji, to może zainteresuje Cię informacja, że trwa też konkurs, w którym można zdobyć 1500 zł do wykorzystania w sklepach Leroy Merlin. Warunkiem udziału w nim jest wzięcie pożyczki do 14 listopada 2021 r. i udzielenie kreatywnej odpowiedzi na pytanie: "Jak wyglądałoby Twoje smart mieszkanie?"

Ogłoszenie zwycięzcy przez komisję konkursową nastąpi 28 grudnia 2021 r. Nagroda zostanie przekazana laureatowi drogą elektroniczną lub pocztą tradycyjną do 11 stycznia 2022 r.

Bilet do kina dla sumiennych

Zakładając, że Twoja zdolność kredytowa zostanie pozytywnie zweryfikowana i otrzymasz pożyczkę, to działania niezbędne do otrzymania biletu do sieci kin Helios ograniczą się do… braku aktywności. Po prostu przez blisko miesiąc nie powinieneś oddawać otrzymanych pieniędzy, by zdobyć premię.

Istotnym ograniczeniem atrakcyjności tej propozycji jest proponowany bonus. Sieć kin Helios nie jest zbyt rozwinięta, w wielu rejonach Polski po prostu ich nie ma.

Czujemy się w obowiązku raz jeszcze podkreślić, że decyzja o zaciągnięciu pożyczki musi być podjęta na spokojnie i odpowiedzialnie, z pełną świadomością możliwych zysków (premia), ale i kosztów (odsetki za zwłokę, koszty windykacji), gdybyś nie oddał pieniędzy w terminie. Tylko terminowe uregulowanie długu sprawi, że RRSO Twojej pożyczki wyniesie 0%, czyli nie poniesiesz żadnych kosztów.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Wybierz się do kina ze Smart"
  2. Regulamin promocji "Pierwsza pożyczka za darmo"
  3. Regulamin konkursu "Nowe Smart mieszkanie? Tak!"

O instytucji

Właścicielem platformy Smartpozyczka.pl jest firma Aventus Group Sp. z o.o. wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Białymstoku pod numerem KRS 0000355948. Pożyczkodawcami firmy są PIXO Sp. z o.o. oraz LTU Finanse Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku. 

Firma działa zgodnie z przepisami prawa i zasadami etycznymi. Jest członkiem Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, który zrzesza wiarygodne przedsiębiorstwa stosujące najwyższe standardy obsługi klienta.