Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

350 zł do wykorzystania w wybranym sklepie za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

350 zł do wykorzystania w wybranym sklepie za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
Źródło: strona promocji

Spółka Ad Astra, tradycyjnie przygotowująca promocje produktów BNP Paribas, zaprasza do udziału w akcji pod hasłem „Wybierz nagrodę”. Do zdobycia jest w sumie 350 zł (50 zł + 100 zł + 200 zł) do wybranego sklepu. Do wyboru są:

 • e-kod do sklepów H&M (do wykorzystania w placówkach stacjonarnych i sklepie internetowym do 31 października 2022 r.),
 • karta paliwowa Orlen (ważna do 31 października 2022 r.),
 • karta podarunkowa Leroy Merlin (ważna 10 miesięcy od daty jej wysyłki do uczestnika promocji),
 • karta podarunkowa Rossmann (do wykorzystania w drogeriach stacjonarnych do 31 października 2021 r.)

Warunki aktywności trzeba realizować od października do grudnia 2020 r., przy czym w każdym z tych miesięcy są one różne. Grudniowe zadania mogą wydawać się na pierwszy rzut oka dość wyśrubowane, ale trzeba pamiętać, że czas przedświątecznych zakupów będzie sprzyjał ich realizacji.

Akcja ma potrwać do 4 października 2020 r. Nie można jednak wykluczyć, że zakończy się wcześniej, gdyż przyjętych zostanie tylko 3000 wniosków o otwarcie rachunku w ramach promocji. Przejdźmy zatem do opisania jej szczegółów.

Kto ma szansę na nagrodę

Premię mogą zdobyć osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych, legitymujące się dowodem osobistym, który jest niezbędny do złożenia wniosku o otwarcie rachunku.

W dniu przystąpienia do akcji nie można być stroną umowy ramowej z BNP Paribas. Z uczestnictwa w promocji wyklucza także posiadanie lub współposiadanie rachunku osobistego w tym banku w ostatnich 15 miesiącach przed złożeniem wniosku o Konto Otwarte na Ciebie.

Z każdym miesiącem coraz większa aktywność

Wspomnieliśmy już ogólnie o aktywności wymaganej do otrzymania nagrody. Czas na przedstawienie konkretów:

Krok 1
Krok 1

Do 4 października 2020 r. zarejestruj swój udział na stronie internetowej promocji (pamiętaj, że pula promocyjnych wniosków jest ograniczona!).

Na tym etapie musisz:

 • zaakceptować regulamin akcji,
 • zgodzić się na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia,
 • wyrazić zgody na przekazanie organizatorowi przez BNP Paribas informacji, że spełniłeś wymagania zapisane w regulaminie i tym samym zasłużyłeś na bonus,
 • określić w jakiej sieci sklepów będziesz chciał zrealizować zdobytą premię.
Krok 2
Krok 2

Po otrzymaniu wiadomość e-mail potwierdzającej dokonanie rejestracji, skorzystaj z zawartego w niej linka prowadzącego na stronę, na której powinieneś złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową (do wyboru są 3, piszemy o nich poniżej) i dostępem do bankowości elektronicznej. Na zrealizowanie tych działań masz czas także do 4 października 2020 r.

Uwaga: w formularzu rejestracyjnym i wniosku o konto musisz podać ten sam numer telefonu oraz adres e-mail.

Krok 3
Krok 3

Podpisanie umowy o Konto Otwarte na Ciebie musi nastąpić w systemie Autenti (odbywa się to za pośrednictwem unikalnego kodu SMS). Następnie, najpóźniej 16 października 2020 r., nadaj PIN do karty.

Krok 4
Krok 4

październiku 2020 r. spełnij warunki otrzymania pierwszej części Twojej nagrody (50 zł):

 • zrób przynajmniej 3 transakcje bezgotówkowe kartą,
 • wykonaj min. 1 przelew z konta w bankowości internetowej GOonline lub mobilnej GOmobile.
Informacja
Informacja

Najpóźniej 30 listopada 2020 r. otrzymasz e-mail potwierdzający spełnienie wymagań regulaminu i gratulacje z okazji otrzymania 50 zł premii.

Nagroda
Nagroda

Sposób odbioru premii uzależniony jest od wybranego przez Ciebie bonusu.

W przypadku, gdy wybrałeś kartę podarunkową Leroy Merlin lub Rossmann albo też kartę paliwową Orlen, to wraz z gratulacjami otrzymasz link do formularza, w którym do 15 grudnia 2020 r. musisz wskazać adres, na który organizator ma przesłać Twoją nagrodę. Jej przekazanie nastąpi do 31 grudnia 2020 r.

Jeśli zdecydowałeś się na voucher do sklepów H&M, to do 31 grudnia 2020 r. na numer telefonu podany podczas rejestracji udziału w promocji otrzymasz sms z e-kodem.

Krok 5
Krok 5

W listopadzie 2020 r. spełnij warunki otrzymania kolejnych 100 zł premii:

 • przynajmniej raz zaloguj się do bankowości internetowej lub mobilnej,
 • wykonaj 6 transakcji bezgotówkowych kartą,
 • zapewnij wpływy na konto w łącznej wysokości min. 1000 zł.
Nagroda
Nagroda

Informację o przyznaniu Ci premii za realizację zadań w listopadzie otrzymasz do 31 grudnia 2020 r., a przekazanie bonusu w sposób opisany wyżej nastąpi do 31 stycznia 2021 r.

Krok 6
Krok 6

W grudniu 2020 r. spełnij warunki otrzymania kolejnych 200 zł premii:

 • przynajmniej raz zaloguj się do bankowości internetowej lub mobilnej,
 • wykonaj 12 transakcji bezgotówkowych kartą,
 • zapewnij wpływy na konto w łącznej wysokości min. 1000 zł.
Nagroda
Nagroda

Informację o przyznaniu Ci nagrody za aktywność w grudniu 2020 r. otrzymasz do 31 stycznia 2021 r. Premia będzie do Twojej dyspozycji najpóźniej 28 lutego 2021 r.

Bardzo istotne szczegóły

Pamiętaj, że warunkiem uzyskania każdej kolejnej części premii jest spełnienie wymagań uprawniających do otrzymania wcześniejszej.

Nagrodę otrzymasz tylko wtedy, gdy wykonane przez Ciebie transakcje kartą, przelewy, a także wpływy na rachunek będą zgodne z wymaganiami regulaminu. Przeczytaj więc o ważnych szczegółach dotyczących tych operacji.

Transakcje bezgotówkowe kartą

Regulamin dopuszcza operacje bezgotówkowe będące płatnościami za towary lub usługi w punktach handlowo–usługowych, w tym także bez fizycznego przedstawienia karty, np. transakcje internetowe, zamówienia telefoniczne lub pocztowe, w tym zapłatę Google Pay czy Apple Pay.

Niedopuszczalne są natomiast operacje za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego np.: Blika, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media oraz transakcje o kodach MCC wymienionych w załączniku nr 2 do regulaminu (chodzi m.in. o płatności związane z grami hazardowymi, przekazami internetowymi czy u brokerów ubezpieczeniowych).

Przelewy internetowe

Przelew to polecenie przekazania środków z konta osobistego za pomocą bankowości elektronicznej ([email protected], GOonline lub aplikacji mobilnej Gomobile), z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, Blik i tym podobnych.

Wpływ na rachunek

Bank BNP Paribas nie stawia bardzo rygorystycznych wymagań odnośnie wpływów. Może to być każdy przelew na konto osobiste, o ile nie pochodzi z:

 • innych rachunków tego samego uczestnika promocji (w tym kont, których jest on współposiadaczem) prowadzonych w BNP Paribas (dotyczy to także marki BGŻOptima);
 • rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez BNP Paribas uczestnikowi promocji, w tym rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez Raiffeisen Polbank, który od blisko 2 lat jest częścią BNP Paribas.

Musi to być przekazanie pieniędzy z innego konta na nowo otwarty rachunek, np. przelew z z Twojego konta w innym banku. Pamiętaj, że wpłata gotówkowa też nie spełni wymagań regulaminu.

Bez pospiechu, byś mógł się cieszyć z bonusu

Zwracamy Ci uwagę na jeszcze dwie bardzo istotne kwestie. Do chwili otrzymania ostatniej nagrody

 • musisz być posiadaczem rachunku i towarzyszących mu produktów;
 • nie możesz odwołać zgód udzielonych w trakcie rejestracji w promocji.

Zdobyte premie będą zwolnione z podatku dochodowego, nie będziesz musiał się z nich rozliczać z urzędem skarbowym.

Konto Otwarte na Ciebie – co warto wiedzieć?

Konto Otwarte na Ciebie to bezwarunkowo darmowy rachunek. Korzystając z niego, masz do wyboru jedną z trzech kart. Sugerujemy sięgnięcie po Kartę Otwartą na Dzisiaj, która co prawda kosztuje 3 zł / miesiąc, ale opłaty łatwo można uniknąć – wystarczy wykonać „plastikiem” w danym miesiącu przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową.

Prowizje za pozostałe dwie "debetówki” to 6 i 10 zł - niestety nie da się ich uniknąć.

Zachęcamy do zapoznania się z analizą Konta Otwartego na Ciebie, w której znajdziesz m.in. dokładne omówienie funkcjonalności wszystkich kart z oferty BNP Paribas.

Nagroda warta działania

Łatwo zauważyć, że z każdym miesiącem udziału w promocji trzeba się nieco więcej napracować, by zasłużyć na kolejny bonus. Skala trudności nie jest jednak duża, bo decydująca jest liczba transakcji bezgotówkowych, a nie ich wartość. Tak więc płacąc za przedświąteczne zakupy, warto będzie podzielić je na dwie lub więcej płatności, by łatwiej zrealizować wymagania regulaminu.

Przemyśl poważnie tę propozycję. Początkowo może Ci się wydać skomplikowana, ale po chwili zastanowienia na pewno uznasz, że temat jest do ogarnięcia, że warto zawalczyć o 350 zł. Z realizacją nagród też nie będziesz miał trudności, bo termin ich ważności jest dość długi i z pewnością znajdzie się okazja do ich wykorzystania.

Życzymy powodzenia! Aha, przy okazji, w BNP Paribas trwa też akcja dla nastolatków z premią do 150 zł.

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin promocji "Wybierz nagrodę"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.