Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

50 zł do Biedronki z limitem w koncie w Credit Agricole

50 zł do Biedronki z limitem w koncie w Credit Agricole
Źródło: najlepszekonto.pl

Promocje rachunków osobistych i kart kredytowych zachęcające do sięgnięcia po te produkty są rynkowym standardem. Od czasu do czasu banki zachęcają także do skorzystania z innych elementów swojej oferty. Credit Agricole wpadł na pomysł, by zaoferować premię za uruchomienie limitu w koncie. W nagrodę za taki ruch bank proponuje 50 zł do wykorzystania w sieci sklepów Biedronka.

Kto może skorzystać z propozycji?

Akcja "Wybierz limit jaki potrzebujesz" trwa tylko do 7 kwietnia 2023 r. Mogą w niej wziąć udział pełnoletni klienci Credit Agricole posiadający w tym banku jeden z rachunków objętych promocją: Konto dla Ciebie, Konto dla Ciebie MOVE! lub Konto dla Ciebie VIP, ale niekorzystający dotąd z limitu w koncie.

Bank wymaga, by wnioskujący o limit w koncie miał dochody w wysokości minimum 1000 zł netto, a jeśli wnioskuje o limit w koncie wspólnym - dochody drugiego posiadacza tego konta muszą wynosić przynajmniej 800 zł netto. Jako że mamy do czynienia z produktem kredytowym, trzeba się liczyć z badaniem zdolności kredytowej. Od jej wyniku bank uzależnia przyznanie (lub nie) limitu w koncie i jego wysokość.

Co bank proponuje?

Zanim przejdziemy do przedstawienia warunków promocji, uściślijmy jeszcze, co bank oferuje za podpisanie umowy o limit w koncie. Credit Agricole przygotował dwa zestawy nagród:

Limit w koncie od 1000 do 3000 zł:

 • brak opłaty za udzielenie limitu;
 • korzystasz z pieniędzy w ramach limitu przez 5 dni w każdym miesiącu bez płacenia odsetek.

Limit w koncie co najmniej 3000 zł:

 • nie płacisz za udzielenie limitu;
 • korzystasz ze środków banku przez 10 dni w każdym miesiącu bez płacenia odsetek;
 • możesz zgarnąć kartę podarunkową do Biedronki, o ile do końca kwietnia zrobisz min. 3 transakcje kartą do swojego konta osobistego w Credit Agricole.

Podpisz umowę o limit w koncie - otrzymasz 50 zł do Biedronki

Działania, które musisz wykonać, by zasłużyć na e-kod do Biedronki, sprowadzają się do zawnioskowania o limit w koncie i podpisania z bankiem stosownej umowy.

Krok 1
Krok 1

Sprawdź, czy:

 • masz aktywną aplikację mobilną CA24 Mobile – pełna korzyści. Jeśli nie, to ją pobierz i aktywuj;
 • wyraziłeś zgodę na otrzymywanie od banku informacji o ofertach Partnerów Klubu korzyści.
Krok 2
Krok 2

Do 7 kwietnia 2023 r. zawnioskuj o limit w koncie w kwocie min. 3000 zł podczas wizyty w placówce banku Credit Agricole lub kontaktując się z CA24 Infolinią.

Krok 3
Krok 3

Po zbadaniu przez bank Twojej zdolności kredytowej i przyznaniu Ci limitu podpisz z Credit Agricole umowę o ten produkt.

Krok 4
Krok 4

Do 30 kwietnia 2023 r. wykonaj kartą debetową do konta osobistego min. 3 transakcje bezgotówkowe, kwota nie ma znaczenia.

Nagroda
Nagroda

Jeśli podpiszesz umowę o limit w koncie na kwotę co najmniej 3000 zł, informację o przyznaniu Ci e-kodu do Biedronki otrzymasz do 31 maja 2023 r. w wiadomości sms lub powiadomieniu push.

Voucher znajdziesz w Klubie korzyści będącym częścią aplikacji CA24 Mobile w zakładce Moje nagrody.

W promocji nie zostaną uwzględnione płatności w punktach wymienionych w regulaminie oznaczonych następującymi kodami MCC:

 • 4829 - internetowe przekazy pieniężne;
 • 6012 - instytucje finansowe;
 • 6051 - przekazy pieniężne w instytucjach finansowych;
 • 6211 - brokerzy ubezpieczeniowi;
 • 7995 - kasyna oraz zakłady bukmacherskie i tym podobne;
 • 8999 - profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna.

Niedozwolone są również przelewy lub doładowania portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych typu Revolut, SkyCash czy PayPal, płatności kartami typu Curve, przelewy na telefon Blik i wypłaty z bankomatów.

E-kod do Biedronki musisz wykorzystać do 31 lipca 2023 r., po tej dacie straci on ważność.

Z okresu bez odsetek możesz korzystać do momentu pierwszego odnowienia umowy - maksymalnie przez 12 miesięcy.

W momencie odnowienia limitu Credit Agricole naliczy opłatę za jego ponowne uruchomienie zgodnie z tabelą opłat i prowizji z dnia odnowienia. Zasady odnowienia opisane będą w umowie limitu w koncie.

Otrzymana nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego, nie musisz się z niej rozliczać przed urzędem skarbowym.

Limit w koncie - co to za produkt?

Limit w koncie to usługa, która pozwala jego posiadaczowi korzystać z większej puli środków niż jego własne. Inaczej mówiąc, możesz wydać więcej, niż posiadasz realnie pieniędzy. Odsetki płacisz tylko wtedy, kiedy korzystasz z limitu. Bank odejmuje je od Twoich wpływów na rachunek.

Wysokość przyznanego limitu uzależniona jest od badania zdolności kredytowej klienta i jego dotychczasowej współpracy z bankiem. Limit przyznawany jest na ogół na 12 miesięcy, po czym przeważnie umowa zostaje automatycznie przedłużona na kolejny okres.

W ramach promocji musisz wybrać wariant z opłatą roczną. Jeśli tak zrobisz, to bank nie pobierze opłaty za przyznanie limitu, która wynosi aktualnie 2,5% przyznanej kwoty, min. 90 zł. Takie samy zasady naliczania opłat dotyczą przedłużenia umowy limitu oraz jego podwyższenia (prowizja liczona jest od kwoty podwyższenia).

Trzeba zachować rozwagę

Perspektywa otrzymania 50 zł do Biedronki bez większego wysiłku z pewnością jest kusząca. Trzeba jednak zachować rozwagę, by nie popaść w kłopoty finansowe. Pamiętaj, że korzystając z pieniędzy banku przez ponad 5 (przy niższym limicie) bądź 10 dni (przy limicie min. 3000 zł), będziesz ponosił dodatkowe koszty, zapłacisz też za odnowienie limitu na kolejny rok. Zanim zdecydujesz się na udział w tej promocji, dobrze się zastanów, przemyśl wszystkie plusy i minusy korzystania z limitu.

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin promocji "Wybierz limit jaki potrzebujesz"

O banku

Oferta Credit Agricole jest uniwersalna, przeznaczona zarówno dla klientów indywidualnych, jak i małych firm, korporacji i rolników. Klienci detaliczni mogą skorzystać z czterech wersji rachunku osobistego, natomiast przedsiębiorcy mają do wyboru trzy konta firmowe różniące się wysokością opłat i zakresem funkcjonalności.

Dla obu grup klientów bank przygotował ciekawy zestaw dodatkowych produktów i usług, ułatwiających zarządzanie kontem.