Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

420 zł w gotówce za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

420 zł w gotówce za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
Źródło: najlepszekonto.pl

Organizatorem akcji „Wspinaj się po okazje” jest spółka Hagen, natomiast BNP Paribas jest jej współorganizatorem. Do zdobycia jest w sumie 420 zł. Nagroda zostanie wypłacona w 3 częściach: 40 + 190 + 190 zł.

Promocja ma trwać do 16 czerwca 2023 r., ale biorąc pod uwagę jej atrakcyjność, limit 10 000 rejestracji może wyczerpać się szybciej.

Czy masz szansę na premię?

O premię mogą się starać osoby pełnoletnie z pełną zdolnością do czynności prawnych, o ile posiadają polskie obywatelstwo i dowód osobisty, który jest niezbędny do zawarcia umowy rachunku oraz w okresie 12 miesięcy poprzedzających datę złożenia wniosku o ROR nie posiadały (także jako współposiadacz) konta osobistego w BNP Paribas.

Z udziału w akcji wykluczone są osoby, które w dniu wnioskowania o Konto Otwarte na Ciebie są stroną umowy ramowej dotyczącej rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych.

Jak zdobyć premię?

Jeśli przygotowana przez organizatora nagroda przyciągnęła Twoją uwagę i chciałbyś skorzystać z promocyjnej oferty, wystarczy, że wykonasz poniższe kroki:

Krok 1
Krok 1

Do 16 czerwca 2023 r. zarejestruj swój udział w promocji na stronie internetowej (pamiętaj o ograniczonej puli wniosków), wypełniając formularz. Na tym etapie musisz zaakceptować regulamin akcji i wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia.

Krok 2
Krok 2

Także do 16 czerwca 2023 r. skorzystaj z linka (a dokładniej z przycisku „Otwórz konto”), który wyświetli się na ekranie po dokonaniu rejestracji (otrzymasz go także na podany adres e-mail) i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną z kartą i usługami bankowości elektronicznej.

Koniecznie podaj te same dane osobowe i kontaktowe co w formularzu!

Krok 3
Krok 3

Do 30 czerwca 2023 r.:

  • Podpisz z BNP Paribas umowę o wspomniane produkty (odbywa się to w systemie Autenti z wykorzystaniem unikalnego kodu SMS). Do wyboru masz dwie ścieżki – wypełnienie wniosku internetowego i weryfikację tożsamości w obecności kuriera lub przejście całego procesu w aplikacji GOmobile, gdzie potwierdzenie tożsamości następuje w drodze wideoweryfikacji.
  • Nadaj PIN do karty (najlepiej jest to zrobić w ciągu 7 dni od otrzymania przesyłki z kartą).
Krok 4
Krok 4

Do 22. dnia miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś powyższe wymagania, organizator prześle Ci na adres e-mail podany podczas rejestracji w promocji informację o przyznaniu nagrody za aktywność. W wiadomości znajdziesz link do bezpiecznej strony internetowej. Skorzystaj z niego i do 26. dnia miesiąca, w którym otrzymałeś wiadomość, podaj numer Konta Otwartego na Ciebie, na które ma być przekazana premia.

Nagroda
Nagroda

Należną Ci nagrodę, czyli 40 zł, otrzymasz na Konto Otwarte na Ciebie do końca miesiąca, w którym zostałeś poinformowany o przyznaniu Ci bonusu.

Krok 5
Krok 5

W miesiącu następującym po tym, w którym dokonałeś aktywacji karty oraz w kolejnym:

  • wykonaj płatności Blikiem na łączną kwotę min. 200 zł;
  • zrealizuj min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą,
  • zapewnij wpływy na ROR w łącznej wysokości min. 200 zł;
  • wykonaj z rachunku przelewy na łączną kwotę min. 500 zł.
Informacja
Informacja

Zwracamy uwagę, że choć wymagany jest niewielki wpływ (wystarczy 200 zł), to powinieneś zasilić rachunek znacznie wyższą kwotą, by pieniędzy wystarczyło Ci na zrealizowanie płatności Blikiem oraz kartą a także na przelewy w łącznej wysokości min. 500 zł.

Nagroda
Nagroda

Kolejne dwie premie, każda w wysokości 190 zł, otrzymasz na nowo założony rachunek do końca miesiąca następującego po tym, w którym zrealizujesz wymagania regulaminu.

Brak konkretnych dat zawsze budzi wątpliwości, więc przedstawmy przykładowy rozkład czasowy koniecznych działań. Zakładając, że założysz konto i aktywujesz kartę w kwietniu, to wymagane aktywności musisz zrealizować w maju i czerwcu. W tej sytuacji do 22 maja otrzymasz wiadomość o zdobyciu nagrody za uruchomienie konta i karty, do 26 maja będziesz musiał podać numer swojego konta, a pierwsza nagroda - 40 zł - wpłynie na Twój ROR do końca maja. Kolejne wiadomości o nagrodzie (każda po 190 zł) dostaniesz w czerwcu i w lipcu i do końca tych miesięcy na Twoim Koncie Otwartym na Ciebie pojawią się bonusy.

W regulaminie zamieszczone są harmonogramy działań dla innych wariantów.

Szczegóły, o których musisz wiedzieć

Warunki akcji są proste, ale i tak warto zwrócić uwagę na kilka istotnych szczegółów. Najbardziej ucieszy Cię chyba fakt, że z otrzymanej premii nie będziesz się musiał rozliczać przed urzędem skarbowym.

Płatności Blikiem

Regulamin dopuszcza płatności przy użyciu kodu Blik w punktach handlowo-usługowych oraz w Internecie.

Uwaga: nie są brane pod uwagę przelewy na telefon Blik, a także operacje o konkretnych kodach MCC wskazanych w regulaminie (hazard, przekazy pieniężne itp.).

Transakcje bezgotówkowe

Wymagania regulaminu spełni każda płatność kartą za towary w punktach handlowo-usługowych, w tym przez Internet, w drodze zamówień pocztowych i telefonicznych; transakcji możesz także dokonywać przez Google Pay i Apple Pay.

Wykluczone są operacje dokonane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności takich jak Blik, PayU, Przelewy24, Blue Media itd. W regulaminie zapisano, że transakcje nie mogą być wykonane w miejscach o kodach MCC wymienionych w załączniku. Chodzi m.in. o gry hazardowe, przekazy pieniężne i brokerów ubezpieczeniowych.

Przelewy elektroniczne

W ramach promocji zostaną uznane polecenia przelewu złożone w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Niedozwolone są jedynie przelewy natychmiastowe oraz operacje wykonane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, Blik.

Wpływy na rachunek

Dozwolone są wpływy, które nie będą pochodziły z Twojego konta prowadzonego w BNP Paribas (także tego, którego jesteś współposiadaczem) lub pod marką GOoptima oraz z rachunków kredytowych służących do obsługi udzielonych Ci przez BNP Paribas kredytów lub pożyczek. Ostatnie ograniczenie dotyczy kredytów zaciągniętych w Raiffeisen Polbanku, który został przejęty przez BNP.

Wykluczone są także wpłaty gotówkowe.

Nasza podpowiedź - najprostszym rozwiązaniem jest przekazywanie pieniędzy ze swojego rachunku w innym banku, np. w formie zlecenia stałego, by nie zapomnieć o tym obowiązku. Po ich zaksięgowaniu na rachunku środki nie muszą leżeć przez określony czas na koncie. Śmiało możesz ich użyć do wykonania wymaganych przelewów; nie ma znaczenia, czy zrealizujesz je na swój rachunek w innym banku (np. ten, z którego przysłałeś pieniądze), czy do kogoś innego.

To też jest ważne

Pamiętaj, że do otrzymania każdej kolejnej części premii konieczne jest spełnienie warunków uprawniających do uzyskania poprzedniej. Inaczej mówiąc, jeśli po otwarciu konta nie nadasz kodu PIN do karty w wymaganym terminie, pozbawisz się szansy na bonus za aktywność w kolejnych miesiącach.

I jeszcze jedno - gdybyś nie podał numeru rachunku do przelewu nagrody w wymaganym terminie, to możesz to zrobić później. Ostateczny termin na dopełnienie tego wymogu upływa 10 czerwca 2024 r.

Konto Otwarte na Ciebie

W ramach promocji masz za zadanie otworzyć Konto Otwarte na Ciebie. Jego cechą charakterystyczną jest możliwość wyboru jednej z trzech kart. Osobom, które nie chcą płacić za jej posiadanie, sugerujemy skorzystanie z Karty Otwartej na Dzisiaj, która co prawda kosztuje 7 zł miesięcznie, ale opłaty można uniknąć, wykonując min. 3 transakcje bezgotówkowe w miesiącu, logując się do aplikacji mobilnej i wyrażając zgody marketingowe.

Dodatkowe informacje znajdziesz w analizie Konta Otwartego na Ciebie.

Inne bonusy od banku

Jako, że BNP Paribas często promuje także inne swoje produkty, np. kartę kredytową, rachunki dla dzieci, warto sprawdzić, czy w danej chwili nie można zdobyć kolejnych bonusów.

420 zł na dowolny cel

Warto podkreślić, że do zdobycia maksymalnej premii nie jest wymagana jakaś nadzwyczajna aktywność, wykonywanie niecodziennych operacji. Operacje konieczne do zrealizowania - naszym zdaniem - mieszczą się regułach codziennego bankowania, wykonujemy je, korzystając na co dzień z rachunku.

Przypominamy, że w tej promocji jest ograniczona pula nagród. Możliwe, że atrakcyjna nagroda, krótki okres aktywności i proste wymagania skuszą wiele osób. Dlatego wykaż się refleksem i łap okazję, dopóki jest dostępna.

Powodzenia!

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Wspinaj się po okazje"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.