Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: MEGA HIT! 560 zł premii za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas.

400 zł w gotówce za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

400 zł w gotówce za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
Źródło: najlepszekonto.pl

Organizatorem akcji „Wrześniowe korzyści” jest firma Hagen, natomiast BNP Paribas jest jej współorganizatorem.

Promocja potrwa do 17 października 2022 roku lub do wyczerpania puli nagród, obowiązuje limit 3000 rejestracji. W ramach tej akcji do zdobycia jest w sumie 400 zł w gotówce (premia będzie wypłacona w 3 częściach: 70 zł + 150 zł + 180 zł).

Czy masz szansę na premię?

O premię mogą się starać osoby pełnoletnie z pełną zdolnością do czynności prawnych, o ile posiadają polski dowód osobisty, który jest niezbędny do zawarcia umowy rachunku oraz w okresie 12 miesięcy poprzedzających datę złożenia wniosku o ROR nie posiadały (także jako współposiadacz) konta osobistego w BNP Paribas.

Z udziału w akcji wykluczone są osoby, które w dniu wnioskowania o Konto Otwarte na Ciebie są stroną umowy ramowej z bankiem.

Jak zdobyć 400 zł w gotówce?

Jeśli przygotowane przez organizatora nagrody przyciągnęły Twoją uwagę i chciałbyś skorzystać z promocyjnej oferty, wystarczy, że wykonasz poniższe kroki:

Krok 1
Krok 1

Do 17 października 2022 r. zarejestruj swój udział w promocji na stronie internetowej (pamiętaj o ograniczonej puli wniosków), wypełniając formularz. Na tym etapie musisz zaakceptować regulamin akcji i wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia.

Krok 2
Krok 2

Także do 17 października 2022 r. skorzystaj z linka, który wyświetli się na ekranie po dokonaniu rejestracji (otrzymasz go także na podany adres e-mail) i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną z kartą i usługami bankowości elektronicznej.

Koniecznie podaj te same dane osobowe i kontaktowe co w formularzu!

Krok 3
Krok 3

Do 30 października 2022 r.:

  • Podpisz z BNP Paribas umowę o wspomniane produkty (odbywa się to w systemie Autenti z wykorzystaniem unikalnego kodu SMS). Do wyboru masz dwie ścieżki – wypełnienie wniosku internetowego i weryfikację tożsamości w obecności kuriera lub przejście całego procesu w aplikacji GOmobile, gdzie potwierdzenie tożsamości następuje w drodze wideoweryfikacji.
  • Nadaj PIN do karty (najlepiej jest to zrobić w ciągu 7 dni od otrzymania przesyłki z kartą).
Krok 4
Krok 4

Do 21 listopada 2022 r. organizator prześle Ci na adres e-mail podany podczas rejestracji w promocji informację o przyznaniu nagrody. W wiadomości znajdziesz link do bezpiecznej strony internetowej. Skorzystaj z niego i do 25 listopada 2022 r. podaj numer Konta Otwartego na Ciebie, na które ma być przekazana premia.

Nagroda
Nagroda

70 zł w gotówce za spełnienie powyższych wymagań (pierwsza nagroda) otrzymasz do 30 listopada 2022 r. na Konto Otwarte na Ciebie.

Krok 5
Krok 5

W listopadzie 2022 r.:

  • wykonaj min. 3 transakcje bezgotówkowe,
  • zapewnij wpływy na Konto Otwarte na Ciebie w łącznej wysokości min. 500 zł.
Nagroda
Nagroda

Za spełnienie tego warunku otrzymasz 150 zł w gotówce (druga nagroda). Przelew trafi na Twoje konto do 31 grudnia 2022 r.

Krok 6
Krok 6

W grudniu 2022 r.:

  • wykonaj przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych,
  • zapewnij wpływy na Konto Otwarte na Ciebie w łącznej wysokości min. 500 zł.
Nagroda
Nagroda

Za spełnienie tego warunku otrzymasz 180 zł w gotówce (trzecia nagroda). Środki trafią na Twój rachunek do 31 stycznia 2023 r.

Szczegóły, o których musisz wiedzieć

Warunki akcji są proste, ale i tak warto zwrócić uwagę na kilka istotnych szczegółów. Najbardziej ucieszy Cię chyba fakt, że z otrzymanej premii nie będziesz się musiał rozliczać przed urzędem skarbowym.

Pamiętaj, że do otrzymania każdej kolejnej premii cząstkowej w promocji niezbędne jest spełnienie warunków uprawniających do uzyskania poprzedniej. Inaczej mówiąc, jeśli nie spełnisz warunków aktywności w listopadzie, pozbawisz się szansy na bonus za wpływy i wydatki kartą w grudniu.

I jeszcze jedno - gdybyś nie podał numeru rachunku do przelewu nagrody w wymaganym terminie, to możesz to zrobić później. Ostateczny termin na dopełnienie tego wymogu upływa 28 stycznia 2024 r.

Transakcje bezgotówkowe

Są określone jako każda płatność kartą za towary w punktach handlowo-usługowych, w tym przez Internet, w drodze zamówień pocztowych i telefonicznych; transakcji możesz także dokonywać przez Google Pay i Apple Pay.

Wykluczone są operacje dokonane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności takich jak Blik, PayU, Przelewy24 itd. W regulaminie zapisano, że transakcje nie mogą być wykonane w miejscach o kodach MCC wymienionych w załączniku. Chodzi m.in. o gry hazardowe, przekazy pieniężne i brokerów ubezpieczeniowych.

Wpływy na rachunek

Wymagania regulaminu spełni każde zasilenie ROR-u, które nie będzie pochodziło z Twojego konta prowadzonego w BNP Paribas (także tego, którego jesteś współposiadaczem) lub pod marką GOoptima oraz z rachunków kredytowych służących do obsługi udzielonych Ci przez BNP Paribas kredytów lub pożyczek. Ostatnie ograniczenie dotyczy kredytów zaciągniętych w Raiffeisen Polbanku, który został przejęty przez BNP.

Wykluczone są także wpłaty gotówkowe.

Konto Otwarte na Ciebie

W ramach promocji masz za zadanie otworzyć Konto Otwarte na Ciebie. Jego cechą charakterystyczną jest możliwość wyboru jednej z trzech kart. Osobom, które nie chcą płacić za jej posiadanie, sugerujemy skorzystanie z Karty Otwartej na Dzisiaj, która co prawda kosztuje 5 zł miesięcznie, ale opłaty można uniknąć, wykonując min. 3 transakcje bezgotówkowe w miesiącu.

Dodatkowe informacje znajdziesz w analizie Konta Otwartego na Ciebie.

600 zł moneyback z kartą kredytową

Swój zysk możesz powiększyć, sięgając także po kartę kredytową.

100 zł dla dziecka

Rozważając udział w tej akcji, warto wiedzieć o akcji, w której do zdobycia jest 100 zł za założenie konta dla pociechy.

Gotówka zawsze w cenie

Udział w promocji Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas może być dobrą okazją do zgarnięcia dodatkowej gotówki przy okazji spełniania warunków, które i tak realizujemy na co dzień. Kilka transakcji kartą w miesiącu da się wykonać przy okazji zakupów, a wpływy można zapewnić z rachunku w innym banku. Atutem jest także krótki okres karencji (12 miesięcy).

Przypominamy, że w tej promocji jest do rozdania tylko 3000 nagród, a to może się okazać zbyt mało, patrząc na prostotę wymagań i wysokość premii. Dlatego wykaż się refleksem i łap okazję, dopóki jest dostępna.

Powodzenia!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Wrześniowe korzyści"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.