Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

370 zł premii za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas + 500 zł za DARMOWĄ kartę kredytową

370 zł premii za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas + 500 zł za DARMOWĄ kartę kredytową
Źródło: najlepszekonto.pl

Spółka Hagen, organizator akcji dotyczących rachunków osobistych z oferty banku BNP Paribas, za każdym razem nas zaskakuje pomysłami na promocje. Tym razem mamy akcję "Wrześniowa premia", w której przygotowano pulę 3000 zgłoszeń.

W promocji trwającej do 30 września 2021 r. do zdobycia jest łącznie 370 zł:

  • 20 zł do sklepów Żabka za samo założenie konta z kartą,
  • 150 zł do Biedronki,
  • 200 zł w gotówce.

Standardowa roczna karencja

Promocja skierowana jest do nowych klientów - osób, które nie posiadały w BNP Paribas rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (także jako współposiadacz) w ciągu 12 miesięcy przed dniem złożenia wniosku o konto w ramach tej akcji. Z udziału wyklucza także bycie stroną umowy ramowej dotyczącej rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, karty i Elektronicznych Kanałów Dostępu w BNP Paribas w dniu wnioskowania o rachunek osobisty.

Uczestnik musi być obywatelem Polski z pełną zdolnością do czynności prawnych i posiadać dowód osobisty, który jest niezbędny do założenia konta.

370 zł w zasięgu każdego

Wymagania stawiane przed uczestnikami tej akcji nie są skomplikowane:

Krok 1
Krok 1

Do 30 września 2021 r. wypełnij formularz rejestracyjny na stronie promocji, podając swoje imię i nazwisko, e-mail, numer telefonu oraz PESEL. Pamiętaj, że przyjętych zostanie tylko 3000 zgłoszeń.

Na tym etapie:

  • zaakceptuj regulamin akcji,
  • wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji.
Krok 2
Krok 2

Skorzystaj z linka, który wyświetli Ci się na ekranie (otrzymasz go także na wskazany adres e-mail) i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Te czynności także musisz wykonać do 30 września 2021 r.

Pamiętaj, aby we wniosku  podać te same dane co przy rejestracji w promocji.

Krok 3
Krok 3

Do 14 października 2021 r. zawrzyj z BNP Paribas umowę o wspomniane produkty. Odbywa się to przy użyciu unikalnego kodu sms w systemie Autenti, przy czym weryfikacja może nastąpić podczas spotkania z kurierem lub w aplikacji GOmobile z wykorzystaniem wideoweryfikacji.

Do tego dnia powinieneś także nadać PIN do karty (ze względów technicznych najlepiej to zrobić w ciągu 7 dni od jej otrzymania).

Za wykonanie powyższych czynności otrzymasz e-kod do sklepów Żabka o wartości 20 zł.

Krok 4
Krok 4

W październiku wykonaj min. 1 przelew w aplikacji mobilnej GOmobile lub poprzez bankowość internetową GOonline.

Za spełnienie tego warunku otrzymasz 50 zł w gotówce.

Nagroda
Nagroda

Informację o zdobyciu bonu do Żabki i premiii gotówkowej w wysokości 50 zł otrzymasz do 19 listopada 2021 r. na adres e-mail podany w zgłoszeniu udziału w promocji. E-kod do Żabki zostanie przesłany na Twój numer telefonu do 30 listopada 2021 r.

W celu odbioru przelewu z premią w wiadomości od organizatora otrzymasz link z unikalnym kodem, którymi powinieneś zalogować się na specjalnej stronie, a następnie podać numer swojego Konta Otwartego na Ciebie. Musisz to zrobić do 25 listopada 2021 r., a przelew trafi do Ciebie do końca tego miesiąca.

Krok 5
Krok 5

W listopadzie:

  • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na min. 400 zł;
  • zapewnij wpływ na rachunek na łączną kwotę min. 1000 zł.
Nagroda
Nagroda

E-kod do Biedronki o wartości 150 zł za aktywność w listopadzie otrzymasz na nowo otwarte konto do 31 grudnia 2021 r. Wiadomość o jej przyznaniu trafi do Ciebie najpóźniej 23 grudnia.

Krok 6
Krok 6

W grudniu:

  • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę min. 400 zł;
  • zapewnij wpływ na rachunek na łączną kwotę min. 1000 zł.
Nagroda
Nagroda

Informację o przyznaniu ostatniej, czwartej nagrody, otrzymasz do 25 stycznia 2022 r. Przelew na kwotę 150 zł zasili Twoje konto do 31 stycznia 2022 r.

Kilka objaśnień

Jak widzisz, regulamin wymaga od Ciebie różnych aktywności. Ważne, byś dobrze wszystko zrozumiał.

Przelewy

Przelew z Konta Otwartego na Ciebie możesz wykonać w bankowości internetowej (GOonline) lub aplikacji mobilnej (GOmobile). Nie mogą to być przelewy natychmiastowe oraz te dokonane z wykorzystaniem systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, Blik i tym podobnych.

Najprościej jest spełnić ten warunek, wykonując zwykły przelew internetowy np. na swoje konto w innym banku.

Transakcje bezgotówkowe

Regulamin dopuszcza płatności bezgotówkowe za towary lub usługi w punktach handlowo–usługowych oraz płatności w Internecie (również przez Apple Pay czy Google Pay).

Uwaga: nie są brane pod uwagę transakcje Blik lub wykonywane przy użyciu podmiotu trzeciego (np. DotPay, PayU, Przelewy24), a także operacje o konkretnych kodach MCC wskazanych w załączniku do regulaminu. Chodzi m.in. o płatności w kasynach, u brokerów ubezpieczeniowych i przekazy pieniężne.

Wpływ

Warunek wpływu spełni każde zasilenie Konta Otwartego na Ciebie, o ile pieniądze nie będą pochodziły z innych Twoich rachunków (także tych, których jesteś współposiadaczem) w BNP Paribas. Zasada ta dotyczy także kont prowadzonych pod marką GOoptima. Niedozwolone są wpłaty gotówkowe oraz wpływy z rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych uczestnikowi akcji przez BNP Paribas lub dawny Raiffeisen Polbank.

Najprościej jest więc spełnić ten warunek, realizując przelew ze swojego ROR-u w innym banku.

O tym także pamiętaj

Do chwili otrzymania premii nie możesz zrezygnować z rachunku czy wydanej do niego karty.

Bon do sklepów Żabka możesz wykorzystać do 31 grudnia 2022 r., natomiast e-kod do Biedronki - do 30 listopada 2023 r. podczas kilku zakupów, aż do wyczerpania wszystkich środków. Wystarczy, że podasz kasjerowi otrzymany ciąg cyfr.

Nagroda, którą otrzymasz, jest zwolniona z podatku dochodowego, nie musisz się z niej rozliczać przed fiskusem.

Oferta BNP Paribas

Skoro wiesz już wszystko o nagrodach, czas byś poznał produkty banku BNP Paribas.

Konto Otwarte na Ciebie z kartą do wyboru

Konto Otwarte na Ciebie prowadzone jest bezwarunkowo za darmo, a najciekawsze w nim jest to, że możesz samodzielnie wybrać jedną z trzech związanych z nim kart płatniczych.

Najbardziej uniwersalna wydaje się nam Karta Otwarta na Dzisiaj, która co prawda kosztuje 5 zł miesięcznie, ale opłaty można łatwo uniknąć, realizując min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą (lub Google Pay/Apple Pay).

Więcej informacji znajdziesz w analizie Konta Otwartego na Ciebie.

Karta kredytowa z 500 zł na Allegro i inne bonusy

Jako klient BNP Paribas możesz skorzystać też z innych promocji. My ze swojej strony szczególnie polecamy przyjrzenie się ofercie karty kredytowej, która obecnie cieszy się sporą popularnością i zwraca uwagę przede wszystkim wysoką nagrodą gwarantowaną.

Dla każdego coś miłego

W tej promocji mamy aż trzy różne nagrody, co nie zdarza się często. Organizator tym razem postanowił trochę zamieszać i przyznać zarówno bony zakupowe - do dwóch różnych sieci, jak i czystą gotówkę. Już za samo założenie konta otrzymujesz niewielki bonus i to od Ciebie zależy, czy zadowolisz się bonem do Żabki, czy powalczysz o kolejne premie. Same warunki akcji oceniamy jako łatwe - oprócz przelewu w kolejnych miesiącach masz do spełnienia te same warunki, więc ich "ogarnięcie" nie powinno Ci sprawić kłopotu.

Przypominamy także o dodatkowej premii za kartę kredytową - może warto sięgnąć i po nią, aby powiększyć zysk o dodatkowe 500 zł? :)

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Wrześniowa premia"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.