Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Karta kredytowa w Banku Millennium z szansą na 200 zł premii + roczne zwolnienie z opłaty

Karta kredytowa w Banku Millennium z szansą na 200 zł premii + roczne zwolnienie z opłaty
Źródło: strona Banku Millennium

Promocje kart kredytowych są ostatnio w modzie. Po tym, jak Citibank co rusz uruchamia nową akcję, inne banki również zainteresowały się tym segmentem rynku. Z początkiem września nową promocję odnotowaliśmy w BNP Paribas i – jak za chwilę się przekonacie - także w Banku Millennium.

Konkretna premia, ale nie dla wszystkich

Akcja “Wrzesień z kartą kredytową” obowiązuje do 7 października 2019 r. i skierowana jest do wszystkich pełnoletnich klientów Banku Millennium, zarówno nowych, jak i obecnych.

Pierwszą nagrodą w promocji jest zwolnienie z opłat miesięcznych za obsługę karty kredytowej przez 12 miesięcy (licząc od wydania karty) - ten bonus dostępny jest dla każdego, kto w okresie trwania promocji złoży wniosek o kartę kredytową w dowolny sposób, a następnie w każdym miesiącu wykona "kredytówką" choć jedną transakcję.

Konkretny zysk otrzymamy natomiast dzięki drugiej nagrodzie, czyli 200 zł premii w gotówce - do tego uprawnione są osoby, które wniosek o kartę złożą w bankowości internetowej (Millenet) lub mobilnej, a przy tym od 1 stycznia 2017 r. nie posiadały w Millennium karty kredytowej i obecnie nie są w okresie wypowiedzenia takiej karty. Innymi słowy, jeśli korzystasz w tym banku np. z konta osobistego z dostępem do bankowości internetowej, to możesz starać się o bonus pieniężny.

Premia gotówkowa przysługuje pierwszym 2000 osób, które złożą wniosek o kartę kredytową.

Wniosek w Millenecie + transakcje kartą = 200 zł premii

Przedstawmy teraz kroki, które musisz wykonać, aby otrzymać zarówno 200 zł premii, jak i zwolnienie z opłat:

Krok 1
Krok 1

Do 7 października 2019 r. złóż wniosek o kartę kredytową w Millenecie lub aplikacji mobilnej. Karty, o które możesz wnioskować to:

  • Millennium Mastercard Impresja, Millennium Visa Impresja, Millennium Visa Alfa – minimalny limit wynosi 3000 zł;
  • Millennium Mastercard Gold, Millennium Visa Gold – minimalny limit to 5000 zł.
Krok 2
Krok 2

Wykonaj transakcje kartą kredytową (w tym Blikiem) na łączną kwotę min. 250 zł w każdym z poniższych okresów:

  • do 30 listopada 2019 r.
  • od 1 do 31 grudnia 2019 r.
  • od 1 do 31 stycznia 2020 r.
Nagroda
Nagroda

Bonus 200 zł trafi na rachunek Twojej karty kredytowej najpóźniej 29 lutego 2020 r. Do tego dnia Twoja karta musi być aktywna.

Karta kredytowa Alfa i Impresja w Banku Millennium

W promocji masz do wyboru różne karty kredytowe, my jednak polecamy Ci karty Alfa i Impresja. Standardowe opłaty związane z tymi kredytówkami nie prezentują się źle - pamiętaj, że w ramach akcji, wykonując jedną transakcję w miesiącu, przez rok nie zapłacisz za obsługę karty.

Karta Millennium Alfa i Millennium Impresja zapewniają także dostęp do moneybacku w wybranych sklepach oraz programu rabatowego Inspiracje.

A może najpierw 200 zł za otwarcie konta?

Istotną kwestią w przypadku tej akcji jest konieczność złożenia wniosku przez Millenet (tylko wtedy masz szansę na 200 zł premii). Jeśli zatem interesuje Cię promocja kart kredytowych w Millennium, a nie jesteś klientem tej instytucji, załóż w niej Konto 360. Obecnie w ramach specjalnej oferty możesz zyskać 200 zł premii – piszemy o tym tutaj.

Prosta promocja to korzystna promocja

W akcjach organizowanych przez Bank Millennium lubimy przede wszystkim jasne warunki. Czy to promocja kart kredytowych, czy konta osobistego, w każdej znajdziemy łatwe do spełnienia wymagania, a to sprawia, że nie musimy się bardzo natrudzić, aby otrzymać nagrodę.

200 zł premii (a wcześniej także za konto osobiste, jeśli zdecydujesz się połączyć promocje) to kusząca propozycja. Pamiętaj jednak, że karta kredytowa wiążę się z określonymi obowiązkami. Zanim skorzystasz z promocji, sprawdź nasz poradnik, aby cieszyć się premią bez dodatkowych kosztów.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Wrzesień z kartą kredytową ”

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.