Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 7 października 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: Bank Millennium lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: HIT: 200 zł na Nowy Rok z Kontem 360° z oferty Banku Millennium + 2,7% do 100 000 zł na koncie oszczędnościowym.

Karta kredytowa w Banku Millennium z szansą na 200 zł premii + roczne zwolnienie z opłaty

W swoich tekstach wykorzystuje zdobyte wykształcenie ekonomiczne i polonistyczne. Produkty bankowe nie mają przed nią tajemnic. Jej hobby to gry planszowe.

Karta kredytowa w Banku Millennium z szansą na 200 zł premii + roczne zwolnienie z opłaty
Źródło: strona Banku Millennium

Bank Millennium stawia na sprawdzone rozwiązania i już kolejny raz zachęca swoich klientów do skorzystania z kart kredytowych. W jaki sposób? Premią 200 zł i zwolnieniem z opłaty miesięcznej przez cały rok.

Promocje kart kredytowych są ostatnio w modzie. Po tym, jak Citibank co rusz uruchamia nową akcję, inne banki również zainteresowały się tym segmentem rynku. Z początkiem września nową promocję odnotowaliśmy w BNP Paribas i – jak za chwilę się przekonacie - także w Banku Millennium.

Konkretna premia, ale nie dla wszystkich

Akcja “Wrzesień z kartą kredytową” obowiązuje do 7 października 2019 r. i skierowana jest do wszystkich pełnoletnich klientów Banku Millennium, zarówno nowych, jak i obecnych.

Pierwszą nagrodą w promocji jest zwolnienie z opłat miesięcznych za obsługę karty kredytowej przez 12 miesięcy (licząc od wydania karty) - ten bonus dostępny jest dla każdego, kto w okresie trwania promocji złoży wniosek o kartę kredytową w dowolny sposób, a następnie w każdym miesiącu wykona "kredytówką" choć jedną transakcję.

Konkretny zysk otrzymamy natomiast dzięki drugiej nagrodzie, czyli 200 zł premii w gotówce - do tego uprawnione są osoby, które wniosek o kartę złożą w bankowości internetowej (Millenet) lub mobilnej, a przy tym od 1 stycznia 2017 r. nie posiadały w Millennium karty kredytowej i obecnie nie są w okresie wypowiedzenia takiej karty. Innymi słowy, jeśli korzystasz w tym banku np. z konta osobistego z dostępem do bankowości internetowej, to możesz starać się o bonus pieniężny.

Premia gotówkowa przysługuje pierwszym 2000 osób, które złożą wniosek o kartę kredytową.

Wniosek w Millenecie + transakcje kartą = 200 zł premii

Przedstawmy teraz kroki, które musisz wykonać, aby otrzymać zarówno 200 zł premii, jak i zwolnienie z opłat:

Drukuj

Karta kredytowa Alfa i Impresja w Banku Millennium

W promocji masz do wyboru różne karty kredytowe, my jednak polecamy Ci karty Alfa i Impresja. Standardowe opłaty związane z tymi kredytówkami nie prezentują się źle - pamiętaj, że w ramach akcji, wykonując jedną transakcję w miesiącu, przez rok nie zapłacisz za obsługę karty.

Karta Millennium Alfa i Millennium Impresja zapewniają także dostęp do moneybacku w wybranych sklepach oraz programu rabatowego Inspiracje.

A może najpierw 200 zł za otwarcie konta?

Istotną kwestią w przypadku tej akcji jest konieczność złożenia wniosku przez Millenet (tylko wtedy masz szansę na 200 zł premii). Jeśli zatem interesuje Cię promocja kart kredytowych w Millennium, a nie jesteś klientem tej instytucji, załóż w niej Konto 360. Obecnie w ramach specjalnej oferty możesz zyskać 200 zł premii – piszemy o tym tutaj.

Prosta promocja to korzystna promocja

W akcjach organizowanych przez Bank Millennium lubimy przede wszystkim jasne warunki. Czy to promocja kart kredytowych, czy konta osobistego, w każdej znajdziemy łatwe do spełnienia wymagania, a to sprawia, że nie musimy się bardzo natrudzić, aby otrzymać nagrodę.

200 zł premii (a wcześniej także za konto osobiste, jeśli zdecydujesz się połączyć promocje) to kusząca propozycja. Pamiętaj jednak, że karta kredytowa wiążę się z określonymi obowiązkami. Zanim skorzystasz z promocji, sprawdź nasz poradnik, aby cieszyć się premią bez dodatkowych kosztów.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Wrzesień z kartą kredytową ”

O banku

Bank Millennium rozpoczął swoją działalność w 1989 r. jako Bank Inicjatyw Gospodarczych (BIG S.A.). Misją banku jest ciągły rozwój i umacnianie swojej pozycji na rynku poprzez dostarczanie wysokiej jakości usług każdej grupie klientów (osobom fizycznym, małym i dużym firmom) oraz oraz stały wzrost wartości dla akcjonariuszy. Obecne motto banku to „Tradycyjna bankowość w nowoczesnym wydaniu".

Czytaj więcej

Komentarze