Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

400 zł do Biedronki za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas + 500 zł za DARMOWĄ kartę kredytową

400 zł do Biedronki za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas + 500 zł za DARMOWĄ kartę kredytową
Źródło: najlepszekonto.pl

Spółka Hagen, organizator akcji dotyczących rachunków osobistych z oferty banku BNP Paribas, myślami krąży już wokół zbliżającego się roku szkolnego. Stąd nazwa najnowszej promocji - "Wracamy do szkoły".

W akcji do zdobycia jest aż 400 zł w postaci e-kodów do sklepów Biedronka. Bony mają wartość 50 zł, 150 zł i 200 zł.

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że choć termin zakończenia promocji wyznaczono na 6 września 2021 r., to zakończy się ona wcześniej, gdyż wyczerpie się pula 3000 promocyjnych wniosków​​​​​.

Standardowe warunki uczestnictwa

Promocja adresowana jest do nowych klientów banku, czyli osób, które nie posiadały w BNP Paribas rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (także jako współposiadacz) w ciągu 12 miesięcy przed dniem złożenia wniosku w ramach promocji. Z udziału w niej wyklucza także bycie stroną umowy ramowej dotyczącej rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, karty i Elektronicznych Kanałów Dostępu w BNP Paribas w dniu wnioskowania o konto.

Uczestnik musi być obywatelem Polski z pełną zdolnością do czynności prawnych i posiadać dowód osobisty, który jest niezbędny do założenia konta.

Droga po wysoką premię

Warunki ustalone przez bank i organizatora nie są skomplikowane:

Krok 1
Krok 1

Do 6 września 2021 r. wypełnij formularz rejestracyjny na stronie promocji, podając swoje imię i nazwisko, e-mail, numer telefonu oraz PESEL. Pamiętaj, że przyjętych zostanie tylko 3000 zgłoszeń.

Na tym etapie:

  • zaakceptuj regulamin akcji,
  • wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji.
Krok 2
Krok 2

Skorzystaj z linka, który wyświetli Ci się na ekranie (otrzymasz go także na wskazany adres e-mail) i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Te czynności także musisz wykonać do 6 września 2021 r.

Krok 3
Krok 3

Do 20 września 2021 r. zawrzyj z BNP Paribas umowę o wspomniane produkty. Odbywa się to przy użyciu unikalnego kodu sms w systemie Autenti, przy czym weryfikacja może nastąpić podczas spotkania z kurierem lub w aplikacji GOmobile z wykorzystaniem wideoweryfikacji.

Do tego dnia powinieneś także nadać PIN do karty (ze względów technicznych najlepiej to zrobić w ciągu 7 dni od jej otrzymania).

Krok 4
Krok 4

We wrześniu wykonaj min. 1 przelew w aplikacji mobilnej GOmobile lub poprzez bankowość internetową GOonline.

Nagroda
Nagroda

Informację o zdobyciu pierwszej części premii, czyli 50 zł, otrzymasz do 26 października 2021 r. na adres e-mail podany w zgłoszeniu udziału w promocji. E-kod do Biedronki zostanie przesłany na Twój numer telefonu do 31 października 2021 r.

Krok 5
Krok 5

W październiku:

  • wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą;
  • zapewnij wpływ na rachunek na łączną kwotę min. 1000 zł.
Nagroda
Nagroda

E-kod do Biedronki o wartości 150 zł za aktywność w październiku otrzymasz na nowo otwarte konto do 30 listopada 2021 r.

Krok 6
Krok 6

W listopadzie:

  • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę min. 300 zł;
  • zapewnij wpływ na rachunek na łączną kwotę min. 1000 zł.
Nagroda
Nagroda

Ostatni e-kod do Biedronki o wartości 200 zł za aktywność w listopadzie otrzymasz na nowo otwarte konto do 31 grudnia 2021 r.

Wymagane działania

Jak widzisz, regulamin wymaga od Ciebie różnych aktywności. Ważne, byś dobrze wszystko zrozumiał.

Przelewy

Przelew z Konta Otwartego na Ciebie możesz zrealizować w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Niedozwolone są jedynie przelewy natychmiastowe oraz te dokonane z wykorzystaniem systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, Blik i tym podobnych.

Najprościej jest spełnić ten warunek, wykonując zwykły przelew internetowy np. na swoje konto w innym banku.

Transakcje bezgotówkowe

Regulamin dopuszcza płatności bezgotówkowe za towary lub usługi w punktach handlowo–usługowych oraz płatności w Internecie (również przez Apple Pay czy Google Pay).

Uwaga: nie są brane pod uwagę transakcje Blik lub wykonywane przy użyciu podmiotu trzeciego (np. DotPay, PayU, Przelewy24), a także operacje o konkretnych kodach MCC wskazanych w załączniku do regulaminu. Chodzi m.in. o płatności w kasynach, u brokerów ubezpieczeniowych i przekazy pieniężne.

Wpływ

Warunek wpływu spełni każde zasilenie Konta Otwartego na Ciebie, o ile pieniądze nie będą pochodziły z innych Twoich rachunków (także tych, których jesteś współposiadaczem) prowadzonych w BNP Paribas. Zasada ta dotyczy także kont prowadzonych pod marką GOoptima. Niedozwolone są wpłaty gotówkowe oraz wpływy z rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych uczestnikowi akcji przez BNP Paribas lub dawny Raiffeisen Polbank.

Najprościej jest więc spełnić ten warunek, realizując przelew ze swojego ROR-u w innym banku.

O tym także pamiętaj

Do chwili otrzymania premii nie możesz zrezygnować z rachunku czy wydanej do niego karty.

E-kod do Biedronki możesz wykorzystać do 30 listopada 2023 r. podczas kilku zakupów, aż do wyczerpania wszystkich środków.  Wystarczy, że podasz kasjerowi otrzymany ciąg cyfr.

Nagroda, którą otrzymasz, jest zwolniona z podatku dochodowego, nie musisz się z niej rozliczać przed fiskusem.

Oferta BNP Paribas

Skoro wiesz już wszystko o nagrodach, czas byś poznał produkty banku BNP Paribas.

Konto Otwarte na Ciebie z kartą do wyboru

Konto Otwarte na Ciebie prowadzone jest bezwarunkowo za darmo, a najciekawsze w nim jest to, że możesz samodzielnie wybrać jedną z trzech związanych z nim kart płatniczych.

Najbardziej uniwersalna wydaje się nam Karta Otwarta na Dzisiaj, która co prawda kosztuje 5 zł miesięcznie, ale opłaty można łatwo uniknąć, realizując min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą (lub Google Pay/Apple Pay) ​​.

Więcej informacji znajdziesz w analizie Konta Otwartego na Ciebie.

Karta kredytowa z 500 zł na Allegro i inne bonusy

Będąc już klientem BNP Paribas, możesz skorzystać z innych promocji. My ze swojej strony szczególnie polecamy przyjrzenie się ofercie karty kredytowej, która obecnie cieszy się sporą popularnością i przede wszystkim wysoką nagrodą gwarantowaną.

400 zł na wyprawkę

Choć wolimy promocje, w których nagrodą jest gotówka, to nowa akcja w BNP Paribas wcale nie jest mniej atrakcyjna. Premia ma postać e-kodów do sklepów Biedronka, które są szeroko dostępne, a i sam bonus to rekordowe 400 zł. Rok szkolny tuż tuż i taka nagroda, choć przekazywana dopiero od października, może okazać się sporą pomocą dla każdej rodziny.

Pamiętaj również o dodatkowej premii za kartę kredytową. Choć jest ona opcjonalna, to warto po nią sięgnąć i powiększyć swój zysk o dodatkowe 500 zł.

Powodzenia!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Wracamy do szkoły"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.