Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Super okazja! Aż 400 zł do Biedronki i na Allegro za Konto Otwarte na Ciebie od BNP Paribas

Super okazja! Aż 400 zł do Biedronki i na Allegro za Konto Otwarte na Ciebie od BNP Paribas
Źródło: strona promocji

200 – 300 zł za otwarcie ROR i aktywne korzystanie z niego przez pewien czas to godna premia. 400 zł to już naprawdę super okazja, która długo może się nie powtórzyć.

Nie traćmy więc czasu i szybko przejdźmy do opisu akcji „Wracamy do nauki”, która ma potrwać do 6 września 2020 r. Naszym zdaniem skończy się jednak wcześniej, bo przyjętych zostanie tylko 3000 promocyjnych wniosków o rachunek.

Warunki uczestnictwa

Prawo ubiegania się o nagrodę przysługuje osobom pełnoletnim z pełną zdolnością do czynności prawnych, posiadającym polski dowód osobisty niezbędny do założenia rachunku, które w dniu składania wniosku o konto nie są stroną umowy ramowej z BNP Paribas.

Organizator promocji, spółka Ad Astra, w jej regulaminie zawarł też zapis, że z udziału w akcji wyklucza posiadanie konta osobistego w BNP (także jako współposiadacz) w okresie 15 miesięcy przed dniem złożenia wniosku o ROR w ramach promocji.

3 miesiące aktywności

Za chwilę przekonasz się, że warunki zdobycia 300 zł do Biedronki i bonu o wartości 100 zł do wykorzystania na Allegro nie są wcale trudne do realizacji.

Krok 1
Krok 1

Do 6 września 2020 r. (pamiętaj o ograniczonej puli wniosków) zarejestruj swój udział w promocji na specjalnej stronie internetowej.

Musisz przy tym zaakceptować regulamin i wyrazić zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia akcji.

Krok 2
Krok 2

Skorzystaj z linka, który wyświetli Ci się na monitorze (otrzymasz go także na podany adres e-mail) i do 6 września 2020 r. złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej.

Krok 3
Krok 3

Do 21 września 2020 r.

  • podpisz umowę o wspomniane wyżej produkty, korzystając z unikalnego kodu sms w systemie Autenti. Masz przy tym możliwość wyboru metody weryfikacji Twojej tożsamości – wideoweryfikacja w aplikacji mobilnej banku lub podczas spotkania z kurierem;
  • aktywuj kartę dostarczoną Ci przez kuriera.
Krok 4
Krok 4

We wrześniu 2020 r. wykonaj przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą na dowolną kwotę.

W ten sposób zasłużysz na 100 zł do Biedronki.

Nagroda
Nagroda

Do 26 października 2020 r. na podany podczas rejestracji adres e-mail dostaniesz wiadomość o przyznaniu Ci nagrody.

Natomiast e-bon o wartości 100 zł otrzymasz na wskazany numer telefonu do końca tego miesiąca.

Krok 5
Krok 5

W październiku 2020 r. zrealizuj

  • 7 transakcji Blikiem;
  • 4 przelewy w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile

a w nagrodę otrzymasz 200 zł do Biedronki.

Nagroda
Nagroda

Wiadomość o premii będzie wysłana do 25 listopada 2020 r., a e-voucher, tym razem o wartości 200 zł, trafi do Ciebie do końca tego miesiąca.

Krok 6
Krok 6

We wrześniu i w październiku zapewnij wpływ na rachunek w łącznej wysokości 1000 zł, za co zgarniesz 100 zł na Allegro.

Nagroda
Nagroda

Informację o przyznaniu Ci bonu na Allegro dostaniesz do 23 grudnia 2020 r., natomiast e-kod o wartości 100 zł na Allegro otrzymasz do 31 grudnia 2020 r.

Musisz o tym pamiętać

Zanim ruszysz do działania, przeczytaj kilka istotnych dodatkowych informacji.

Płatności bezgotówkowe

Zgodnie z regulaminem są to operacje bezgotówkowe wykonane za pomocą karty, polegające na dokonaniu płatności za towary lub usługi w punktach handlowo–usługowych, w tym także dokonywane bez fizycznego przedstawienia „plastiku” (w szczególności transakcje internetowe, zamówienia telefoniczne lub pocztowe).

Niedozwolone są operacje dokonane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego, np.: Blik, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media oraz transakcji o kodach MCC wymienionych w załączniku do regulaminu (np. związane z hazardem, u brokerów ubezpieczeniowych, przekazy pieniężne).

Uwaga: można płacić Apple Pay i Google Pay.

Transakcje Blik

Są to po prostu płatności z wykorzystaniem kodu Blik. Niedopuszczalne są inne operacje Blikiem, np. wypłata z bankomatu czy przelew z użyciem Blika.

Przelewy w bankowości elektronicznej

Chodzi tu o polecenie przelewu środków z konta osobistego za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile.

Niedozwolone są przelewy natychmiastowe oraz te dokonane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, np.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, Blik itp.

Wpływ na rachunek

Regulamin wyklucza wpłaty gotówkowe, przelewy z innych kont uczestnika promocji prowadzonych w BNP Paribas lub pod marką BGŻOptima (także tych, których jest współposiadaczem) oraz z rachunków kredytowych służących do obsługi produktów kredytowych zaciągniętych w tym banku lub dawnym Raiffeisen Polbanku.

Wystarczy więc, byś przelał pieniądze ze swego konta w innym banku i warunek zostanie spełniony.

Kilka słów o nagrodach

Otrzymane bonusy będziesz mógł wykorzystać zgodnie z zasadami obowiązującymi w sieci sklepów Biedronka oraz na portalu Allegro. Bony do Biedronki będą ważne do 31 października 2021 r., a kody na Allegro aż do 28 czerwca 2022 r.

Nagrody zwolnione są z podatku dochodowego od osób fizycznych, więc nie musisz się martwić rozliczeniami z fiskusem.

Darmowe Konto Otwarte na Ciebie

Konto osobiste w BNP Paribas prowadzone jest za darmo. Ciekawą cechą tego rachunku wyróżniającą go na rynku jest możliwość wyboru jednej z trzech kart debetowych. Naszym zdaniem najlepiej jest się zdecydować na Kartę Otwartą na Dzisiaj, która co prawda kosztuje 3 zł/miesiąc, ale opłaty można uniknąć, wykonując choćby jedną transakcję bezgotówkową.

Więcej informacji znajdziesz w analizie Konta Otwartego na Ciebie.

Rekordowy bonus, proste warunki

400 zł to naprawdę bardzo poważna premia za otwarcie rachunku osobistego. Tym bardziej należy docenić, że do jej zdobycia nie trzeba zrealizować nadzwyczajnych warunków aktywności.

Wpływ możesz zapewnić z własnego rachunku w innym banku, transakcje bezgotówkowe i płatności Blik ogarnąć przy okazji codziennych zakupów, a przelewy zrealizować, odsyłając pieniądze na konto, z którego je przysłałeś. Prawda, że proste? :)

Rozważ wszystkie argumenty i zdecyduj, czy weźmiesz udział w tej akcji. Pamiętaj, że pula nagród jest ograniczona, a chętnych na cztery stówy może być wielu.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Wracamy do nauki"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.