Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Do 250 zł premii za Konto Mobi dla osób do 26 lat w ING Banku Śląskim.

50 zł od ING za wpłatę na Otwarte Konto Oszczędnościowe

50 zł od ING za wpłatę na Otwarte Konto Oszczędnościowe
Źródło: strona ING Banku Śląskiego

Brzmi bardzo kusząco, ale niestety nie jest to propozycja dla każdego. Bank skierował ją tylko do wybranego grona klientów. Są wśród nich osoby, które posiadają w ING tylko jedno Otwarte Konto Oszczędnościowe i otrzymały od banku zaproszenie do udziału w tej akcji poprzez Moje ING.

Wpłacasz pieniądze, zyskujesz bonus

Wysokość premii – 50 zł, jest bardzo wysoka w stosunku do tego, czego bank oczekuje od uczestników akcji. Sprowadzają się one do 3 działań:

  1. Do 12 kwietnia 2019 r. zapisz się do udziału w promocji w Moim ING;
  2. Najpóźniej 12 kwietnia 2019 r. wpłać na Otwarte Konto Oszczędnościowe 100 zł. Musi to być jednorazowy przelew;
  3. Co najmniej do 18 kwietnia 2019 r. bądź posiadaczem tego konta z saldem min. 100 zł.

Błyskawiczna nagroda

Każdy, kto spełni opisane wyżej warunki otrzyma od banku 50 zł premii. Pieniądze trafią na Twoje OKO najpóźniej 23 kwietnia 2019 r.

Otrzymanym bonusem będziesz mógł się cieszyć bez ograniczeń, bo ING zapłaci za Ciebie należny podatek.

W przypadku rachunku wspólnego wystarczy, że tylko jeden z jego współposiadaczy spełni warunki promocji. Nawet, gdyby zrobił to każdy z nich, to i tak na OKO wpłynie tylko jedna premia.

Sprawdź, może jesteś wśród zaproszonych

Rzadko się zdarza, by ktokolwiek dawał tak wiele, za tak niewiele. Żadnych „haczyków” w regulaminie, proste zadanie do spełnienia - wpłata 100 zł na Otwarte Konto Oszczędnościowe i „zamrożenie” ich na rachunku na tydzień. Nawet gdybyś musiał pożyczyć tę stówę, to warto skorzystać z propozycji ING. Sprawdź więc w bankowości elektronicznej, czy bank zaprosił Cię do udziału w tej promocji.

O banku

ING Bank Śląski posiada kompleksową ofertę produktową, skierowaną do różnych grup klientów – młodzieży, studentów, przedsiębiorców, zamożniejszych klientów, korporacji i samorządów.

Na propozycję banku składają się nie tylko nowoczesne konta rozliczeniowo-oszczędnościowe, lecz również innowacyjna bankowość elektroniczna i rozbudowany pakiet dodatkowych funkcjonalności.