100 zł do wydania na Allegro z PKO Kontem dla Młodych

Promocja zakończyła się dnia 19 października 2018 r.

100 zł do wydania na Allegro z PKO Kontem dla Młodych Źródło obrazka: strona PKO BP

„Bądź wolny na swoim koncie” – takimi słowami PKO BP zachęca młodszych klientów do skorzystania z oferty Konta dla Młodych. Dodatkową zachętą jest aktualnie cenna premia. Za, jak pisze bank, „ogarnianie na swoim koncie” możesz otrzymać jedną z 8 tys. kart podarunkowych o wartości 100 zł do wykorzystania podczas zakupów na Allegro.

Promocja trwa do 19 października 2018 r., choć – jak już wspomnieliśmy – liczba nagród jest limitowana. Kartę podarunkową otrzyma pierwszych 8 tys. uczestników, którzy spełnią wymagane warunki.

Promocja dla młodszych klientów

Możesz wziąć udział w akcji pod warunkiem, że jesteś osobą posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych, która w okresie od 1 stycznia 2017 r. do 31 sierpnia 2018 r. nie posiadała żadnego ROR-u w PKO BP ani w Inteligo. Dodatkowo warto mieć na uwadze, że Konto dla Młodych proponowane jest osobom w wieku od 18 do 26 lat.

Spełniasz powyższe warunki? W takim razie nic nie stoi na przeszkodzie, byś ubiegał się o premię. Ta jest całkiem atrakcyjna – karta podarunkowa o wartości aż 100 zł do wykorzystania w serwisie Allegro. Jak ją zdobyć? Przekonaj się, że jest to bardzo proste.

Otwórz konto i dokonaj jednej transakcji

Oto wszystkie czynności, których wykonanie dzieli Cię od zgarnięcia dodatkowej stówki na zakupy na Allegro:

 1. Do 19 października 2018 r. załóż Konto dla Młodych wraz z kartą. Wniosek o rachunek złożysz bez wychodzenia z domu za pośrednictwem strony promocji, a umowę podpiszesz za pośrednictwem kuriera.
 2. W tym samym terminie wyraź chęć udziału w akcji, wypełniając formularz (jest on dostępny w dolnej części strony promocji). Na tym etapie będziesz musiał zaakceptować regulamin.
  Rejestracja w promocji Bądź wolny na swoim koncie
 3. Wyraź zgodę na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym (drogę elektroniczną i telefoniczną), np. zaznaczając odpowiednie pole we wniosku – dokładnie tak, jak na obrazku poniżej:
 4. Do 2 listopada 2018 r. dokonaj przynajmniej jednej transakcji kartą lub polecenia przelewu na telefon Blik. Jako „transakcja kartą” zostanie uznana każda płatność w sklepach stacjonarnych lub internetowych (także płatność zbliżeniowa telefonem).

Przekazanie karty podarunkowej

Karta podarunkowa o wartości 100 zł na zakupy w Allegro ma postać elektronicznego kodu, który bank wyśle Ci w wiadomości widocznej w systemie bankowości internetowej iPKO.

Kiedy otrzymasz kod? To zależy, do kiedy uda Ci się spełnić wszystkie warunki. Jeśli do 21 września, to kod powinieneś otrzymać najpóźniej 28 września 2018 r.; jeśli później, to ostatecznym terminem przekazania premii będzie 9 listopada 2018 r.

Ważne! Ze względu na sposób odbioru kodu konieczna jest wcześniejsza aktywacja dostępu do serwisu iPKO.

Kod będziesz musiał wykorzystać do 31 marca 2019 r. przy okazji jednej płatności na Allegro (w serwisie i w aplikacji mobilnej, niezależnie od ilości produktów w koszyku). Wartość premii jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Z regulaminem promocji zapoznasz się pod tym adresem.

PKO Konto dla Młodych – rachunek w sam raz dla studenta

PKO Konto dla Młodych to jeden z najlepszych rachunków studenckich na rynku. Nie zapłacisz za jego prowadzenie, a opłata za kartę debetową zależy od liczby dokonywanych nią transakcji - jeżeli wykonasz choćby 4 operacje bezgotówkowe w miesiącu, bank nie pobierze od Ciebie 5 zł prowizji. Wydanie karty jest co do zasady bezpłatne, ale za opłatą 14,90 zł otrzymasz kartę z wybranym wzorem graficznym.

Dodatkowo możesz bezpłatnie korzystać ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą. Darmowe są również przelewy internetowe, na numer telefonu odbiorcy oraz wpłaty i wypłaty gotówki w oddziale banku.

Co więcej, w ramach Konta dla Młodych PKO Bank Polski możesz założyć np. Konto Oszczędnościowe Plus z oprocentowaniem do 1,2% w skali roku, uruchomić usługę Autooszczędzanie lub zdecydować się na rachunek walutowy prowadzony w EUR, USD, CHF i GBP (do jego obsługi nie będziesz potrzebował osobnej karty). Młodzi klienci mogą również płacić smartfonem przez aplikację IKO.

To się nazywa promocja!

Aktualna propozycja PKO BP dotycząca Konta dla Młodych jest zdecydowanie warta uwagi. Po pierwsze, sam rachunek prezentuje się naprawdę ciekawie. Po drugie, warunki uzyskanie premii są niezwykle proste – wystarczy otwarcie konta i wykonanie jednej transakcji.

Po trzecie, atrakcyjna jest sama premia. 100 zł do wykorzystania na Allegro to spory bonus, zwłaszcza w porównaniu z dmuchanym flamingiem, którego nowi posiadacze Konta dla Młodych mogli wygrać za spełnienie podobnych warunków w poprzedniej promocji ;) Trzeba przyznać, że kod do wykorzystania na Allegro to zdecydowanie bardziej „uniwersalna” nagroda – sam zdecydujesz, na co przeznaczysz otrzymaną stówę.

Pamiętaj jednak, że pula kodów jest ograniczona. Do dzieła!

Z ostatniej chwili

 • 19.03.2019 13:46

  Nawet 1700 zł mogą zgarnąć przedsiębiorcy, którzy otworzą iKonto Biznes w Alior Banku i będą z niego aktywnie korzystali przez rok.

 • 18.03.2019 18:33

  Ruszyła kolejna promocja Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas. Do zdobycia jest nawet 200 zł za prostą aktywność na rachunku.

 • 18.03.2019 17:29

  Korzystasz z Blika? Teraz w loterii możesz zdobyć nawet 100 tys. zł! Zasady akcji są bardzo proste. Sprawdź. 

 • 14.03.2019 14:15

  Za otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes, bank Pekao proponuje przedsiębiorcom 3 darmowe szkolenia o rynkowej wartości kilkuset złotych.

 • 14.03.2019 13:10

  Nawet 300 zł może wrócić w ciągu roku na rachunek Twojej karty kredytowej w ING Banku Śląskim.

 • 13.03.2019 09:15

  Alior Bank ponownie oferuje oprocentowanie 2,7% na Koncie Mocno Oszczędnościowym dla nowych środków do 100 tys. zł.

 • 11.03.2019 10:51

  Klienci mBanku i Orange Finanse otrzymają premie gotówkowe i inne bonusy, gdy zrezygnują z usług Orange Finanse i zmienią warunki współpracy z mBankiem.

 • 11.03.2019 10:19

  Zapewnienie wpływów na konto Citi Priority pozwoli Ci zdobyć 150 zł w gotówce. Wykonując transakcje zagraniczne zyskasz 4% premii walutowej.

 • 8.03.2019 18:53

  Za skorzystanie z kart kredytowych, Santander proponuje punkty powitalne w Mastercard Priceless Specials. Szczególna oferta dotyczy fanów Ligi Mistrzów.

 • 8.03.2019 16:35

  mBank zachęca klientów Orange Finanse, by przenieśli swoje produkty właśnie do niego. W zamian proponuje kilkaset złotych w gotówce i dodatkowe bonusy.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.