Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Nawet 150 zł dla miłośników gier komputerowych od banku Credit Agricole

Nawet 150 zł dla miłośników gier komputerowych od banku Credit Agricole
Źródło: strona banku Credit Agricole

Znana prawda marketingowa mówi, że dla osiągnięcia sukcesu konieczne jest wyróżnienie się spośród konkurencji. Dobrym sposobem na to jest precyzyjne trafienie w specyficzne oczekiwania konkretnej grupy odbiorców. Tą drogą idzie bank Credit Agricole, który jakiś czas temu wprowadził do swojej oferty szeroką gamę wizerunków kart płatniczych, które mogą się spodobać graczom komputerowym.

Karty płatnicze dla miłośników gier komputerowych od banku Credit Agricole
Kliknij, aby powiększyć
Źródło: strona banku Credit Agricole

Premierze nowych „debetówek” towarzyszyła promocja „Włącz się do gry o 150 zł”. Miło nam ogłosić, że po jej zakończeniu bank płynnie wystartował z kolejną edycją, która potrwa do 30 listopada 2020 r.

Dwie nagrody

Od razu przedstawmy szczegółowo nagrody, które są do zdobycia w tej akcji:

  • kupon o wartości 50 zł zapewniający 6-miesięczny dostęp do platformy G2A PLUS. W czasie subskrypcji otrzymasz 10% rabatu na wszystkie gry i DLC’s (rozszerzenia i dodatki do gier komputerowych) oraz darmowy dostęp do jednej gry w miesiącu. Więcej informacji o korzyściach z dostępu do tej platformy znajdziesz tutaj.
  • bon o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepie internetowym Empik.com.

Uczestnicy promocji

Regulamin mówi, że w akcji nie może uczestniczyć ten, kto miał ROR w Credit Agricole po 1 kwietnia 2018 r.

W ramach promocji należy otworzyć jeden z rachunków – Konto dla Ciebie, Konto dla Ciebie MOVE!, Konto dla Ciebie GO! albo Konto dla Ciebie VIP.

Warunki zdobycia nagród

Wymagania nie są skomplikowane. Ich realizacja z pewnością sprawi Ci mniej kłopotów niż osiągnięcie sukcesu w niejednej grze.

Krok 1
Krok 1

Do 30 listopada 2020 r. przystąp do promocji i złóż wniosek o jeden z wymienionych wyżej rachunków wraz z kartą Mastercard Debit Standard lub Platinum. Możesz to zrobić na stronie internetowej banku, w jego placówce lub na infolinii.

Pamiętaj, by wyrazić zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną i telefonicznie ofert marketingowych od banku i współpracujących z nim podmiotów. Nie zapomnij też o podaniu numeru telefonu i adresu e-mail.

Krok 2
Krok 2

Zarejestruj swój udział w Klubie Rabatowym banku Credit Agricole.

Nagroda
Nagroda

Za spełnienie powyższych warunków w ciągu 2 miesięcy od otwarcia rachunku otrzymasz kupon o wartości 50 zł, dający Ci dostęp na 6 miesięcy do platformy G2A PLUS. Bank prześle Ci nagrodę w wiadomości sms na podany numer telefonu. Znajdziesz w nim link do Klubu Rabatowego i instrukcję, jak zrealizować kupon. Najważniejsze, byś aktywował go do 31 maja 2021 r. Od dnia aktywacji zacznie biec 6-miesięczny okres subskrypcji.

Krok 3
Krok 3

W każdym z 3 kolejnych miesięcy po otwarciu rachunku wykaż się aktywnością w korzystaniu z niego:

  • wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą;
  • choć raz zaloguj się do CA24 Mobile lub CA24 eBanku.
Nagroda
Nagroda

Kod z linkiem do Klubu Rabatowego, gdzie znajdziesz bon o wartości 100 zł na Empik.com, otrzymasz sms-em w ciągu miesiąca od realizacji tych zadań.

Dla uniknięcia wątpliwości w regulaminie zapisano konkretny przykład pokazujący, kiedy możesz się spodziewać nagród. I tak, zakładając, że otworzyłeś ROR 12 października 2020 r., to kod z dostępem do platformy G2A Plus otrzymasz do 12 grudnia 2020 r. Wykonanie obowiązkowych płatności od października do grudnia oznacza, że bon do Empiku będzie Ci przekazany do końca stycznia, a gdybyś transakcje zrealizował od listopada do stycznia, to tę nagrodę otrzymasz w lutym 2021 r.

Istotne szczegóły

W każdej grze ważne są szczegóły i przestrzeganie pewnych zasad. Podobnie jest w tej promocji. Zwróć uwagę na poniższe kwestie, by osiągnąć sukces.

Transakcje bezgotówkowe

Pod tym pojęciem regulamin rozumie płatności za towary lub usługi dokonane w sklepach i punktach usługowych, w tym także mobilne. Nie zostaną uwzględnione:

  • transakcje w miejscach o określonych kodach MCC podanych w regulaminie, m.in. w kasynach, u brokerów ubezpieczeniowych oraz internetowe przekazy pieniężne;
  • doładowania portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych typu Revolut, SkyCash czy PayPal;
  • płatności Blikiem;
  • wypłaty z bankomatów.

To też trzeba wiedzieć

Nagrody, które zdobędziesz, nie podlegają opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Opisywana promocja nie łączy się z innymi akcjami dotyczącymi otwarcia rachunku osobistego. Biorąc w niej udział, nie otrzymasz premii za udział w programie poleceń, ale będąc już klientem banku Credit Agricole, będziesz mógł rekomendować jego produkty.

Oferta banku Credit Agricole

Jak wspomnieliśmy, w tej promocji możesz otworzyć jeden z czterech rachunków z oferty Credit Agricole. Masz więc możliwość dopasowania konta do swoich potrzeb i upodobań.

Konto dla Ciebie

Typowy „dorosły” rachunek, z którym wiążą się dość standardowe warunki. Nie zapłacisz co miesiąc 7 zł opłaty za konto i 9 zł za kartę, jeśli zapewnisz wpływ w wysokości min. 1000 zł i wykonasz przynajmniej jedną transakcję kartą lub Blikiem.

Konto dla Ciebie MOVE!

Ten ROR adresowany jest do osób w wieku 18-27 lat. Wynoszącej 3 zł/miesiąc opłaty unikniesz pod warunkiem wykonania w miesiącu min. 1 płatności kartą lub Blikiem.

Konto dla Ciebie GO!

Konto dla Ciebie GO! mogą otworzyć osoby w wieku 13-18 lat. Wybierając ten rachunek, nie musisz się martwić opłatami za niego oraz za kartę. Masz to za free.

Konto dla Ciebie VIP

To z kolei propozycja dla klientów z zasobniejszym portfelem, o czym świadczą warunki uniknięcia wynoszącej 40 zł/miesiąc opłaty za konto.

3% na Rachunku Oszczędzam!

Dodajmy, że uczestnictwo w tej promocji otwiera Ci drogę do uzyskania bardzo atrakcyjnego oprocentowania na Rachunku Oszczędzam – aż 3% przez 3 miesiące dla kwot do 20 tys. zł.

Zawalczysz o 150 zł?

Naszym zdaniem propozycja banku Credit Agricole jest warta rozważenia, jeśli lubisz gry komputerowe. Zauważ, że zyskując dostęp do platformy G2A, otrzymujesz też 10% rabatu na gry i rozszerzenia, dzięki czemu powiększysz swoje „zyski”.

Powodzenia w realizacji zadań w promocji i w grze!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Włącz się do gry o 150 zł" – edycja 2

O banku

Oferta Credit Agricole jest uniwersalna, przeznaczona zarówno dla klientów indywidualnych, jak i małych firm, korporacji i rolników. Klienci detaliczni mogą skorzystać z czterech wersji rachunku osobistego, natomiast przedsiębiorcy mają do wyboru trzy konta firmowe różniące się wysokością opłat i zakresem funkcjonalności.

Dla obu grup klientów bank przygotował ciekawy zestaw dodatkowych produktów i usług, ułatwiających zarządzanie kontem.