Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Obecnie trwa II edycja tej promocji, która zakończy się 31 grudnia 2019 r. Z jej szczegółami zapoznasz się tutaj.

Do 460 zł za założenie konta w Credit Agricole i opłacanie z niego abonamentu nc+

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

Do 460 zł za założenie konta w Credit Agricole i opłacanie z niego abonamentu nc+
Źródło: strona promocji

Jesteś abonentem nc+ i w ostatnich 12 miesiącach nie byłeś klientem Credit Agricole? Ta akcja jest dla Ciebie! Wystarczy, że założysz jedno z promowanych kont, będziesz z niego aktywnie korzystał (w tym opłacał rachunki za korzystanie z nc+), a możesz zgarnąć nawet 460 zł! Bez specjalnego wysiłku.

Credit Agricole nie należy do banków, które nazbyt chętnie rozdają nagrody za korzystanie ze swoich produktów, ale jak już przygotuje jakąś promocję, to zawsze jest ona godna uwagi. Akcja „Włącz korzyści – NC+” skierowana jest do osób fizycznych, abonentów tej platformy cyfrowej, którzy w ostatnich 12 miesiącach nie byli posiadaczami lub współposiadaczami Konta dla Ciebie lub Konta dla Ciebie VIP w Credit Agricole. Decydując się na założenie jednego z nich i opłacanie z niego usług nc+, możesz zyskać nawet 460 zł. Czas na podjęcie decyzji masz do 31 lipca 2019 r.

Nie korzystasz z nc+? Masz dwa wyjścia – podpisać umowę z tą platformą cyfrową (z ofertą nc+ możesz się zapoznać na ), by móc wziąć udział w tej promocji lub poznać zasady akcji „Korzyści dla Ciebie”, w której do zdobycia jest 300 zł.

Załóż rachunek – otrzymasz 100 zł

Można powiedzieć, że nagroda w tej akcji składa się z 2 części – 100 zł premii za założenie rachunku w Credit Agricole i bonusu za opłacanie z niego abonamentu w nc+. Oto, co trzeba zrobić, by zasłużyć na 100 zł:

  1. Do 31 lipca 2019 r. załóż Konto dla Ciebie lub Konto dla Ciebie VIP na stronie promocji;
  2. W formularzu dostępnym na powyższej stronie podaj numer rachunku bankowego, na który opłacasz abonament w nc+;
  3. Zapewnij wpływ na konto w Credit Agricole w wysokości min. 1000 zł do końca miesiąca następującego po tym, w którym otworzyłeś konto.
    Załóżmy, że umowę rachunku w Credit Agricole podpisałeś w maju i w tym miesiącu na Twoje konto wpłynęła wymagana kwota; nagrodę – 100 zł – otrzymasz do końca czerwca.

Opłacaj rachunki nc+ z konta – bank zwróci Ci połowę abonamentu

Druga część nagrody związana jest z opłacaniem abonamentu nc+ z konta w Credit Agricole. Bank zwróci Ci połowę kwoty, którą płacisz za usługi nc+ (maksymalnie 30 zł w miesiącu), pod warunkiem, że w poprzednim miesiącu zapewniłeś wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł. Bonus możesz otrzymywać przez 18 miesięcy, chyba że wcześniej osiągniesz maksymalny pułap premii przewidziany w tej promocji, czyli 360 zł.

Rozpatrzmy to na przykładzie. Twój abonament w nc+ wynosi 60 zł. Bank może Ci więc oddać w każdym miesiącu 30 zł, co oznacza, że po roku zgarniesz wszystko, co możliwe, czyli 360 zł. Jeśli jednak płacisz za usługi nc+ tylko 40 zł, to co miesiąc otrzymasz od Credit Agricole 20 zł, więc dostępny limit osiągniesz po 18 miesiącach.

Całość premii - zarówno tej za założenie konta, jak i za opłacanie rachunków nc+ - jest do Twojej dyspozycji, gdyż jest ona zwolniona z podatku dochodowego, nie musisz się z niej rozliczać z fiskusem.

Ważne informacje

Regulamin tej promocji nie zawiera skomplikowanych warunków i zawiłych sformułowań. Najważniejsze, by właściwie zrozumieć dwa pojęcia.

Wpływ na konto

Jest to suma wpłat gotówkowych oraz przelewów na rachunek w okresie miesiąca kalendarzowego. Credit Agricole nie bierze pod uwagę przelewów pomiędzy rachunkami tego samego klienta, a także przelewów z innych kont prowadzonych w tym banku lub rachunków w innych bankach, jeżeli uczestnik promocji jest ich posiadaczem, współposiadaczem lub pełni wobec nich rolę pełnomocnika.

Płatność za abonament nc+

Warunkiem otrzymania comiesięcznych nagród jest płacenie abonamentu nc+ z konta w Credit Agricole. Nie ma znaczenia czy płatność zostanie zrealizowana przelewem, zleceniem stałym lub poleceniem zapłaty.

Konta z oferty Credit Agricole

W ramach tej promocji trzeba założyć jeden z dwóch rachunków: Konto dla Ciebie lub Konto dla Ciebie VIP.

Pierwsze z nich otwierane jest za darmo, a miesięczny koszt jego prowadzenia to 7 zł. Opłaty możesz uniknąć, zapewniając wpływ w wysokości min. 1000 zł (zauważ, że to warunek niezbędny do otrzymania nagrody w opisywanej promocji) i dokonując choćby jednej transakcji kartą lub Blikiem. Spełnienie tych samych zadań uchroni Cię przed poniesieniem miesięcznej opłaty za kartę w wysokości 9 zł opłaty i umożliwi Ci bezpłatne korzystanie ze wszystkich bankomatów w Polsce (bez spełnienia warunków każda wypłata z obcego bankomatu kosztuje 5 zł).

Konto dla Ciebie VIP to propozycja raczej dla majętnych klientów. Do tego, by konto było bezpłatne, konieczne jest zapewnienie w każdym miesiącu wpływu w wysokości min. 10 tys. zł lub zapewnienie średniego miesięcznego salda na rachunkach w Credit Agricole w wysokości 200 tys. zł. W zamian otrzymujesz za darmo kartę wielowalutową, korzystanie ze wszystkich bankomatów na świecie oraz przelewy ekspresowe Express Elixir realizowane w Internecie i aplikacji mobilnej.

Sięgnij po korzyści, nawet po dodatkowe 50 zł

Idea promocji bardzo nam się podoba. Zapewnienie wpływu w wysokości min. 1000 zł, by uzyskać zwrot połowy abonamentu nc+ (maksymalnie 30 zł w miesiącu, 360 zł w ramach całej akcji), nie jest kłopotliwe. Gorzej, że bank postawił ograniczenia, skąd ten wpływ może pochodzić. Zabronione jest przelanie sobie pieniędzy nie tylko z własnego rachunku w Credit Agricole, ale i w innym banku. Pozostaje współpraca rodzinna (przelanie pieniędzy przez współmałżonka) lub sąsiedzka (zasilenie konta przez życzliwego sąsiada, który ma do Ciebie zaufanie).

Podpowiemy, że możesz zyskać dodatkowe 50 zł, jeśli otworzysz rachunek w Credit Agricole w ramach programu poleceń. Ważne, byś we wniosku o konto wpisał kod polecenia. Nie masz znajomego, który mógłby Ci go przekazać? Wypełnij formularz – udostępnimy Ci nasz kod polecenia.

Przydatne dokumenty

  1. REGULAMIN PROMOCJI „Włącz korzyści - NC+"

O banku

Początki działalności banku Credit Agricole w Polsce sięgają 1991 r., kiedy to powstał Bank Świętokrzyski S.A. oraz firma Lukas Sp.z o.o. W 1998 r. obie jednostki połączyły się, tworząc LUKAS Bank Świętokrzyski S.A., którego działalność skupiała się przede wszystkim na kredytach ratalnych. 2001 rok zaowocował ważnymi zmianami – 75% udziałów objęła francuska grupa finansowa Credit Agricole, zaś bank kontynuował dynamiczny rozwój oferty produktów kredytowych. We wrześniu 2011 r. marka Lukas Bank znikła z rynku. Na jej miejscu powstał Credit Agricole Bank Polska S.A., który wprowadził nową ofertę kont osobistych, kredytów oraz dedykowanych produktów dla rolników.

Czytaj więcej