Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Do 460 zł za otwarcie konta w Credit Agricole i opłacanie abonamentu Canal+ (dawniej nc+)

Michał Radzimiński

Jestem dociekliwym redaktorem, stale poszukującym nowych wyzwań. Lubię pisać o pieniądzach, choć wcale nie są dla mnie najważniejsze w życiu.

Do 460 zł za otwarcie konta w Credit Agricole i opłacanie abonamentu Canal+ (dawniej nc+)
Źródło: strona promocji

Bieżąca odsłona akcji Credit Agricole, która została uruchomiona natychmiast po zakończeniu poprzedniej, potrwa do 31 grudnia 2019 r.

Kto skorzysta?

Także w tej edycji uczestnikami mogą być osoby, które jednocześnie spełniają następujące warunki:

  • są abonentami platformy cyfrowej Canal+ (dawniej nc+) oraz
  • w ciągu 12 miesięcy poprzedzających udział w akcji nie byli posiadaczami ani współposiadaczami Konta dla Ciebie, Konta dla Ciebie VIP lub Konta PROSTOoszczędzającego (także Plus i Premium) w Credit Agricole.

Nie jesteś abonentem Canal+ (dawniej nc+)? Nic straconego. Możesz podpisać umowę z platformą, a następnie bez przeszkód przystąpić do promocji.

Prosty sposób na premię

Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź, jakie czynności musisz wykonać, by otrzymać 100 zł premii za otwarcie konta i nawet 360 zł zwrotu za opłacanie rachunków od Canal+ (dawniej nc+).

Krok 1
Krok 1

Do 31 grudnia 2019 r. wejdź na stronę promocji i złóż wniosek o Konto dla Ciebie lub Konto dla Ciebie VIP. Konto możesz założyć również w placówce i za pośrednictwem serwisu telefonicznego CA24.

Krok 2
Krok 2

Również do 31 grudnia 2019 r. wypełnij formularz dostępny na tej samej stronie promocji, podając w nim swoje dane oraz numer rachunku, na który wpłacasz abonament na rzecz Canal+ (dawniej nc+).

Krok 3
Krok 3

Do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta zapewnij wpływy na konto w łącznej wysokości min. 1000 zł. Zsumowane zostaną wszystkie wpływy z miesiąca kalendarzowego z wyjątkiem tych, które pochodzą z innych rachunków w Credit Agricole tego samego klienta, a także przelewów z innych kont prowadzonych w tym banku lub rachunków w innych bankach, których uczestnik promocji jest posiadaczem, współposiadaczem lub pełnomocnikiem.

Nagroda
Nagroda

Premię 100 zł za spełnienie powyższych warunków otrzymasz w formie przelewu na konto najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu zapewnienia wpływów.

Krok 4
Krok 4

Od chwili przystąpienia do promocji opłacaj abonament Canal+ (dawniej nc+) przelewem z nowo otwartego konta w Credit Agricole. W grę wchodzą również zlecenia stałe i polecenia zapłaty.

Krok 5
Krok 5

Zapewniaj wpływy min. 1000 zł również w kolejnych miesiącach (warunkiem uzyskania zwrotu za dany miesiąc jest zanotowanie wpływu w miesiącu poprzednim).

Nagroda
Nagroda

Premia w wysokości 50% zwrotu wartości rachunku nie może przekroczyć 30 zł miesięcznie. O zwrot można się ubiegać przez 18 miesięcy od momentu przystąpienia do akcji lub do osiągnięcia sumy zwrotu w wysokości 360 zł.

Aby rozjaśnić nieco zawiłości związane z terminami, podajemy przykład:

Załóżmy, że otworzyłeś konto 20 sierpnia 2019 r. W takiej sytuacji wpływy w łącznej wysokości min. 1000 zł powinieneś zapewnić do 30 września 2019 r. Jeśli uda Ci się tego dokonać jeszcze w sierpniu, premię otrzymasz do końca września. Jeśli z kolei zapewnisz wpływ we wrześniu, to premia 100 zł wpłynie na Twoje konto do końca października.

Co ze zwrotem? Jeśli zapewniłeś wpływ, to ubiegaj się o zwrot dopiero w kolejnym miesiącu. Pamiętaj, że zwrotowi podlega 50% wartości rachunku, jednak nie więcej niż 30 zł. Natomiast w całym okresie 18 miesięcy od przystąpienia do promocji Twój łączny zwrot nie może przekroczyć 360 zł.

Wszystkie premie są zwolnione z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Konto dla Ciebie i Konto dla Ciebie VIP w Credit Agricole

W promocji możesz otworzyć Konto dla Ciebie (także w taryfie VIP). To podstawowy rachunek osobisty z oferty Credit Agricole. Szczegóły znajdziesz poniżej:

Na szczególną uwagę zasługuje nowy serwis transakcyjny, przystępna aplikacja mobilna oraz dostęp do płatności Blik, Google Pay i Apple Pay.

Zainteresowani oszczędzaniem skorzystają z Rachunku Oszczędzam w ofercie „Na start”, w której konto jest oprocentowane na poziomie 3% w skali roku przez 4 miesiące. Nie zapominajmy też o CAsaver, czyli osobnym rachunku do autooszczędzania.

Pozostałe promocje

Jeśli nie zamierzasz zmieniać dostawcy usług telewizyjnych, zawsze możesz spróbować udziału w innych promocjach Credit Agricole, które nie wymagają od uczestników umowy z Canal+ (dawniej nc+):

Oferta godna uwagi, ale…

Kolejna edycja promocji „Włącz korzyści” właściwie nie różni się od poprzedniej. Wciąż do zdobycia jest 100 zł premii za otwarcie konta + nawet 360 zł zwrotu za rachunki Canal+ (dawniej nc+). Jedyny potencjalny problem, jaki dostrzegamy, dotyczy warunku zapewnienia wpływów. Nie jest on może bardzo wymagający, ale warto pamiętać, że bank nie uzna przelewów z innych Twoich rachunków w jakimkolwiek banku. Rozwiązaniem może być prośba o przelew od kogoś z rodziny lub bliskich przyjaciół (środki możesz od razu odesłać z powrotem).

Jeśli nie jesteś abonentem Canal+ (dawniej nc+) i nie zamierzasz korzystać z usług tej platformy, rozważ udział w innych promocjach Konta dla Ciebie. Otwierając konto z polecenia (możesz skorzystać z naszego kodu, który otrzymasz po wypełnieniu tego formularza), zyskasz 50 zł. W promocji, która trwa do 31 marca 2020 r., możesz zgarnąć kolejne 150 zł za aktywność. Szczegóły wraz z instrukcją, jak połączyć obie promocje, znajdziesz w tym tekście.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Włącz korzyści - NC+ II"

O banku

Oferta Credit Agricole jest uniwersalna, przeznaczona zarówno dla klientów indywidualnych, jak i małych firm, korporacji i rolników. Klienci detaliczni mogą skorzystać z czterech wersji rachunku osobistego, natomiast przedsiębiorcy mają do wyboru trzy konta firmowe różniące się wysokością opłat i zakresem funkcjonalności.

Dla obu grup klientów bank przygotował ciekawy zestaw dodatkowych produktów i usług, ułatwiających zarządzanie kontem.

Więcej o Credit Agricole