Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 31 grudnia 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: Credit Agricole lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: Zimowe korzyści z Credit Agricole: 150 zł za przeniesienie konta + 50 zł w programie poleceń.

Do 460 zł za otwarcie konta w Credit Agricole i opłacanie abonamentu Canal+ (dawniej nc+)

Jestem dociekliwym redaktorem, stale poszukującym nowych wyzwań. Lubię pisać o pieniądzach, choć wcale nie są dla mnie najważniejsze w życiu.

Do 460 zł za otwarcie konta w Credit Agricole i opłacanie abonamentu Canal+ (dawniej nc+)
Źródło: strona promocji

Credit Agricole wystartował z kolejną edycją promocji dla nowych klientów, którzy jednocześnie są abonentami Canal+ (dawniej nc+). Premia? Niezmiennie bardzo wysoka: 100 zł za otwarcie konta osobistego i do 360 zł za opłacanie z niego abonamentu przez 18 miesięcy.

Bieżąca odsłona akcji Credit Agricole, która została uruchomiona natychmiast po zakończeniu poprzedniej, potrwa do 31 grudnia 2019 r.

Kto skorzysta?

Także w tej edycji uczestnikami mogą być osoby, które jednocześnie spełniają następujące warunki:

  • są abonentami platformy cyfrowej Canal+ (dawniej nc+) oraz
  • w ciągu 12 miesięcy poprzedzających udział w akcji nie byli posiadaczami ani współposiadaczami Konta dla Ciebie, Konta dla Ciebie VIP lub Konta PROSTOoszczędzającego (także Plus i Premium) w Credit Agricole.

Nie jesteś abonentem Canal+ (dawniej nc+)? Nic straconego. Możesz podpisać umowę z platformą, a następnie bez przeszkód przystąpić do promocji.

Prosty sposób na premię

Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź, jakie czynności musisz wykonać, by otrzymać 100 zł premii za otwarcie konta i nawet 360 zł zwrotu za opłacanie rachunków od Canal+ (dawniej nc+).

Drukuj

Aby rozjaśnić nieco zawiłości związane z terminami, podajemy przykład:

Załóżmy, że otworzyłeś konto 20 sierpnia 2019 r. W takiej sytuacji wpływy w łącznej wysokości min. 1000 zł powinieneś zapewnić do 30 września 2019 r. Jeśli uda Ci się tego dokonać jeszcze w sierpniu, premię otrzymasz do końca września. Jeśli z kolei zapewnisz wpływ we wrześniu, to premia 100 zł wpłynie na Twoje konto do końca października.

Co ze zwrotem? Jeśli zapewniłeś wpływ, to ubiegaj się o zwrot dopiero w kolejnym miesiącu. Pamiętaj, że zwrotowi podlega 50% wartości rachunku, jednak nie więcej niż 30 zł. Natomiast w całym okresie 18 miesięcy od przystąpienia do promocji Twój łączny zwrot nie może przekroczyć 360 zł.

Wszystkie premie są zwolnione z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Konto dla Ciebie i Konto dla Ciebie VIP w Credit Agricole

W promocji możesz otworzyć Konto dla Ciebie (także w taryfie VIP). To podstawowy rachunek osobisty z oferty Credit Agricole. Szczegóły znajdziesz poniżej:

Na szczególną uwagę zasługuje nowy serwis transakcyjny, przystępna aplikacja mobilna oraz dostęp do płatności Blik, Google Pay i Apple Pay.

Zainteresowani oszczędzaniem skorzystają z Rachunku Oszczędzam w ofercie „Na start”, w której konto jest oprocentowane na poziomie 3% w skali roku przez 4 miesiące. Nie zapominajmy też o CAsaver, czyli osobnym rachunku do autooszczędzania.

Pozostałe promocje

Jeśli nie zamierzasz zmieniać dostawcy usług telewizyjnych, zawsze możesz spróbować udziału w innych promocjach Credit Agricole, które nie wymagają od uczestników umowy z Canal+ (dawniej nc+):

Oferta godna uwagi, ale…

Kolejna edycja promocji „Włącz korzyści” właściwie nie różni się od poprzedniej. Wciąż do zdobycia jest 100 zł premii za otwarcie konta + nawet 360 zł zwrotu za rachunki Canal+ (dawniej nc+). Jedyny potencjalny problem, jaki dostrzegamy, dotyczy warunku zapewnienia wpływów. Nie jest on może bardzo wymagający, ale warto pamiętać, że bank nie uzna przelewów z innych Twoich rachunków w jakimkolwiek banku. Rozwiązaniem może być prośba o przelew od kogoś z rodziny lub bliskich przyjaciół (środki możesz od razu odesłać z powrotem).

Jeśli nie jesteś abonentem Canal+ (dawniej nc+) i nie zamierzasz korzystać z usług tej platformy, rozważ udział w innych promocjach Konta dla Ciebie. Otwierając konto z polecenia (możesz skorzystać z naszego kodu, który otrzymasz po wypełnieniu tego formularza), zyskasz 50 zł. W promocji, która trwa do 31 marca 2020 r., możesz zgarnąć kolejne 150 zł za aktywność. Szczegóły wraz z instrukcją, jak połączyć obie promocje, znajdziesz w tym tekście.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Włącz korzyści - NC+ II"

O banku

Początki działalności banku Credit Agricole w Polsce sięgają 1991 r., kiedy to powstał Bank Świętokrzyski S.A. oraz firma Lukas Sp.z o.o. W 2011 r. na skutek przekształceń tych podmiotów pojawił się Credit Agricole Bank Polska S.A., który wprowadził nową ofertę kont osobistych, kredytów oraz dedykowanych produktów dla rolników. Wartości, którymi kieruje się bank, to: wiarygodność, dostępność, profesjonalizm oraz przyjazność.

Czytaj więcej

Komentarze