Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Do 555 zł za otwarcie konta w Credit Agricole i opłacanie abonamentu Canal+. Ponadto 8% na Lokacie Mobilnej

Do 555 zł za otwarcie konta w Credit Agricole i opłacanie abonamentu Canal+. Ponadto 8% na Lokacie Mobilnej
Źródło: najlepszekonto.pl

Kto może wziąć udział w najnowszej promocji?

Niestety, jeśli chcesz skorzystać z tej oferty – obowiązującej do 30 października 2022 r. – musisz posiadać wykupiony abonament platformy cyfrowej Canal+. Ponadto nie możesz być posiadaczem ani współposiadaczem dowolnego rachunku osobistego w Credit Agricole od 1 września 2021 r.

Do 555 zł zwrotu za abonament

Jeśli spełniasz powyższe warunki, możesz zyskać premię związaną z opłacaniem abonamentu Canal+ z nowo otwartego ROR-u. Bank zwróci Ci część lub całość kwoty, którą płacisz za usługi tej platformy (maksymalnie 55 zł w miesiącu), pod warunkiem, że w poprzednim miesiącu wywiązałeś się z warunku aktywności. Zwrot będzie naliczany przez 24 miesiące lub do osiągnięcia sumy zwrotu w wysokości 555 zł.

Jeśli powyższe zdanie jest dla Ciebie niejasne, już spieszymy z wyjaśnieniami. Załóżmy, że Twój abonament w Canal+ wynosi 60 zł. W tym przypadku bank w każdym miesiącu zwróci Ci maksymalnie 55 zł, co oznacza, że pełną premię zgarniesz już po 10 miesiącach.

Co musisz zrobić, aby zdobyć nagrodę

Jeśli przygotowane przez bank nagrody przyciągnęły Twoją uwagę i chciałbyś skorzystać z promocyjnej oferty, wystarczy, że wykonasz poniższe kroki:

Krok 1
Krok 1

Do 30 października 2022 r. wejdź na stronę promocji i złóż wniosek o Konto dla Ciebie lub Konto dla Ciebie VIP wraz z kartą debetową.

Rachunek możesz założyć również w placówce banku, za pośrednictwem serwisu telefonicznego CA24 lub przez aplikację CA24 Mobile (w tym ostatnim przypadku należy podać kod promocji CANALPLUS). Pamiętaj, by przy okazji otwarcia konta wyrazić zgodę na otrzymywanie ofert marketingowych.

Krok 2
Krok 2

Również do 30 października 2022 r. wypełnij formularz dostępny na stronie promocji, podając w nim swoje dane osobowe (w tym PESEL) oraz numer rachunku, na który przekazujesz opłatę za abonament platformy CANAL+.

Krok 3
Krok 3

Od chwili przystąpienia do promocji opłacaj abonament Canal + ze swojego nowo otwartego konta w Credit Agricole.

Krok 4
Krok 4

W kolejnych miesiącach (w każdym z miesięcy z osobna), licząc od miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta, wykonaj min. 6 transakcji kartą / Blikiem lub płatności mobilnych.

Bonus będzie Ci przysługiwał przez 24 miesiące, chyba że wcześniej osiągniesz maksymalny pułap zwrotu wynoszący 555 zł.

Nagroda
Nagroda

Nagroda będzie wypłacana na Konto dla Ciebie do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś warunki (opłacenie abonamentu + transakcje kartą).

Wszystkie premie są zwolnione z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Dodatkowe informacje

Wyjaśniamy kwestię terminów. Załóżmy, że otworzyłeś konto w połowie września 2022 r. W takiej sytuacji warunek transakcji spełnij po raz pierwszy najpóźniej w październiku. Jeśli w tym samym czasie opłacisz abonament, do końca listopada otrzymasz premię. Wszystkie te czynności powtarzaj przez kolejne miesiące.

Dobra informacja jest taka, że jeśli w którymś miesiącu zapomnisz o spełnieniu warunków, nie stracisz premii w pozostałych miesiącach.

Warto wiedzieć

Regulamin niemal każdej akcji specjalnej zawiera zapisy, które wymagają dodatkowych wyjaśnień. W tej promocji warto doprecyzować, co bank rozumie przez "płatności mobilne".

Płatności mobilne

Płatności mobilne dotyczą transakcji w sklepach stacjonarnych lub internetowych dokonanych przy użyciu telefonu (Google Pay, Apple Pay), zegarka (Garmin Pay) lub opaski (Fitibit Pay). Bank zaznacza, że w promocji nie uzna płatności w punktach o określonych w regulaminie kodach MCC (np. w kasynach, u brokerów ubezpieczeniowych czy internetowych przekazów pieniężnych) oraz transakcji doładowania portfeli cyfrowych i rachunków, np. Revoluta, SkyCash czy PayPal. Wykluczone są też wypłaty z bankomatów i przelewy na telefon Blik.

Pamiętaj o formularzu

Przypominamy, że warunkiem otrzymania premii jest wypełnienie i przesłanie formularza z numerem rachunku, na który opłacasz abonament Canal+.

Kliknij, aby powiększyć
Źródło: strona banku Credit Agricole

Konto dla Ciebie i Konto dla Ciebie VIP w Credit Agricole

W promocji możesz otworzyć Konto dla Ciebie (także w taryfie VIP). Pierwsze z nich otwierane jest za darmo, a związanych z nim opłat możesz uniknąć, realizując warunki aktywności.

Z kolei Konto dla Ciebie VIP to oferta przeznaczona dla bardziej majętnych klientów. Bank nie pobierze opłaty za prowadzenie rachunku, jeśli zapewnisz odpowiednie wpływy lub utrzymasz wymagane średnie miesięczne saldo na Twoich rachunkach prowadzonych w Credit Agricole. W zamian otrzymasz jednak bezpłatną kartę wielowalutową, brak prowizji za korzystanie ze wszystkich bankomatów na świecie oraz darmowe przelewy Express Elixir.

Lokata Mobilna w specjalnej ofercie

Dodatkową zachętą do nawiązania współpracy z Credit Agricole może być Lokata Mobilna w specjalnej ofercie dla nowych klientów.

Ciekawa oferta, ale możesz skorzystać z innej

W tej nieco specyficznej akcji możesz zgarnąć nawet 555 zł premii, przy czym całość przyznawana jest w formie zwrotu za rachunki Canal+. Jeśli korzystasz z usług tego operatora, oferta może Ci przynieść wymierne korzyści.

Natomiast jeśli wykupiłeś abonament na innej platformie, a mimo to chciałbyś założyć Konto dla Ciebie, możesz wziąć udział w równoległej akcji, w której także czeka na Ciebie premia w wysokości aż 555 zł.

Co więcej - nie jest to jedyna promocja, w której możesz zdobyć ciekawą nagrodę. Przejrzyj wszystkie pozostałe oferty i sam się przekonaj 😀

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Włącz korzyści z CANAL+ i obniż abonament" – edycja 5

O banku

Oferta Credit Agricole jest uniwersalna, przeznaczona zarówno dla klientów indywidualnych, jak i małych firm, korporacji i rolników. Klienci detaliczni mogą skorzystać z czterech wersji rachunku osobistego, natomiast przedsiębiorcy mają do wyboru trzy konta firmowe różniące się wysokością opłat i zakresem funkcjonalności.

Dla obu grup klientów bank przygotował ciekawy zestaw dodatkowych produktów i usług, ułatwiających zarządzanie kontem.