Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Nawet 500 zł za otwarcie konta w Credit Agricole i opłacanie abonamentu Canal+

Nawet 500 zł za otwarcie konta w Credit Agricole i opłacanie abonamentu Canal+
Źródło: najlepszekonto.pl

Kto może wziąć udział w najnowszej promocji?

Niestety, ta oferta – obowiązująca do 30 września 2021 r. – jest dostępna tylko dla wybranych klientów. Aby z niej skorzystać, musisz być abonentem platformy cyfrowej Canal+ (dawniej nc+).

Ponadto nie możesz być posiadaczem ani współposiadaczem dowolnego rachunku osobistego w Credit Agricole od 1 kwietnia 2020 r.

Do 500 zł zwrotu za abonament

Jeśli spełniasz powyższe warunki, możesz zyskać premię związaną z opłacaniem abonamentu Canal+ z nowo otwartego ROR-u. Bank zwróci Ci część lub całość kwoty, którą płacisz za usługi tej platformy (maksymalnie 50 zł w miesiącu), pod warunkiem, że w poprzednim miesiącu wywiązałeś się z warunku aktywności. Zwrot będzie naliczany przez 24 miesiące lub do osiągnięcia sumy zwrotu w wysokości 500 zł.

Jeśli powyższe zdanie jest dla Ciebie niejasne, już spieszymy z wyjaśnieniami. Załóżmy, że Twój abonament w Canal+ wynosi 60 zł. W tym przypadku bank w każdym miesiącu zwróci Ci maksymalnie 50 zł, co oznacza, że pełną premię zgarniesz już po 10 miesiącach.

Co musisz zrobić, aby zdobyć obie nagrody

Jeśli przygotowane przez bank nagrody przyciągnęły Twoją uwagę i chciałbyś skorzystać z promocyjnej oferty, wystarczy, że wykonasz poniższe kroki:

Krok 1
Krok 1

Do 30 września 2021 r. wejdź na stronę promocji i złóż wniosek o Konto dla Ciebie lub Konto dla Ciebie VIP wraz z kartą debetową.

Rachunek możesz założyć również w placówce banku, za pośrednictwem serwisu telefonicznego CA24 lub przez aplikację CA24 Otwórz konto (w tym ostatnim przypadku należy podać kod promocji CANALPLUS). Pamiętaj, by przy okazji otwarcia konta wyrazić zgodę na otrzymywanie ofert marketingowych.

Krok 2
Krok 2

Również do 30 września 2021 r. wypełnij formularz dostępny na stronie promocji, podając w nim swoje dane osobowe (w tym PESEL) oraz numer rachunku, na który przekazujesz opłatę za abonament platformy CANAL+.

Krok 3
Krok 3

Od chwili przystąpienia do promocji opłacaj abonament Canal + ze swojego nowo otwartego konta w Credit Agricole.

Krok 4
Krok 4

W kolejnych miesiącach, licząc od następnego miesiąca po otwarciu konta:

  • zapewniaj wpływ min. 1000 zł,
  • wykonuj transakcje kartą / Blikiem lub płatności mobilne na łączną kwotę min. 300 zł.

Bonus będzie Ci przysługiwał przez 24 miesiące, chyba że wcześniej osiągniesz maksymalny pułap zwrotu wynoszący 500 zł.

Nagroda
Nagroda

Nagroda będzie wypłacana na Konto dla Ciebie do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś warunki aktywności (wpływ na konto, transakcje kartą).

Wszystkie premie są zwolnione z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Dodatkowe informacje

Wyjaśniamy kwestię terminów. Załóżmy, że otworzyłeś konto w połowie kwietnia 2021 r. W takiej sytuacji warunek wpływu i transakcji spełnij po raz pierwszy najpóźniej w maju. Jeśli w tym samym czasie opłacisz abonament, do końca czerwca otrzymasz premię. Wszystkie te czynności powtarzaj też w kolejnych miesiącach.

Regulamin niemal każdej akcji specjalnej zawiera zapisy, które wymagają dodatkowych wyjaśnień. W tej promocji warto doprecyzować, co bank rozumie przez „wpływy na konto” i "płatności mobilne".

Wpływ na konto

W regulaminie wpływ na konto jest definiowany jako suma wpłat gotówkowych oraz przelewów na rachunek w okresie miesiąca kalendarzowego. Musisz jednak mieć świadomość, że Credit Agricole nie bierze pod uwagę przelewów pomiędzy rachunkami tego samego klienta, a także przelewów z innych kont prowadzonych w tym banku lub rachunków w innych bankach, jeżeli uczestnik promocji jest ich posiadaczem, współposiadaczem lub pełnomocnikiem. Oznacza to, że przelew własny z Twojego konta w innym banku jest wykluczony, przejdzie natomiast wpłata gotówkowa czy przelew od innej osoby lub firmy.

Płatności mobilne

Płatności mobilne dotyczą transakcji w sklepach stacjonarnych lub internetowych dokonanych przy użyciu telefonu (Google Pay, Apple Pay), zegarka (Garmin Pay) lub opaski (Fitibit Pay). Bank zaznacza, że w promocji nie uzna płatności w punktach o określonych w regulaminie kodach MCC (np. w kasynach, u brokerów ubezpieczeniowych czy internetowych przekazów pieniężnych) oraz transakcji doładowania portfeli cyfrowych i rachunków, np. Revoluta, SkyCash czy PayPal. Wykluczone są też wypłaty z bankomatów i przelewy na telefon Blik.

Pamiętaj o formularzu

Przypominamy, że warunkiem otrzymania premii jest wypełnienie i przesłanie formularza z numerem rachunku, na który opłacasz abonament Canal+.

Kliknij, aby powiększyć
Źródło: strona banku Credit Agricole

Konto dla Ciebie i Konto dla Ciebie VIP w Credit Agricole

W promocji możesz otworzyć Konto dla Ciebie (także w taryfie VIP). Pierwsze z nich otwierane jest za darmo, a związanych z nim opłat możesz uniknąć, realizując warunki aktywności.

Z kolei Konto dla Ciebie VIP to oferta przeznaczona dla bardziej majętnych klientów. Bank nie pobierze opłaty za prowadzenie rachunku, jeśli zapewnisz odpowiednie wpływy lub utrzymasz wymagane średnie miesięczne saldo na Twoich rachunkach prowadzonych w Credit Agricole. W zamian otrzymasz jednak bezpłatną kartę wielowalutową, brak prowizji za korzystanie ze wszystkich bankomatów na świecie oraz darmowe przelewy Express Elixir.

Ciekawa oferta, ale możesz skorzystać z innej

Kolejna promocja dla abonentów Canal+ jest nieco inna niż poprzednio. Do zdobycia jest tym razem nawet 500 zł premii, przy czym całość przyznawana jest w formie zwrotu za rachunki Canal+. Jeśli korzystasz z usług tego operatora, oferta może Ci przynieść wymierne korzyści.

W przypadku, gdy nie jesteś abonentem Canal+, też możesz dostać premię za założenie Konta dla Ciebie od Credit Agricole, gdyż bank często organizuje równoległe promocje tego rachunku:

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Włącz korzyści z CANAL+ i obniż abonament"

O banku

Oferta Credit Agricole jest uniwersalna, przeznaczona zarówno dla klientów indywidualnych, jak i małych firm, korporacji i rolników. Klienci detaliczni mogą skorzystać z czterech wersji rachunku osobistego, natomiast przedsiębiorcy mają do wyboru trzy konta firmowe różniące się wysokością opłat i zakresem funkcjonalności.

Dla obu grup klientów bank przygotował ciekawy zestaw dodatkowych produktów i usług, ułatwiających zarządzanie kontem.