Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Ponownie 460 zł za otwarcie konta w Credit Agricole i opłacanie abonamentu Canal+

Beata Szymańska

Łączy wieloletnie doświadczenie w pracy redaktora z entuzjazmem dla wszystkiego, co nowe. Specjalizuje się w tematyce finansowej i prześwietlaniu bankowych ofert.

Ponownie 460 zł za otwarcie konta w Credit Agricole i opłacanie abonamentu Canal+
Źródło: strona promocji

Kto może wziąć udział w najnowszej promocji?

Niestety, ta oferta jest dostępna tylko dla wybranych klientów. Aby z niej skorzystać, musisz być abonentem platformy cyfrowej Canal+ (dawniej nc+) oraz otrzymać od Credit Agricole lub Canal+ zaproszenie.

Ponadto nie możesz być posiadaczem ani współposiadaczem Konta dla Ciebie, Konta dla Ciebie VIP lub Konta PROSTOoszczędzającego (także Plus i Premium) w Credit Agricole w ciągu 12 miesięcy poprzedzających udział w akcji.

100 za otwarcie konta + do 360 zł za abonament

Jeśli znalazłeś się w gronie osób zaproszonych i spełniasz powyższe warunki, możesz de facto zdobyć dwie oddzielne premie. Pierwszą z nich – czyli 100 zł - otrzymasz za otwarcie konta osobistego i niewielką aktywność na rachunku, natomiast druga część nagrody związana jest z opłacaniem abonamentu Canal+ z nowo otwartego ROR-u. Bank zwróci Ci 50% kwoty, którą płacisz za usługi tej platformy (maksymalnie 30 zł w miesiącu), pod warunkiem, że w poprzednim miesiącu wywiązałeś się z prostego warunku aktywności. Zwrot będzie naliczany przez 18 miesięcy (liczonych od dnia przystąpienia do akcji) lub do osiągnięcia sumy zwrotu w wysokości 360 zł.

Jeśli powyższe zdanie jest dla Ciebie niejasne, już spieszymy z wyjaśnieniami. Załóżmy, że Twój abonament w Canal+ wynosi 60 zł. W tym przypadku bank w każdym miesiącu zwróci Ci maksymalnie 30 zł, co oznacza, że pełną premię zgarniesz już po roku. Jeśli jednak płacisz za usługi Canal+ tylko 40 zł miesięcznie, moneyback od Credit Agricole wyniesie 20 zł, a maksymalny bonus otrzymasz dopiero po 18 miesiącach.

Co musisz zrobić, aby zdobyć obie nagrody

Jeśli przygotowane przez bank nagrody przyciągnęły Twoją uwagę i chciałbyś skorzystać z promocyjnej oferty, wystarczy, że wykonasz poniższe kroki:

Drukuj

Wszystkie premie są zwolnione z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Dodatkowe informacje

Regulamin niemal każdej akcji specjalnej zawiera zapisy, które wymagają dodatkowych wyjaśnień. W tej promocji warto doprecyzować, co bank rozumie przez „wpływy na konto” oraz nieco rozjaśnić zawiłości związane z terminami.

W regulaminie wpływ na konto jest definiowany jako suma wpłat gotówkowych oraz przelewów na rachunek w okresie miesiąca kalendarzowego. Musisz jednak mieć świadomość, że Credit Agricole nie bierze pod uwagę przelewów pomiędzy rachunkami tego samego klienta, a także przelewów z innych kont prowadzonych w tym banku lub rachunków w innych bankach, jeżeli uczestnik promocji jest ich posiadaczem, współposiadaczem lub pełnomocnikiem. Oznacza to, że przelew własny z Twojego konta w innym banku jest wykluczony, przejdzie natomiast wpłata gotówkowa czy przelew od innej osoby lub firmy.

A teraz załóżmy, że otworzyłeś konto 15 stycznia 2020 r. W takiej sytuacji wpływ na rachunek w łącznej wysokości min. 1000 zł powinieneś zapewnić do końca lutego 2020 r. Jeśli uda Ci się tego dokonać jeszcze w styczniu, premię otrzymasz, oczywiście, wcześniej – bank przekaże Ci ją do 29 lutego. Natomiast jeśli zapewnisz pierwszy wpływ dopiero w lutym, to premia 100 zł wpłynie na Twoje konto najpóźniej do 31 marca 2020 r.

Konto dla Ciebie i Konto dla Ciebie VIP w Credit Agricole

W promocji możesz otworzyć Konto dla Ciebie (także w taryfie VIP). Pierwsze z nich otwierane jest za darmo, a miesięczny koszt jego prowadzenia to 7 zł. Opłaty możesz uniknąć, zapewniając wpływ w wysokości min. 1000 zł i dokonując choćby jednej transakcji kartą lub Blikiem. Spełnienie tych samych zadań uchroni Cię przed poniesieniem miesięcznej opłaty za kartę w wysokości 9 zł i umożliwi Ci bezpłatne korzystanie ze wszystkich bankomatów w Polsce (bez spełnienia warunków każda wypłata z obcego bankomatu kosztuje 5 zł).

Z kolei Konto dla Ciebie VIP to oferta przeznaczona dla bardziej majętnych klientów. Bank nie pobierze opłaty za prowadzenie rachunku, jeśli co miesiąc na Twoje konto wpłynie minimum 10 000 zł lub średnie miesięczne saldo na Twoich rachunkach prowadzonych w Credit Agricole wyniesie 200 000 zł. W zamian otrzymasz jednak bezpłatną kartę wielowalutową, brak prowizji za korzystanie ze wszystkich bankomatów na świecie oraz darmowe przelewy Express Elixir.

Oferta ciekawa, ale…

Kolejna edycja promocji „Włącz korzyści z Canal +” jest na dobrą sprawę wierną kopią akcji zakończonej w grudniu. Wciąż do zdobycia jest 100 zł premii za otwarcie konta oraz zwrot w wysokości 360 zł za rachunki Canal+ (dawniej nc+). Szkoda tylko, że oferta jest dostępna wyłącznie dla zaproszonych klientów, a kryteria wyboru uczestników nie zostały podane do publicznej wiadomości. Gdybyś więc nie otrzymał zaproszenia, możesz - naszym zdaniem – spytać pracownika banku, czy mimo wszystko nie kwalifikujesz się do promocji. Może bank o Tobie po prostu zapomniał i Twoja interwencja przyniesie pozytywny skutek? :-))

Tak czy inaczej, trzymamy kciuki, byś znalazł się w gronie osób zaproszonych i mógł skorzystać z tej ciekawej oferty. Jeśli jednak nie otrzymasz zaproszenia lub nie chcesz korzystać z oferty Canal+, przyjrzyj się bliżej dwóm innym okazjom.

I tak, otwierając Konto dla Ciebie z polecenia, będziesz mógł zarobić 50 zł (możesz skorzystać z naszego kodu, który otrzymasz po wypełnieniu tego formularza), a następnie rekomendować rachunek znajomym (maksymalnie możesz zdobyć 500 zł). Z kolei w promocji, która trwa do 31 marca 2020 r., za przeniesienie rachunku do Credit Agricole i niewielką aktywność czeka na Ciebie 150 zł. Co więcej, obie propozycje możesz połączyć i tym samym skumulować swoje zyski.

Jak więc widzisz, w Credit Agricole możesz skorzystać z różnych opcji pozwalających na uzyskanie całkiem fajnych bonusów. To, z której z nich skorzystasz, zależy wyłącznie od Ciebie :-))

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Włącz korzyści III"

O banku

Początki działalności banku Credit Agricole w Polsce sięgają 1991 r., kiedy to powstał Bank Świętokrzyski S.A. oraz firma Lukas Sp.z o.o. W 1998 r. obie jednostki połączyły się, tworząc LUKAS Bank Świętokrzyski S.A., którego działalność skupiała się przede wszystkim na kredytach ratalnych. 2001 rok zaowocował ważnymi zmianami – 75% udziałów objęła francuska grupa finansowa Credit Agricole, zaś bank kontynuował dynamiczny rozwój oferty produktów kredytowych. We wrześniu 2011 r. marka Lukas Bank znikła z rynku. Na jej miejscu powstał Credit Agricole Bank Polska S.A., który wprowadził nową ofertę kont osobistych, kredytów oraz dedykowanych produktów dla rolników.

Czytaj więcej