Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

600 zł premii moneyback za VeloKonto w VeloBanku + 50 zł w programie poleceń + 8% dla oszczędności

600 zł premii moneyback za VeloKonto w VeloBanku + 50 zł w programie poleceń + 8% dla oszczędności
Źródło: najlepszekonto.pl

W październiku 2022 r. Getin Bank został poddany przymusowej restrukturyzacji, a jego miejsce zajął VeloBank, który zastąpił Konto Proste Zasady nowym rachunkiem - VeloKontem. Aby przekonać do niego kolejne osoby, bank uruchomił ciekawą akcję promocyjną dotyczącą tego rachunku.

Jeśli zdecydujesz się na otwarcie konta w VeloBanku, możesz zyskać 10% zwrotu za transakcje bezgotówkowe w ciągu 6 kolejnych cykli rozliczeniowych (maks. do 100 zł za cykl, razem nawet 600 zł). Pod uwagę brane są transakcje kartą oraz Blikiem w punktach handlowo-usługowych (stacjonarnych i internetowych).

Promocja „Witaj w VeloBanku – edycja 1/2023” trwa do 31 sierpnia 2023 r.

Trwa również 1. edycja programu poleceń pod hasłem "Doceniam Velo - polecam Velo", dzięki któremu nowi klienci mogą zdobyć dodatkowo 50 zł za otwarcie VeloKonta z kodem polecenia otrzymanym od znajomego.

Kto może wziąć udział w promocji?

Akcja skierowana jest do nowych klientów, tj. osób, które od 31 października 2022 r. do dnia przystąpienia do promocji nie posiadały w VeloBanku żadnego konta osobistego. Oznacza to, że jeśli jesteś posiadaczem Konta Proste Zasady otwartego w Getin Banku, którego następcą jest VeloBank, i chciałbyś teraz przekształcić je na nowy rachunek, nie będziesz mógł skorzystać z oferty.

Oprócz tego uczestnicy akcji muszą być pełnoletni, posiadać pełną zdolność do czynności prawnych oraz posiadać status rezydenta.

Jak zgarnąć premię?

Trzeba przyznać, że warunki stawiane przez organizatora nie są trudne do spełnienia. Aby otrzymywać premię moneyback, musisz wykonać następujące czynności:

Krok 1
Krok 1

Najpóźniej do 31 sierpnia 2023 r. zawnioskuj o VeloKonto (najlepiej to zrobić w pakiecie z Elastycznym Kontem Oszczędnościowym i VeloSkarbonką). W tym celu zaznacz odpowiednią pozycję we wniosku:

Nie zapomnij o wyrażeniu zgód marketingowych oraz tej na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Krok 2
Krok 2

Program poleceń: Jeśli chcesz zgarnąć dodatkowy bonus w programie poleceń (50 zł), to we wniosku o otwarcie VeloKonta wpisz kod polecenia otrzymany od znajomego. Jeśli nie posiadasz takiego kodu, możesz skorzystać z naszego: SYJD77

Krok 3
Krok 3

Aktywnie korzystaj z karty i/lub Blika podczas codziennych zakupów, a bank zwróci Ci 10% wartości Twoich transakcji bezgotówkowych. Maksymalnie możesz zyskać 100 zł w ciągu jednego cyklu rozliczeniowego obejmującego okres 30 kolejnych dni kalendarzowych.

Krok 4
Krok 4

Program poleceń: Jeśli chcesz zgarnąć dodatkowy bonus w programie poleceń, pamiętaj o spełnieniu warunków aktywności dotyczących tej oferty!

Nagroda
Nagroda

Bank wypłaci Ci nagrodę na VeloSkarbonkę w ciągu dwóch dni roboczych od daty zaksięgowania na VeloKoncie transakcji, które zrobiłeś/aś w okresie trwania promocji.

Maksymalnie możesz otrzymać 600 zł, po 100 zł w ciągu kolejnych 6 cykli rozliczeniowych.

+ 50 zł w programie poleceń

Jak wspomnieliśmy, swój zysk możesz zwiększyć o 50 zł, uczestnicząc w programie poleceń. Jego warunki są bardzo łatwe - wystarczy, że w trzech kolejnych miesiącach po otwarciu VeloKonta zapewnisz na nie jednorazowy wpływ w wysokości min. 2000 zł.

Jako klient VeloBanku będziesz mógł polecać jego produkty i zgarniać z tego tytułu kolejne premie.

O czym warto wiedzieć

VeloKonto i VeloSkarbonka muszą być otwarte w tej samej relacji właścicielskiej. Oznacza to, że jeśli zdecydujesz się na indywidualne VeloKonto, musisz też założyć indywidualną VeloSkarbonkę. Natomiast jeśli otworzysz wspólny rachunek osobisty, również VeloSkarbonka musi być wspólna.

Warto w tym miejscu wyjaśnić, co bank rozumie przez "okres trwania promocji". W praktyce jest to 180 dni liczonych od momentu otwarcia albo otwarcia i aktywacji VeloKonta (np. w sytuacji, gdy konieczne było spotkanie z kurierem). Okres ten dzieli się na sześć 30-dniowych cykli rozliczeniowych, w których naliczany jest moneyback.

Transakcje Blikiem można wykonywać przez Internet oraz jako płatności bezgotówkowe w terminalach, które umożliwiają taką operację; niedozwolone są przelewy na telefon. Natomiast "transakcją bezgotówkową" jest każda operacja wykonana kartą lub Blikiem – tak więc mogą być to również płatności telefonem, a także transakcje w sklepach internetowych.

Jeśli w trakcie promocji zamkniesz VeloKonto lub VeloSkarbonkę bądź też wypowiesz zgody marketingowe, nie otrzymasz nagrody.

Nagroda jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

VeloKonto – garść przydatnych informacji

Rachunek jest bezwarunkowo darmowy w prowadzeniu. Korzystanie z karty kosztuje 7 zł / mies., jednak będziesz mógł uniknąć tej opłaty, wykonując w danym miesiącu 5 transakcji kartą lub Blikiem.

Ciekawe produkty oszczędnościowe w pakiecie z Velokontem

VeloSkarbonka to atrakcyjnie oprocentowany rachunek do automatycznego oszczędzania. Zgromadzone na nim środki są objęte gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego do wysokości 100 000 euro.

Otwarcie VeloKonta pozwoli Ci również uzyskać promocyjne oprocentowanie na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym.

Świetny pakiet: premia gotówkowa i 8% na koncie oszczędnościowym

Obecnie niewiele banków oferuje premie moneyback i choćby tylko z tego powodu oferta VeloBanku jest warta rozważenia. Warunki udziału w akcji nie są skomplikowane, a bonus prezentuje się bardzo przyzwoicie (mało który bank oferuje aktualnie tak wysoką premię za korzystanie z ROR-u).

Do tego otwierając Velokonto w pakiecie z Elastycznym Kontem Oszczędnościowym, upieczesz dwie pieczenie przy jednym ogniu – otrzymasz wysokie odsetki od ulokowanych środków i nagrodę w formie zwrotu na konto. Pamiętaj jednak, że w tej promocji liczy się aktywność i systematyczność. Im więcej wydasz kartą, tym wyższa będzie Twoja premia, a pełny moneyback – czyli 600 zł – otrzymasz za aktywne korzystanie z karty i/lub Blika przez pół roku. Ponadto czeka 50 zł w programie poleceń, co w sumie daje nawet 650 zł premii!

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Witaj w VeloBanku - edycja 1/2023"

O banku

VeloBank to bank detaliczny, który powstał w wyniku przekształcenia i restrukturyzacji Getin Noble Banku. Instytucja kieruje swoją ofertę przede wszystkim do klientów indywidualnych, jednak obsługuje także małe i średnie firmy, samorządy, wspólnoty mieszkaniowe i korporacje.