Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Dzięki uruchomieniu przez VeloBank programu poleceń a przez Mastercard promocji związanej z programem Bezcenne Chwile zwiększyła się maksymalna premia, jaka jest do zdobycia. Tekst zawiera zaktualizowane informacje.

600 zł premii moneyback za VeloKonto w VeloBanku + 100 zł w Bezcennych Chwilach + 50 zł w programie poleceń + 8% dla oszczędności

600 zł premii moneyback za VeloKonto w VeloBanku + 100 zł w Bezcennych Chwilach + 50 zł w programie poleceń + 8% dla oszczędności
Źródło: najlepszekonto.pl

W październiku Getin Bank został poddany przymusowej restrukturyzacji, a jego miejsce zajął VeloBank, który właśnie ujawnił szczegóły swojej oferty. Konto Proste Zasady zostało zastąpione przez VeloKonto, a bank odpalił pierwszą promocję nowego rachunku.

Jeśli zdecydujesz się na otwarcie konta w VeloBanku, możesz zyskać 10% zwrotu za transakcje bezgotówkowe w ciągu 6 kolejnych cykli rozliczeniowych (maks. do 100 zł za cykl, razem nawet 600 zł). Pod uwagę brane są transakcje kartą oraz Blikiem w punktach handlowo-usługowych (stacjonarnych i internetowych).

Promocja „Witaj w VeloBanku – edycja 1/2022” trwa do 31 marca 2023 r.

Trwa również 1. edycja programu poleceń pod hasłem "Doceniam Velo - polecam Velo", dzięki któremu nowi klienci mogą zdobyć dodatkowo 50 zł za otwarcie VeloKonta z kodem polecenia otrzymanym od znajomego.

Z kolei w trwającej do 17 maja 2023 r. akcji "Punkty na start" związanej z programem Mastercard Bezcenne Chwile można zgarnąć 8000 punktów, czyli równowartość 100 zł. Trzeba się jednak spieszyć, bo w tej promocji jest ograniczona pula nagród.

Kto może wziąć udział w promocji?

Akcja skierowana jest do nowych klientów, tj. osób, które od 31 października 2022 r. do dnia przystąpienia do promocji nie posiadały w VeloBanku żadnego konta osobistego. Oznacza to, że jeśli jesteś posiadaczem Konta Proste Zasady otwartego w Getin Banku, którego następcą jest VeloBank, i chciałbyś teraz przekształcić je na nowy rachunek, nie będziesz mógł skorzystać z oferty.

Oprócz tego uczestnicy akcji muszą być pełnoletni, posiadać pełną zdolność do czynności prawnych oraz posiadać status rezydenta.

Jak zgarnąć premię?

Trzeba przyznać, że warunki stawiane przez organizatora nie są trudne do spełnienia. Aby otrzymywać premię moneyback, musisz wykonać następujące czynności:

Krok 1
Krok 1

Najpóźniej do 31 marca 2023 r. zawnioskuj o VeloKonto (najlepiej to zrobić w pakiecie z Elastycznym Kontem Oszczędnościowym i VeloSkarbonką). W tym celu zaznacz odpowiednią pozycję we wniosku:

Nie zapomnij o wyrażeniu zgód marketingowych oraz tej na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Krok 2
Krok 2

Program poleceń: Jeśli chcesz zgarnąć dodatkowy bonus w programie poleceń (50 zł), to we wniosku o otwarcie VeloKonta wpisz kod polecenia otrzymany od znajomego. Jeśli nie posiadasz takiego kodu, możesz skorzystać z naszego: S8YSE5

Krok 3
Krok 3

Aktywnie korzystaj z karty i/lub Blika podczas codziennych zakupów, a bank zwróci Ci 10% wartości Twoich transakcji bezgotówkowych. Maksymalnie możesz zyskać 100 zł w ciągu jednego cyklu rozliczeniowego obejmującego okres 30 kolejnych dni kalendarzowych.

Krok 4
Krok 4

Program poleceń: Jeśli chcesz zgarnąć dodatkowy bonus w programie poleceń, pamiętaj o spełnieniu warunków aktywności dotyczących tej oferty!

Nagroda
Nagroda

Bank wypłaci Ci nagrodę na VeloSkarbonkę w ciągu dwóch dni roboczych od daty zaksięgowania na VeloKoncie transakcji, które zrobiłeś/aś w okresie trwania promocji.

Maksymalnie możesz otrzymać 600 zł, po 100 zł w ciągu kolejnych 6 cykli rozliczeniowych.

+ 50 zł w programie poleceń

Jak wspomnieliśmy, swój zysk możesz zwiększyć o 50 zł uczestnicząc w programie poleceń. Jego warunki są bardzo łatwe - wystarczy, że w trzech kolejnych miesiącach po otwarciu VeloKonta zapewnisz na nie jednorazowy wpływ w wysokości min. 2000 zł.

Jako klient VeloBanku będziesz mógł polecać jego produkty i zgarniać z tego tytułu kolejne premie.

+ równowartość 100 zł w programie Bezcenne Chwile

Jeśli nie współpracowałeś dotąd z VeloBankiem i tym samym nie masz wydanej przez ten bank karty zarejestrowanej w programie Bezcenne Chwile, to masz szansę na zdobycie 8000 punktów powitalnych, które stanowią równowartość 100 zł.

O czym warto wiedzieć

VeloKonto i VeloSkarbonka muszą być otwarte w tej samej relacji właścicielskiej. Oznacza, że jeśli zdecydujesz się na indywidualne VeloKonto, musisz też założyć indywidualną VeloSkarbonkę. Natomiast jeśli otworzysz wspólny rachunek osobisty, również VeloSkarbonka musi być wspólna.

Warto w tym miejscu wyjaśnić, co bank rozumie przez "okres trwania promocji". W praktyce jest to 180 dni liczonych od momentu otwarcia albo otwarcia i aktywacji VeloKonta (np. w sytuacji, gdy konieczne było spotkanie z kurierem). Okres ten dzieli się na sześć 30-dniowych cykli rozliczeniowych, w których naliczany jest moneyback.

Bank definiuje „transakcje Blikiem" jako płatności przez Internet i płatności bezgotówkowe w terminalach, które umożliwiają taką operację. Natomiast "transakcją bezgotówkową" jest każda operacja wykonana kartą lub Blikiem – tak więc mogą być to również płatności telefonem, a także transakcje w sklepach internetowych.

Jeśli w okresie trwania promocji zamkniesz VeloKonto lub VeloSkarbonkę bądź też wypowiesz zgody marketingowe, nie otrzymasz nagrody.

Nagroda jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

VeloKonto – garść przydatnych informacji

Rachunek jest bezwarunkowo darmowy w prowadzeniu. Korzystanie z karty kosztuje 7 zł / mies., jednak będziesz mógł uniknąć tej opłaty, wykonując w danym miesiącu 5 transakcji kartą lub Blikiem.

Ciekawe produkty oszczędnościowe w pakiecie z Velokontem

VeloSkarbonka to atrakcyjnie oprocentowany rachunek do automatycznego oszczędzania. Zgromadzone na nim środki są objęte gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego do wysokości 100 000 euro.

Otwarcie VeloKonta pozwoli Ci uzyskać również promocyjne oprocentowanie na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym.

Świetny pakiet: 750 zł premii i 8% na koncie oszczędnościowym

Obecnie niewiele banków oferuje premie moneyback i choćby tylko z tego powodu oferta VeloBanku jest warta rozważenia. Warunki udziału w akcji nie są skomplikowane, a bonus prezentuje się bardzo przyzwoicie (mało który bank oferuje aktualnie tak wysoką premię za korzystanie z ROR-u).

Do tego otwierając Velokonto w pakiecie z Elastycznym Kontem Oszczędnościowym, upieczesz dwie pieczenie przy jednym ogniu – otrzymasz wysokie odsetki od ulokowanych środków i nagrodę w formie zwrotu na konto. Pamiętaj jednak, że w tej promocji liczy się aktywność i systematyczność. Im więcej wydasz kartą, tym wyższa będzie Twoja premia, a pełny moneyback – czyli 600 zł – otrzymasz za aktywne korzystanie z karty i/lub Blika przez pół roku. Do tego 100 zł w Bezcennych Chwilach i 50 zł w programie, co w sumie daje nawet 750 zł premii!

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Witaj w VeloBanku - edycja 1/2022 "

O banku

VeloBank to bank detaliczny, który powstał w wyniku przekształcenia i restrukturyzacji Getin Noble Banku. Instytucja kieruje swoją ofertę przede wszystkim do klientów indywidualnych, jednak obsługuje także małe i średnie firmy, samorządy, wspólnoty mieszkaniowe i korporacje.