Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: MEGA HIT od Santander Bank Polska: nawet 880 zł za konto osobiste.

Do 50 zł premii za zakupy w Empiku z kartą kredytową Santander Bank Polska

Do 50 zł premii za zakupy w Empiku z kartą kredytową Santander Bank Polska
Źródło: najlepszekonto.pl

Początek roku szkolnego to mnóstwo przeróżnych wydatków. Handlowcy i bankowcy prześcigają się w pomysłach, by skłonić rodziców do dokonania zakupów właśnie u nich lub korzystając z ich kart płatniczych. Santander Bank Polska i sieć Empik połączyli siły, dzięki czemu możesz odzyskać 5% wydanej kwoty, maksymalnie 50 zł.

Dla obecnych klientów

Z oferty mogą skorzystać osoby pełnoletnie, które posiadają dowolną kartę kredytową w Santander Bank Polska pod warunkiem, że nie mają złożonego sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych przez bank w celach marketingowych.

Promocja "Witaj szkoło z kartą kredytową" trwa do 5 września 2022 r.

50 zł moneyback

Oto, co trzeba zrobić, by otrzymać moneyback:

Krok 1
Krok 1

Upewnij się, czy masz wyrażone zgody marketingowe na rzecz banku. Możesz to zrobić po zalogowaniu się do bankowości internetowej w zakładce Ustawienia -> Forma kontaktu z bankiem -> Zgody.

Krok 2
Krok 2

Do 5 września 2022 r. zapłać choć raz na łączną kwotę min. 500 zł w sklepie stacjonarnym Empik lub na stronie empik.com kartą kredytową Santander Bank Polska.

Informacja
Informacja

Wypłata premii nastąpi pod warunkiem posiadania aktywnej karty kredytowej w dniu przekazywania nagrody.

Nagroda
Nagroda

Bank zwróci Ci 5% wartości dokonanych transakcji, maksymalnie 50 zł. Zwrot zostanie zaksięgowany na rachunku Twojej "kredytówki" do 31 października 2022 r.

Kwota otrzymanego zwrotu jest zwolniona z opodatkowania, nie trzeba się z niej rozliczać przed urzędem skarbowym.

Kupuj i zyskuj

Są takie wydatki, z których nie sposób zrezygnować. Z pewnością należy do nich zakup wszelkiego rodzaju rzeczy potrzebnych młodszym i starszym uczniom w szkole. I choć powrót do nauki był pretekstem do przygotowania opisywanej promocji, to w regulaminie nie wskazano, co konkretnie trzeba kupić, by otrzymać zwrot. Najważniejsze, by zakupów dokonać w sklepie stacjonarnym lub internetowym sieci Empik oraz zapłacić za nie kartą kredytową Santandera.

Szkoda, że Santander zaoferował moneyback tylko posiadaczom kart kredytowych oraz dość wysoko ustawił minimalną kwotę, jaką trzeba wydać, by otrzymać zwrot części wydatków.

Nikt jednak nie obiecywał, że każda promocja będzie ogólnodostępna. Jeśli możesz spełnić warunki postawione przez bank, ruszaj na zakupy i zyskaj 😀

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Witaj szkoło z kartą kredytową"

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.