60 dni darmowego dostępu do aplikacji Lecton za zakupy z IKO PKO BP

60 dni darmowego dostępu do aplikacji Lecton za zakupy z IKO PKO BP Źródło obrazka: strona promocji

Z tej promocji możesz skorzystać „przy okazji”, nie robiąc nic specjalnego. Wystarczy, że będziesz płacił zbliżeniowo telefonem z IKO lub kartą płatniczą w Internecie, albo skorzystasz z „Płacę z iPKO”. W nagrodę otrzymasz 60-dniowy bezpłatny dostęp do aplikacji Lecton oferującej m.in. cykliczne audycje i audiobooki.

Akcja „Wiosenne słuchanie” adresowana jest praktycznie do wszystkich klientów banku PKO BP. Jej regulamin określa, że mogą w niej wziąć udział osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych posiadające rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w tym banku i dysponujące dostępem do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej. Konieczne też jest, by uczestnik promocji miał wyrażone zgody na przekazywanie mu przez PKO BP informacji marketingowych.

Płacąc za zakupy zasłużysz na nagrodę

Wystarczy, że do 31 marca 2019 r. dokonasz płatności na jeden z trzech poniższych sposobów, a potem aktywujesz aplikację Lecton, byś mógł korzystać z niej za darmo przez 60 dni.

 1. Dokonaj płatności na łączną kwotę nie mniejszą niż 50 zł. Możesz to zrobić
  • za pomocą usługi pay-by-link („Płacę z iPKO”) LUB
  • minimum dwa razy płacąc urządzeniem mobilnym (aplikacją mobilną IKO) LUB
  • płacąc kartą wydaną przez PKO BP (nie ma znaczenia czy debetową, czy kredytową) w sklepach internetowych.
 2. Zadbaj, by w dniu przekazania kodu promocyjnego Twoja aplikacja IKO była aktywna.

Korzystając z aplikacji ocenisz jej atrakcyjność

Informację z kodem promocyjnym otrzymasz na numer telefonu powiązany z aplikacją IKO w ciągu 10 dni kalendarzowych od daty spełnienia warunków promocji. Kod możesz zrealizować do 15 kwietnia 2019 r.

W tym celu wejdź na stronę aplikacji Lecton, stwórz na niej swój profil lub zaloguj się na już posiadane konto, podaj otrzymany kod promocyjny i po pobraniu aplikacji na swój telefon (w przypadku Androida wymagany jest system od numeru 5 w górę, w przypadku iOS – od 10 wzwyż) korzystaj za darmo z Lecton przez 60 dni.

W tym czasie spokojnie ocenisz, czy oferta dostępnych w aplikacji audycji cyklicznych, audio prasy, materiałów relaksacyjnych i audiobooków jest dla Ciebie interesująca. Potem zdecydujesz, czy warto płacić za nią miesięczny abonament. Stawki zaczynają się od 19,90 zł/miesiąc.

Trening przy muzyce

Być może nie masz jeszcze konta w PKO BP. Spieszymy więc z informacją, że decydując się na jego założenie, możesz obecnie w prosty sposób zdobyć 150 zł na zakupy w sklepach 4F. Wystarczy, że otworzysz Konto dla Młodych (przeznaczone dla osób w wieku 18-26 lat) i wykonasz jedną transakcję bezgotówkową kartą lub Blikiem. Zakupione za otrzymaną nagrodę rzeczy przydadzą Ci się zapewne podczas wiosennych treningów. Mogą być one jeszcze przyjemniejsze z zawartością aplikacji Lecton.

Szczegóły akcji „Najlepszy trening na świecie” opisaliśmy w tym tekście.

Bonus „przy okazji”

Jak wspomnieliśmy na wstępie, to promocja z gatunku „przy okazji”. Twoje zadanie sprowadza się tylko do tego, by pamiętać o dokonaniu płatności w określony sposób. W krótkim czasie zobaczysz efekt – otrzymasz kod promocyjny i będziesz mógł korzystać z aplikacji Lecton.

Skoro bonus można zdobyć bez wielkiego wysiłku, to chyba warto po niego sięgnąć i wypróbować. Każda nagroda cieszy.

Z ostatniej chwili

 • 14.03.2019 14:15

  Za otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes, bank Pekao proponuje przedsiębiorcom 3 darmowe szkolenia o rynkowej wartości kilkuset złotych.

 • 14.03.2019 13:10

  Nawet 300 zł może wrócić w ciągu roku na rachunek Twojej karty kredytowej w ING Banku Śląskim.

 • 13.03.2019 09:15

  Alior Bank ponownie oferuje oprocentowanie 2,7% na Koncie Mocno Oszczędnościowym dla nowych środków do 100 tys. zł.

 • 11.03.2019 10:51

  Klienci mBanku i Orange Finanse otrzymają premie gotówkowe i inne bonusy, gdy zrezygnują z usług Orange Finanse i zmienią warunki współpracy z mBankiem.

 • 11.03.2019 10:19

  Zapewnienie wpływów na konto Citi Priority pozwoli Ci zdobyć 150 zł w gotówce. Wykonując transakcje zagraniczne zyskasz 4% premii walutowej.

 • 8.03.2019 18:53

  Za skorzystanie z kart kredytowych, Santander proponuje punkty powitalne w Mastercard Priceless Specials. Szczególna oferta dotyczy fanów Ligi Mistrzów.

 • 8.03.2019 16:35

  mBank zachęca klientów Orange Finanse, by przenieśli swoje produkty właśnie do niego. W zamian proponuje kilkaset złotych w gotówce i dodatkowe bonusy.

 • 7.03.2019 12:49

  Prosta promocja dla obecnych i nowych klientów Santandera. Bank płaci 20 zł w formie kodu rabatowego na Allegro za 2 płatności mobilne.

 • 7.03.2019 07:29

  ING Bank Śląski przedłużył podwyższone do 2,5% w skali roku oprocentowanie Otwartego Konta Oszczędnościowego. Z promocji skorzystają nowi i obecni klienci.

 • 5.03.2019 15:21

  Płacąc aplikacją IKO banku PKO BP za zakupy, zdobędziesz kod promocyjny uprawniający do korzystania przez 60 dni za darmo z aplikacji Lecton.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.