Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 200 zł do Zalando za Konto dla Młodych lub Konto Pierwsze w PKO BP.

60 dni darmowego dostępu do aplikacji Lecton za zakupy z IKO PKO BP

60 dni darmowego dostępu do aplikacji Lecton za zakupy z IKO PKO BP
Źródło: strona promocji

Akcja „Wiosenne słuchanie” adresowana jest praktycznie do wszystkich klientów banku PKO BP. Jej regulamin określa, że mogą w niej wziąć udział osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych posiadające rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w tym banku i dysponujące dostępem do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej. Konieczne też jest, by uczestnik promocji miał wyrażone zgody na przekazywanie mu przez PKO BP informacji marketingowych.

Płacąc za zakupy, zasłużysz na nagrodę

Wystarczy, że do 31 marca 2019 r. dokonasz płatności na jeden z trzech poniższych sposobów, a potem aktywujesz aplikację Lecton, byś mógł korzystać z niej za darmo przez 60 dni.

  1. Dokonaj płatności na łączną kwotę nie mniejszą niż 50 zł. Możesz to zrobić
    • za pomocą usługi pay-by-link („Płacę z iPKO”) LUB
    • minimum dwa razy płacąc urządzeniem mobilnym (aplikacją mobilną IKO) LUB
    • płacąc kartą wydaną przez PKO BP (nie ma znaczenia czy debetową, czy kredytową) w sklepach internetowych.
  2. Zadbaj, by w dniu przekazania kodu promocyjnego Twoja aplikacja IKO była aktywna.

Korzystając z aplikacji, ocenisz jej atrakcyjność

Informację z kodem promocyjnym otrzymasz na numer telefonu powiązany z aplikacją IKO w ciągu 10 dni kalendarzowych od daty spełnienia warunków promocji. Kod możesz zrealizować do 15 kwietnia 2019 r.

W tym celu wejdź na stronę aplikacji Lecton, stwórz na niej swój profil lub zaloguj się na już posiadane konto, podaj otrzymany kod promocyjny i po pobraniu aplikacji na swój telefon (w przypadku Androida wymagany jest system od numeru 5 w górę, w przypadku iOS – od 10 wzwyż) korzystaj za darmo z Lecton przez 60 dni.

W tym czasie spokojnie ocenisz, czy oferta dostępnych w aplikacji audycji cyklicznych, audio prasy, materiałów relaksacyjnych i audiobooków jest dla Ciebie interesująca. Potem zdecydujesz, czy warto płacić za nią miesięczny abonament. Stawki zaczynają się od 19,90 zł/miesiąc.

Trening przy muzyce

Być może nie masz jeszcze konta w PKO BP. Spieszymy więc z informacją, że decydując się na jego założenie, możesz obecnie w prosty sposób zdobyć 150 zł na zakupy w sklepach 4F. Wystarczy, że otworzysz Konto dla Młodych (przeznaczone dla osób w wieku 18-26 lat) i wykonasz jedną transakcję bezgotówkową kartą lub Blikiem. Zakupione za otrzymaną nagrodę rzeczy przydadzą Ci się zapewne podczas wiosennych treningów. Mogą być one jeszcze przyjemniejsze z zawartością aplikacji Lecton.

Szczegóły akcji „Najlepszy trening na świecie” opisaliśmy w tym tekście.

Bonus „przy okazji”

Jak wspomnieliśmy na wstępie, to promocja z gatunku „przy okazji”. Twoje zadanie sprowadza się tylko do tego, by pamiętać o dokonaniu płatności w określony sposób. W krótkim czasie zobaczysz efekt – otrzymasz kod promocyjny i będziesz mógł korzystać z aplikacji Lecton.

Skoro bonus można zdobyć bez wielkiego wysiłku, to chyba warto po niego sięgnąć i wypróbować. Każda nagroda cieszy.

O banku

Bank opiera swoją działalność na segmencie detalicznym, korporacyjnym oraz inwestycyjnym, łącząc przy tym tradycję z nowoczesnością. Wartości istotne dla PKO BP to wiarygodność, satysfakcja klienta, ciągłe doskonalenie oraz przedsiębiorczość.

W ofercie PKO BP dla klientów detalicznych znajdziemy szeroką gamę produktów: rachunki osobiste i oszczędnościowe, lokaty terminowe, kredyty i pożyczki gotówkowe, kredyty hipoteczne oraz produkty inwestycyjne.