60 dni darmowego dostępu do aplikacji Lecton za zakupy z IKO PKO BP

Promocja zakończyła się dnia 31 marca 2019 r.

60 dni darmowego dostępu do aplikacji Lecton za zakupy z IKO PKO BP Źródło obrazka: strona promocji

Z tej promocji możesz skorzystać „przy okazji”, nie robiąc nic specjalnego. Wystarczy, że będziesz płacił zbliżeniowo telefonem z IKO lub kartą płatniczą w Internecie albo skorzystasz z „Płacę z iPKO”. W nagrodę otrzymasz 60-dniowy bezpłatny dostęp do aplikacji Lecton oferującej m.in. cykliczne audycje i audiobooki.

Akcja „Wiosenne słuchanie” adresowana jest praktycznie do wszystkich klientów banku PKO BP. Jej regulamin określa, że mogą w niej wziąć udział osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych posiadające rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w tym banku i dysponujące dostępem do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej. Konieczne też jest, by uczestnik promocji miał wyrażone zgody na przekazywanie mu przez PKO BP informacji marketingowych.

Płacąc za zakupy, zasłużysz na nagrodę

Wystarczy, że do 31 marca 2019 r. dokonasz płatności na jeden z trzech poniższych sposobów, a potem aktywujesz aplikację Lecton, byś mógł korzystać z niej za darmo przez 60 dni.

 1. Dokonaj płatności na łączną kwotę nie mniejszą niż 50 zł. Możesz to zrobić
  • za pomocą usługi pay-by-link („Płacę z iPKO”) LUB
  • minimum dwa razy płacąc urządzeniem mobilnym (aplikacją mobilną IKO) LUB
  • płacąc kartą wydaną przez PKO BP (nie ma znaczenia czy debetową, czy kredytową) w sklepach internetowych.
 2. Zadbaj, by w dniu przekazania kodu promocyjnego Twoja aplikacja IKO była aktywna.

Korzystając z aplikacji, ocenisz jej atrakcyjność

Informację z kodem promocyjnym otrzymasz na numer telefonu powiązany z aplikacją IKO w ciągu 10 dni kalendarzowych od daty spełnienia warunków promocji. Kod możesz zrealizować do 15 kwietnia 2019 r.

W tym celu wejdź na stronę aplikacji Lecton, stwórz na niej swój profil lub zaloguj się na już posiadane konto, podaj otrzymany kod promocyjny i po pobraniu aplikacji na swój telefon (w przypadku Androida wymagany jest system od numeru 5 w górę, w przypadku iOS – od 10 wzwyż) korzystaj za darmo z Lecton przez 60 dni.

W tym czasie spokojnie ocenisz, czy oferta dostępnych w aplikacji audycji cyklicznych, audio prasy, materiałów relaksacyjnych i audiobooków jest dla Ciebie interesująca. Potem zdecydujesz, czy warto płacić za nią miesięczny abonament. Stawki zaczynają się od 19,90 zł/miesiąc.

Trening przy muzyce

Być może nie masz jeszcze konta w PKO BP. Spieszymy więc z informacją, że decydując się na jego założenie, możesz obecnie w prosty sposób zdobyć 150 zł na zakupy w sklepach 4F. Wystarczy, że otworzysz Konto dla Młodych (przeznaczone dla osób w wieku 18-26 lat) i wykonasz jedną transakcję bezgotówkową kartą lub Blikiem. Zakupione za otrzymaną nagrodę rzeczy przydadzą Ci się zapewne podczas wiosennych treningów. Mogą być one jeszcze przyjemniejsze z zawartością aplikacji Lecton.

Szczegóły akcji „Najlepszy trening na świecie” opisaliśmy w tym tekście.

Bonus „przy okazji”

Jak wspomnieliśmy na wstępie, to promocja z gatunku „przy okazji”. Twoje zadanie sprowadza się tylko do tego, by pamiętać o dokonaniu płatności w określony sposób. W krótkim czasie zobaczysz efekt – otrzymasz kod promocyjny i będziesz mógł korzystać z aplikacji Lecton.

Skoro bonus można zdobyć bez wielkiego wysiłku, to chyba warto po niego sięgnąć i wypróbować. Każda nagroda cieszy.

Z ostatniej chwili

 • 20.05.2019 07:54

  Getin Bank obniża promocyjne oprocentowanie dla "nowych środków" z 3,4% na 3,2%. Jak zmieniły się pozostałe warunki promocji? Sprawdź w naszym artykule.

 • 17.05.2019 17:51

  Aż 250 zł może być Twoje, jeśli założysz w BNP Paribas Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj i wykażesz się aktywnością w korzystaniu z nich.

 • 17.05.2019 11:46

  Alior Bank ponownie uruchomił promocję Konta Mocno Oszczędnościowego, ale niestety - za przykładem konkurencji - obniżył je do 2,5% w skali roku.

 • 16.05.2019 12:43

  Szybka i atrakcyjna akcja. Dokonaj 2 płatności Google Pay z wykorzystaniem karty Citibanku, a otrzymasz 2 bilety do Multikina.

 • 16.05.2019 11:25

  Nawet 460 zł można zgarnąć za założenie konta w Credit Agricole i opłacanie z niego abonamentu nc+.

 • 15.05.2019 15:44

  Za płatność za zakupy w Auchan kartą zarejestrowaną w programie Visa Oferty możesz zyskać 15 zł zwrotu.

 • 14.05.2019 16:03

  W szybkiej promocji karty kredytowej Mastercard w ING możesz zyskać nawet 400 zł do wykorzystania na Circle K.

 • 14.05.2019 13:35

  Otwierając Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na eŚwiat od BNP Paribas można zyskać 200 zł do wydania w sklepach H&M.

 • 14.05.2019 10:44

  Decydując się na Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Świat z oferty BNP Paribas możesz zgarnąć 250 zł na paliwo na stacjach Orlen.

 • 13.05.2019 17:11

  Tym razem za założenie Konta Otwartego na Ciebie z oferty BNP Paribas można zdobyć 150 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.