Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

8000 punktów (100 zł) dla nowych uczestników programu Mastercard Bezcenne Chwile

8000 punktów (100 zł) dla nowych uczestników programu Mastercard Bezcenne Chwile
Źródło: najlepszekonto.pl

Zgromadzenie w programie Mastercard Bezcenne Chwile odpowiedniej liczby punktów według "standardowych" zasad, by móc je wymienić na atrakcyjną nagrodę z katalogu, jest dość pracochłonne. Na szczęście często są dostępne oferty specjalne, pozwalające zdobyć punkty w znacznie prostszy sposób. Na ogół propozycje dotyczą klientów konkretnego banku, ale zdarzają się też sytuacje, gdy Mastercard rozdaje punkty klientom wszystkich instytucji finansowych, które z nim współpracują. Właśnie z taką akcją mamy do czynienia w tej chwili.

Oferta specjalna "Wiosenne przyspieszenie" trwa do 15 lipca 2022 r. lub do chwili rozdania 67 500 zestawów promocyjnych, każdy z nich zawiera 8000 punktów. Mastercard zobowiązał się w regulaminie promocji, że na 7 dni przed szacowanym wyczerpaniem bonusów zamieści informację na ten temat na stronie internetowej programu.

Kto może zdobyć punkty?

Szansę na zdobycie bonusowych punktów mają osoby pełnoletnie z pełną zdolnością do czynności prawnych, które posiadają kartę płatniczą lub też przedpłaconą z logo Mastercard i nie były uczestnikami programu Bezcenne Chwile przed 28 marca 2022 r.

Transakcje o wartości min. 50 zł przepustką do nagrody

Wymagania postawione przez Mastercard nie są trudne do zrealizowania:

Krok 1
Krok 1

Do 15 lipca 2022 r. (pamiętaj o ograniczonej puli nagród) przystąp do programu Bezcenne Chwile i zarejestruj w nim swoją kartę Mastercard.

Krok 2
Krok 2

W ciągu 30 dni od daty przystąpienia do programu wykonaj kartą, którą w nim zarejestrowałeś, transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 50 zł.

Nagroda
Nagroda

Bonusowe 8000 punktów otrzymasz na swoje konto w Bezcennych Chwilach w ciągu 60 dni roboczych od daty spełnienia wszystkich warunków regulaminu.

Punkty będą ważne przez 3 miesiące od dnia ich przyznania. Po tym terminie bezpowrotnie przepadną.

Transakcje możesz wykonać w punktach stacjonarnych oraz w sklepach internetowych, przy czym płatność musi nastąpić w złotych polskich. Ważne, by zakup nie został zwrócony, nie był związany z grami losowymi, opłaceniem polisy ubezpieczeniowej czy wszelkiego rodzaju podatków i odsetek. Niedozwolone są również doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych.

Zabronione są też płatności w miejscach posiadających kody MCC wymienione w regulaminie:

 • 4829 – internetowe przekazy pieniężne,
 • 5122 - kod określający m.in. właścicieli aptek,
 • 5715 – hurtownie napojów alkoholowych,
 • 5813 – pijalnie (napoje alkoholowe), bary, tawerny, kluby nocne i dyskoteki,
 • 5912 – drogerie i apteki,
 • 5921 - sklepy z piwem, winem, alkoholem,
 • 6010 – instytucje finansowe (wypłata gotówki z kas banków),
 • 6011 – instytucje finansowe (wypłata gotówki z bankomatów),
 • 6012 – instytucje finansowe (towary i usługi),
 • 6050 – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 6051 – przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne),
 • 6540 – instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty),
 • 8999 – kod określający wolne zawody

Warto skorzystać

Przystąpienie do Bezcennych Chwil do niczego Cię nie zobowiązuje. Po zgarnięciu powitalnych punktów i wymienieniu ich na nagrodę z katalogu programu, możesz zapomnieć o tym, że w nim uczestniczysz lub śledzić oferty specjalne przedstawiane przez Mastercard i zbierać w łatwy sposób kolejne bonusy. Decyzja należy do Ciebie.

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin oferty specjalnej "Wiosenne przyspieszenie"

O instytucji

Mastercard Worldwide to spółka i organizacja członkowska zrzeszająca ponad 25 000 instytucji finansowych wydających karty płatnicze  (karty kredytowe, karty debetowe, karty przedpłacone, karty firmowe czy karty zbliżeniowe ) sygnowane marką i logo Mastercard, Maestro oraz Cirrus.