Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

6000 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile dla klientów Santander Bank Polska

6000 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile dla klientów Santander Bank Polska
Źródło: najlepszekonto.pl

Program lojalnościowy Mastercard Bezcenne Chwile opiera się na zbieraniu punktów u jego partnerów, które później można wymienić na nagrody z katalogu.

Zdobycie atrakcyjnego bonusu nie jest łatwe, bo za każde wydane 5 zł możesz zdobyć maksymalnie 8 punktów. Stąd co pewien czas organizowane są akcje specjalne, w których bonusowe punkty wpadają za wykonanie jednej lub kilku ściśle określonych transakcji.

Z taką sytuacją mamy właśnie do czynienia w przypadku akcji "Wiosenne Bezcenne Chwile". Chodzi w niej o to, by do końca kwietnia wydać w sklepach uczestniczących w akcji min. 200 zł. Im więcej takich transakcji wykonasz, tym wyższą nagrodę otrzymasz.

Kto może otrzymać punkty?

Prawo zdobycia bonusowych punktów przysługuje osobom z pełną zdolnością do czynności prawnych, które posiadają kartę Mastercard wydaną przez Santander Bank Polska, która na dodatek jest zarejestrowana w programie Bezcenne Chwile.

Więcej transakcji = wyższa nagroda

Oto, co musisz zrobić, by zdobyć premię:

Krok 1
Krok 1

Jeśli dotąd nie zarejestrowałeś swojego "plastiku" z logo Mastercard od Santandera w Bezcennych Chwilach, zrób to jak najszybciej.

Krok 2
Krok 2

Do 30 kwietnia 2020 r. wykonaj choć jedną transakcję na kwotę min. 200 zł 

  • w sklepie stacjonarnym lub internetowym RTV Euro AGD lub
  • w sklepie stacjonarnym lub internetowym Intersport lub
  • w sklepie internetowym Limango
Informacja
Informacja

W promocji możesz otrzymać maksymalnie 3 nagrody po 2000 punktów w Bezcennych Chwilach, po jednej za zakup spełniający wymagania regulaminu u każdego z partnerów akcji.

Nagroda
Nagroda

Promocyjne punkty zostaną dopisane do Twojego konta w Bezcennych Chwilach w ciągu 21 dni od daty spełnienia przez Ciebie zasad tej akcji. Musisz je wykorzystać w ciągu 3 miesięcy od daty ich przyznania, po tym okresie bezpowrotnie przepadną.

Przy ocenie spełnienia warunku aktywności nie będą uwzględniane transakcje zwrócone.

Planujesz zakupy? Zgarnij nagrodę!

Być może planowałeś zakupy przedmiotów, które są dostępne w różnych sklepach, w tym także w tych uczestniczących w promocji i miałeś dylemat, którą z posiadanych kart zapłacić za ich kupno.

Teraz już wiesz, że wybierając ofertę partnerów opisywanej akcji i kartę Santandera, zgarniesz nagrodę. Od Ciebie zależy, czy będzie to 2000 punktów w Bezcennych Chwilach (za zakupy w jednym ze sklepów), 4000 a może nawet 6000 punktów, gdy zakupy spełniające warunki promocji zrobisz w każdym z trzech sklepów. To się nazywa upiec kilka pieczeni na jednym ogniu.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Wiosenne Bezcenne Chwile"

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.