Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

600 zł premii dla biznesu w Banku Millennium i zwolnienie z opłaty za prowadzenie rachunku przez 2 lata

600 zł premii dla biznesu w Banku Millennium i zwolnienie z opłaty za prowadzenie rachunku przez 2 lata
Źródło: strona Banku Millennium

Organizatorem promocji dla przedsiębiorców jest Bank Millennium, ale zdobycie pełnej premii (600 zł) wiąże się także z podpisaniem umowy z firmą PayTel, obsługującą terminale płatnicze. Nagroda dzieli się na kilka części:

  • 100 zł od Millennium za samo założenie Konta Mój Biznes,
  • 100 zł za płatności kartą debetową lub przelewy do ZUS,
  • 100 zł za wpływy na konto,
  • 300 zł za podpisanie umowy o terminal z PayTel i Millennium (umowa trójstronna) oraz wpływy z tytułu rozliczenia transakcji za pomocą terminala na min. 1000 zł.

Akcja „Wiosenna promocja z Kontem Mój Biznes”  trwa do 30 kwietnia 2021 r., choć może zakończyć się wcześniej, jeśli zostanie osiągnięty limit 3000 kont objętych ofertą specjalną.

Dwuletnie zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta

Musisz jednak wiedzieć, że jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z aktualnejoferty Banku Millenium, automatycznie zostaniesz objęty promocją „Zyskaj z Kontem Dla Biznesu”, która polega na dwuletnim zwolnieniu z prowizji za prowadzenie firmowego ROR-u. Przykładowo, jeśli podpiszesz umowę 10 marca, to od 1 kwietnia 2021 r. do 31 marca 2023 r. nie będziesz się musiał martwić spełnianiem warunków umożliwiających uniknięcie standardowej prowizji za konto (obecnie wynosi ona 15 zł miesięcznie).

Niestety, z tego benefitu nie skorzystają osoby, które były stroną umowy dowolnego rachunku rozliczeniowego w złotych dla klientów biznesowych w okresie od dnia 1 stycznia 2020 r. do dnia 31 grudnia 2020 r.

I jeszcze jedna ważna informacja – akcja „Zyskaj z Kontem Dla Biznesu” jest prowadzona do odwołania. Oznacza to, że bank może ją zamknąć w dowolnym momencie, a o jej zakończeniu poinformuje z tygodniowym wyprzedzeniem na swojej stronie internetowej.

Kto może skorzystać z najnowszej okazji?

„Wiosenna promocja z Kontem Mój Biznes”  skierowana jest do przedsiębiorców, rozumianych jako osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą zarejestrowaną w CEIDG. Do promocji możesz przystąpić pod warunkiem, że w okresie 12 miesięcy przed datą startu niniejszej akcji (2 marca 2021 r.) nie współpracowałeś z Bankiem Millennium (także ze spółką należącą do Grupy Banku Millennium) jako przedsiębiorca.

Z udziału w akcji wykluczone są osoby, które kiedyś otworzyły Konto 360° lub Konto 360° Student w jednej z akcji promocyjnych (zarówno organizowanej przez bank, jak i inne podmioty) i rozwiązały lub wypowiedziały umowę o wskazane rachunki osobiste.

Jak zyskać 600 zł premii?

Jak już wspominaliśmy, premia dzieli się na kilka części: 300 zł otrzymasz za założenie Konta Mój Biznes i regularną aktywność, a kolejne 300 zł za korzystanie z terminala płatniczego.

Krok 1
Krok 1

Najdalej do 30 kwietnia 2021 r. otwórz Konto Mój Biznes na stronie banku.

Nagroda
Nagroda

Do 15 maja 2021 r. otrzymasz 100 zł premii za założenie konta.

Krok 2
Krok 2

W maju, czerwcu i lipcu 2021 r wykonaj jednorazowy przelew do ZUS na min. 250 zł LUB wykonaj kartą wydaną do konta płatności na kwotę min. 250 zł.

Za realizację tych aktywności otrzymasz 100 zł premii. Jeśli jednak w którymś miesiącu nie wywiążesz się z warunków, to – niestety – stracisz prawo do całej nagrody.

Krok 3
Krok 3

Również w maju, czerwcu i lipcu 2021 r. zapewnij wpływ w wysokości min. 1000 zł na nowo otwarte konto.

Za spełnienie tego warunku otrzymasz kolejne 100 zł premii. Pamiętaj, że wpływ musi nastąpić w każdym miesiącu!

Krok 4
Krok 4

Do 31 lipca 2021 r. zawrzyj w placówce Banku Millennium trójstronną umowę najmu terminala płatniczego z bankiem i firmą PayTel.

Krok 5
Krok 5

Również do 31 lipca 2021 r. zapewnij na Twoje nowe konto wpływ min. 1000 zł z terminala z tytułu rozliczania transakcji opłacanych kartami płatniczymi.

Za spełnienie tego warunku otrzymasz 300 zł premii.

Nagroda
Nagroda

Należne Ci premie - 100 zł, 100 zł i 300 zł otrzymasz do 31 sierpnia 2021 r.

Wartość nagród stanowi przychód podatkowy z prowadzonej działalności, który powinieneś rozliczyć według właściwych dla siebie zasad opodatkowania.

Zwróć uwagę na kilka szczegółów

Otwierając Konto Mój Biznes, wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych, tzn. przekazywanie przez bank i jego partnerów informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną oraz nie odwołaj jej do momentu wypłaty nagrody, czyli do 31 sierpnia 2021 r.

Do wpływów spełniających warunki promocji nie zostaną zaliczone przelewy z Twoich rachunków – zarówno osobistych, jak i firmowych.

Pamiętaj też, że nie możesz zamknąć Konta Mój Biznes przed otrzymaniem bonusu – jeśli zrezygnujesz z usług Banku Millennium przed czasem, Twoja premia przepadnie.

Co warto wiedzieć o ofercie Millennium?

Konto Mój Biznes przeznaczone jest dla przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą oraz wspólników spółek cywilnych. Choć bank pobiera prowizję za korzystanie z rachunku, bardzo łatwo jej uniknąć: wystarczy co miesiąc wykonywać przelew do ZUS lub zapewnić wpływ w wysokości min. 1000 zł. Zwróć jednak uwagę, że uczestnicząc w obecnej promocji, przez dwa lata będziesz bezwarunkowo zwolniony z opłaty za konto.

Inne propozycje

Rozważając założenie rachunku firmowego w Banku Millennium, powinieneś wiedzieć nie tylko o promocji tego konta, ale i innych akcjach specjalnych, które mogą Ci przynieść dodatkowe benefity:

600 zł na „dzień dobry” na rachunku firmowym

W wiosennej edycji promocji dla przedsiębiorców zmieniło się kilka warunków, co oceniamy pozytywnie. Tym razem łączna premia to aż 600 zł, a bank podzielił "podstawową" nagrodę na cząstkowe premie po 100 zł, z czego za samo założenie konta firmowego można zdobyć 100 zł, a kolejne za określone aktywności.

Nie da się ukryć, że 600 zł stanowi całkiem konkretny zastrzyk finansowy, zwłaszcza dla małych firm, które dopiero startują na rynku i muszą się liczyć z wieloma wydatkami. Udział w akcji jest korzystny zwłaszcza dla sprzedawców detalicznych, którzy planują instalację terminala, jednak pozostali przedsiębiorcy też nie mogą narzekać. Za spełnienie w sumie prostych warunków (przelewy do ZUS/ płatności kartą i wpływy na konto w łącznej wysokości min. 1000 zł), bank nagrodzi ich premią w wysokości 300 zł.

Do tego uczestnicy promocji zyskują pewność, że nawet jeśli dojdzie do zmiany cennika, to i tak przez najbliższe dwa lata bank nie będzie pobierał od nich opłaty za prowadzenie rachunku. Naszym zdaniem w dobie obecnej fali podwyżek jest to solidny argument przemawiający za skorzystaniem z noworocznej oferty przygotowanej przez Bank Millennium. Jednak wybór – jak zawsze – należy do Ciebie.

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin „Wiosennej promocji z Kontem Mój Biznes”
  2. Regulamin promocji „Zyskaj z Kontem Dla Biznesu”

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.