200 zł premii + brak opłat przez rok za kartę kredytową w Banku Millennium

Ta akcja zakończyła się 30 kwietnia 2019 r. Obecnie trwa kolejna promocja kart kredytowych w Millennium, w której ponownie możesz zyskać 200 zł premii.

200 zł premii + brak opłat przez rok za kartę kredytową w Banku Millennium Źródło obrazka: strona promocji

Wysyp wiosennych okazji trwa w najlepsze. Tym razem przedstawiamy „Wiosenną promocję” przygotowaną przez Bank Millennium. Za skorzystanie z „kredytówki” tego banku możesz zdobyć 200 zł premii. Jest też i bonus specjalny - zwolnienie z 12 kolejnych miesięcznych opłat za obsługę karty.

Oferta obowiązuje do 30 kwietnia 2019 r. Czasu na podjęcie przemyślanej decyzji jest sporo, ale to tylko pozory. Bank nagrodzi bowiem tylko 3000 osób, które jako pierwsze złożą wniosek o wydanie karty kredytowej w ramach tej akcji.

Karty i uczestnicy promocji

W promocji mogą wziąć udział osoby, które po 1 stycznia 2017 r. nie posiadały w Banku Millennium głównej karty kredytowej ani nie były w trakcie rezygnacji z tego produktu (ten warunek uprawnia do otrzymania 200 zł premii, zwolnienie z opłat możesz otrzymać, jeśli złożysz wniosek o kartę kredytową w Millennium nawet bez spełnienia tego wymogu).

Jakie karty można wyrobić w promocji? Tym razem lista jest krótka i obejmuje następujące „kredytówki”: Millennium Visa Impresja, Millennium MasterCard Impresja, Millennium Visa Alfa, Millennium Visa Gold oraz Millennium MasterCard Gold.

Nagrodą za spełnienie warunków akcji jest zwolnienie z miesięcznej opłaty za obsługę karty (7,99 zł) przez okres 12 miesięcy oraz 200 zł premii w formie uznania rachunku karty.

3 miesiące aktywności = 200 zł nagrody

Warunkiem uzyskania zwolnienia z opłaty za kartę przez 12 miesięcy jest wzięcie jednej z wymienionych wyżej “kredytówek” i wykonywanie nią w każdym z tych miesięcy przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej. Okres 12 miesięcy, w których możesz nie płacić za kartę, jest liczony już od dnia jej wydania.

Twoją aktywność niezbędną do tego, byś zyskał 200 zł premii można przedstawić w zaledwie 2 krótkich punktach:

 1. W okresie trwania promocji, czyli do 30 kwietnia 2019 r., złóż wniosek o kartę kredytową w bankowości internetowej Millenet lub w aplikacji mobilnej oraz podpisz umowę z bankiem.
 2. W każdym z trzech kolejnych okresów
  • do 31 maja,
  • od 1 czerwca do 30 czerwca,
  • od 1 lipca do 31 lipca
  wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą lub Blikiem na łączną kwotę min. 300 zł.

Naturalnie bank nie uzna transakcji zwróconych/anulowanych.

O czym warto pamiętać?

Pamiętaj, że w promocji bierze udział tylko jedna karta (główna). Karty dodatkowe nie zostaną uwzględnione. Przypominamy też, że 200-złotowy bonus otrzyma jedynie pierwsze 3000 osób, które złożą wniosek o wydanie jednej z „kredytówek” biorących udział w akcji. Nie warto więc zwlekać z wyrabianiem karty.

Premia wpłynie na rachunek karty kredytowej najpóźniej 31 sierpnia 2019 r. Otrzymasz ją pod warunkiem, że w momencie wypłaty premii nadal będziesz właścicielem karty i dotycząca jej umowa nie będzie w okresie wypowiedzenia.

Wartość premii jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych. Regulamin akcji jest dostępny tutaj.

Karty kredytowe z oferty Banku Millennium

Bank Millennium dysponuje bardzo szeroką ofertą kart kredytowych. W tej promocji biorą udział tylko wybrane z nich. My ze swojej strony polecamy karty Alfa/Impresja, głównie z powodu stosunkowo niewielkich kosztów użytkowania oraz możliwości uzyskania 5% zwrotu wydatków w placówkach partnerskich. Wszystko to daje tym „kredytówkom” czołowe miejsce w naszym rankingu kart kredytowych.

Biorąc udział w promocji, możesz sprawić, że przez okrągły rok nie zapłacisz ani grosza za obsługę karty. Po upływie 12 miesięcy bank będzie pobierał co miesiąc 7,99 zł, chyba że wykonasz kartą przynajmniej 5 transakcji.

Proste warunki, wysoka premia

Promocja kart kredytowych w Banku Millennium wygląda naprawdę atrakcyjnie. Do otrzymania 200 zł premii oraz zwolnienia z opłaty za obsługę karty konieczna jest dość przeciętna aktywność w korzystaniu z niej. Jedynym minusem akcji jest ograniczona liczba wniosków objętych promocją (3000 szt.), co wymusza szybkie podjęcie decyzji.

Pamiętaj, że karta kredytowa to nie tylko przyjemność wydawania pieniędzy banku, ale i zobowiązanie spłacenia zadłużenia w określonym czasie. Bardzo ważna jest więc rozwaga, by korzystanie z „kredytówki” nie stało się przyczyną przykrych konsekwencji. Dlatego proponujemy, byś przed skorzystaniem z tej oferty zapoznał się z naszym poradnikiem dotyczącym mądrego wyboru karty kredytowej i rozważnego korzystania z niej.

„Kredytówka” jest niezwykle praktycznym produktem bankowym, a jego posiadanie – tak jak w tym przypadku – może przynieść spore korzyści, ale tylko wtedy, gdy korzysta się z niej w odpowiedzialny sposób.

Z ostatniej chwili

 • 12.06.2019 14:27

  Alior Bank w jednym dniu uruchomił promocje dla klientów firmowych i indywidualnych. Ci drudzy mogą zdobyć 150 zł.

 • 12.06.2019 09:53

  Otwierając iKonto Biznes w najnowszej promocji Alior Banku i aktywnie korzystając przez rok z rachunku możesz zarobić nawet 1700 zł!

 • 11.06.2019 15:37

  Na uczestników najnowszej promocji Nest Banku czeka 200 zł gotówkowej premii. Aby ją zdobyć, wystarczy założyć Nest Konto i aktywnie korzystać z rachunku.

 • 11.06.2019 11:02

  Zakładając Konto Otwarte na Ciebie w BNP i korzystając z niego aktywnie przez 9 miesięcy, otrzymasz karnety do obiektów sportowych warte 567 zł.

 • 6.06.2019 17:55

  W Santanderze za założenie Konta Jakie Chcę i okazanie świadectwa z dobrymi ocenami możesz otrzymać 50 zł premii.

 • 6.06.2019 11:44

  Sięgnij po kartę kredytową banku BNP Paribas. Po 4 miesiącach aktywnego korzystania z niej otrzymasz 400 zł w postaci voucherów do wskazanych sklepów.

 • 6.06.2019 08:38

  Na pełnoletnich posiadaczy kart z logo Visa i jednocześnie użytkowników aplikacji Airport Companion Europe czeka do 25% zniżki za płatności na lotniskach.

 • 5.06.2019 16:55

  Wykup ubezpieczenie komunikacyjne swojego pojazdu w Millenecie lub aplikacji mobilnej Banku Millennium, a 200 zł wróci do Ciebie.

 • 5.06.2019 13:49

  W PKO BP ruszył program poleceń, w którym za skuteczną rekomendację można zdobyć 100 zł premii i dodatkowe nagrody o wartości od 250 zł do nawet 3000 zł!

 • 4.06.2019 12:11

  Premia na lato: 300 zł za Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj z oferty BNP Paribas. Bardzo proste warunki aktywności.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.