Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 30 kwietnia 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: Bank Millennium lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: Do 960 zł od Banku Millennium! 200 zł za kartę kredytową w "Wiosennej promocji" + 760 zł w ramach moneybacku.

200 zł premii + brak opłat przez rok za kartę kredytową w Banku Millennium

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

200 zł premii + brak opłat przez rok za kartę kredytową w Banku Millennium
Źródło: strona promocji

Wysyp wiosennych okazji trwa w najlepsze. Tym razem przedstawiamy „Wiosenną promocję” przygotowaną przez Bank Millennium. Za skorzystanie z „kredytówki” tego banku możesz zdobyć 200 zł premii. Jest też i bonus specjalny - zwolnienie z 12 kolejnych miesięcznych opłat za obsługę karty.

Oferta obowiązuje do 30 kwietnia 2019 r. Czasu na podjęcie przemyślanej decyzji jest sporo, ale to tylko pozory. Bank nagrodzi bowiem tylko 3000 osób, które jako pierwsze złożą wniosek o wydanie karty kredytowej w ramach tej akcji.

Karty i uczestnicy promocji

W promocji mogą wziąć udział osoby, które po 1 stycznia 2017 r. nie posiadały w Banku Millennium głównej karty kredytowej ani nie były w trakcie rezygnacji z tego produktu (ten warunek uprawnia do otrzymania 200 zł premii, zwolnienie z opłat możesz otrzymać, jeśli złożysz wniosek o kartę kredytową w Millennium nawet bez spełnienia tego wymogu).

Jakie karty można wyrobić w promocji? Tym razem lista jest krótka i obejmuje następujące „kredytówki”: Millennium Visa Impresja, Millennium MasterCard Impresja, Millennium Visa Alfa, Millennium Visa Gold oraz Millennium MasterCard Gold.

Nagrodą za spełnienie warunków akcji jest zwolnienie z miesięcznej opłaty za obsługę karty (7,99 zł) przez okres 12 miesięcy oraz 200 zł premii w formie uznania rachunku karty.

3 miesiące aktywności = 200 zł nagrody

Warunkiem uzyskania zwolnienia z opłaty za kartę przez 12 miesięcy jest wzięcie jednej z wymienionych wyżej “kredytówek” i wykonywanie nią w każdym z tych miesięcy przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej. Okres 12 miesięcy, w których możesz nie płacić za kartę, jest liczony już od dnia jej wydania.

Twoją aktywność niezbędną do tego, byś zyskał 200 zł premii można przedstawić w zaledwie 2 krótkich punktach:

 1. W okresie trwania promocji, czyli do 30 kwietnia 2019 r., złóż wniosek o kartę kredytową w bankowości internetowej Millenet lub w aplikacji mobilnej oraz podpisz umowę z bankiem.
 2. W każdym z trzech kolejnych okresów
  • do 31 maja,
  • od 1 czerwca do 30 czerwca,
  • od 1 lipca do 31 lipca
  wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą lub Blikiem na łączną kwotę min. 300 zł.

Naturalnie bank nie uzna transakcji zwróconych/anulowanych.

O czym warto pamiętać?

Pamiętaj, że w promocji bierze udział tylko jedna karta (główna). Karty dodatkowe nie zostaną uwzględnione. Przypominamy też, że 200-złotowy bonus otrzyma jedynie pierwsze 3000 osób, które złożą wniosek o wydanie jednej z „kredytówek” biorących udział w akcji. Nie warto więc zwlekać z wyrabianiem karty.

Premia wpłynie na rachunek karty kredytowej najpóźniej 31 sierpnia 2019 r. Otrzymasz ją pod warunkiem, że w momencie wypłaty premii nadal będziesz właścicielem karty i dotycząca jej umowa nie będzie w okresie wypowiedzenia.

Wartość premii jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych. Regulamin akcji jest dostępny tutaj.

Karty kredytowe z oferty Banku Millennium

Bank Millennium dysponuje bardzo szeroką ofertą kart kredytowych. W tej promocji biorą udział tylko wybrane z nich. My ze swojej strony polecamy karty Alfa/Impresja, głównie z powodu stosunkowo niewielkich kosztów użytkowania oraz możliwości uzyskania 5% zwrotu wydatków w placówkach partnerskich. Wszystko to daje tym „kredytówkom” czołowe miejsce w naszym rankingu kart kredytowych.

Biorąc udział w promocji, możesz sprawić, że przez okrągły rok nie zapłacisz ani grosza za obsługę karty. Po upływie 12 miesięcy bank będzie pobierał co miesiąc 7,99 zł, chyba że wykonasz kartą przynajmniej 5 transakcji.

Proste warunki, wysoka premia

Promocja kart kredytowych w Banku Millennium wygląda naprawdę atrakcyjnie. Do otrzymania 200 zł premii oraz zwolnienia z opłaty za obsługę karty konieczna jest dość przeciętna aktywność w korzystaniu z niej. Jedynym minusem akcji jest ograniczona liczba wniosków objętych promocją (3000 szt.), co wymusza szybkie podjęcie decyzji.

Pamiętaj, że karta kredytowa to nie tylko przyjemność wydawania pieniędzy banku, ale i zobowiązanie spłacenia zadłużenia w określonym czasie. Bardzo ważna jest więc rozwaga, by korzystanie z „kredytówki” nie stało się przyczyną przykrych konsekwencji. Dlatego proponujemy, byś przed skorzystaniem z tej oferty zapoznał się z naszym poradnikiem dotyczącym mądrego wyboru karty kredytowej i rozważnego korzystania z niej.

„Kredytówka” jest niezwykle praktycznym produktem bankowym, a jego posiadanie – tak jak w tym przypadku – może przynieść spore korzyści, ale tylko wtedy, gdy korzysta się z niej w odpowiedzialny sposób.

Przydatne dokumenty

 1. REGULAMIN PROMOCJI „Wiosenna promocja”

O banku

Bank Millennium rozpoczął swoją działalność w 1989 r. jako Bank Inicjatyw Gospodarczych (BIG S.A.) i był pierwszym bankiem notowanym na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (w 1992 r.). W 1997 r. połączył się z Bankiem Gdańskim S.A., tworząc BIG Bank GDAŃSKI, a rok później we współpracy z Banco Comercial Portugues wprowadził sieć nowoczesnych usług detalicznych Millennium. Portugalski bank został strategicznym udziałowcem BIG Banku Gdańskiego, który w 2003 r. ostatecznie zmienił nazwę na Bank Millennium.

Czytaj więcej