Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 11 maja 2020 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: Bank Millennium lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: Nawet 1060 zł od Banku Millennium! 300 zł do Allegro za kartę kredytową + 760 zł w ramach moneybacku.

Do 960 zł od Banku Millennium! 200 zł za kartę kredytową w "Wiosennej promocji" + 760 zł w ramach moneybacku

Michał Radzimiński

Jestem dociekliwym redaktorem, stale poszukującym nowych wyzwań. Lubię pisać o pieniądzach, choć wcale nie są dla mnie najważniejsze w życiu.

Do 960 zł od Banku Millennium! 200 zł za kartę kredytową w "Wiosennej promocji" + 760 zł w ramach moneybacku
Źródło: strona promocji

Bank Millennium cyklicznie zachęca do skorzystania z kart kredytowych ze swojej oferty. Warunki są niezmiennie łatwe do spełnienia (aktywne korzystanie z karty przez 3 miesiące), a oprócz premii gotówkowej w wysokości 200 zł do zdobycia jest także roczne zwolnienie z opłat za „kredytówkę”. Tradycyjnie obowiązuje też limit nagród, tym razem przygotowano ich jednak tylko 3000.

Akcja nie dla każdego

Zapisany w regulaminie wymóg złożenia wniosku w Millenecie lub aplikacji mobilnej oznacza, że promocja jest adresowana do obecnych klientów banku. Jeśli jeszcze nim nie jesteś, to musisz zacząć od założenia konta osobistego.

Promocja „Zyskaj z kartą kredytową” potrwa do 11 maja 2020 r. lub do wyczerpania wspomnianej już puli uczestników. Do udziału w niej zaproszone są osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które po 1 stycznia 2017 r. nie posiadały głównej karty kredytowej w Banku Millennium. Z akcji wykluczeni są także ci, którzy złożyli wniosek o rezygnację z „kredytówki” i jest on w trakcie procesowania (oba warunki dotyczą osób, które będą starać się o 200 zł premii - jeśli zależy Ci tylko na zwolnieniu z opłat, wystarczy tylko złożenie wniosku o kartę kredytową).

Jak zdobyć 200 zł premii?

Warunki zapisane w regulaminie akcji oceniamy jako łatwe do spełnienia. Oto, co dokładnie należy zrobić, by zdobyć 200 zł.

Krok 1
Krok 1

Do 11 maja 2020 r. (pamiętaj o limicie wniosków!) złóż wniosek o kartę kredytową / o kontakt w tej sprawie w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej. Możesz ubiegać się o następujące „kredytówki”:

  • Millennium Mastercard Impresja,
  • Millennium Visa Impresja,
  • Millennium Visa Alfa

z minimalnym limitem kredytowym 3000 zł.

Nagroda
Nagroda

Wykonanie tych czynności da Ci prawo do zwolnienia z miesięcznych opłat za kartę w 12 kolejnych miesiącach, o ile w danym okresie wykonasz choć jedną transakcję bezgotówkową „kredytówką”.

Krok 2
Krok 2

Zrealizuj transakcje kartą kredytową (w tym Blikiem) na łączną kwotę min. 200 zł w trzech kolejnych miesiącach po złożeniu wniosku o „kredytówkę”.

Nagroda
Nagroda

Bonus 200 zł otrzymasz na rachunek Twojej karty kredytowej najpóźniej do końca sierpnia 2020 r. (jeśli wniosek o kartę złożyłeś w kwietniu) lub do końca września 2020 r. (jeśli wnioskowałeś o „kredytówkę” w maju).

Transakcje bezgotówkowe

Dla uniknięcia nieporozumień przedstawiamy dokładne wytyczne dotyczące zasad realizacji transakcji.

Wniosek o wydanie karty złożyłeś:

  • w kwietniu – transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości 200 zł musisz wykonać w maju, czerwcu i lipcu.
  • w maju – obowiązkowe transakcje realizujesz w czerwcu, lipcu i sierpniu.

Promocją nie są objęte transakcje, w których dokonano zwrotu towaru lub usługi, odrzucone bądź nieautoryzowane.

To też musisz wiedzieć

Do chwili otrzymania nagrody Twoja karta musi być aktywna i nie może znajdować się w okresie wypowiedzenia.

Zdobyta premia nie podlega opodatkowaniu, nie musisz jej wykazywać w rocznym zeznaniu podatkowym.

Karty Alfa i Impresja – co trzeba o nich wiedzieć?

Korzystanie z „kredytówek” Alfa i Impresja z oferty Banku Millennium oznacza możliwość uzyskania zwrotu części wydatków (tzw. moneyback) w wybranych sklepach. Ich dobór sprawia, że karta Alfa kierowana jest raczej do mężczyzn, a Impresja do kobiet. Maksymalna wysokość zwrotów w ciągu roku może wynieść 760 zł.

Warto zacząć od konta osobistego

Jeśli nie jesteś jeszcze klientem Banku Millennium, potrzebujesz produktu, dzięki któremu uzyskasz dostęp do bankowości elektronicznej. Szczególnie polecamy jeden z najpopularniejszych rachunków osobistych na rynku, a mianowicie Konto 360°. Warto byś wiedział, że w trwającej obecnie promocji, po spełnieniu prostych warunków, możesz zdobyć 200 zł premii gotówkowej.

Korzystając z rachunku osobistego będziesz mógł wpłacić pieniądze na atrakcyjnie oprocentowane Konto Oszczędnościowe Profit

Trzy miesiące aktywności, by zdobyć 200 zł

Podtrzymujemy wyrażoną na wstępie opinię, że warunki otrzymania premii w tej promocji są łatwe do spełnienia. Wiele osób zrealizuje je, tankując raz w miesiącu samochód do pełna, inni - udając się dwa razy w miesiącu na większe zakupy. Tak niewielka aktywność wystarczy także do zwolnienia z opłat miesięcznych za kartę przez rok.

Potem przyjdzie czas na decyzję, czy zostawić sobie „kredytówkę” Banku Millennium i korzystać dalej z moneybacku w sklepach partnerów, czy może zrezygnować z niej i poszukać promocji karty kredytowej w innym banku.

Decyzja należy do Ciebie. My ze swej strony obiecujemy, że na naszym portalu zawsze znajdziesz aktualne i precyzyjne opisy trwających akcji promocyjnych.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Wiosenna promocja"

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.

Więcej o Bank Millennium