Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

Sprzęt sportowy dla laureatów wielkanocnego konkursu banku PKO BP

Sprzęt sportowy dla laureatów wielkanocnego konkursu banku PKO BP
Źródło: najlepszekonto.pl

Odkąd bank PKO BP został sponsorem piłkarskiej Ekstraklasy, mocno wykorzystuje wynikający z tego potencjał marketingowy. Organizuje specjalne promocje dla kibiców, oferuje im unikalną kartę płatniczą, a także przygotowuje liczne konkursy. Właśnie trwa kolejny pod krótkim i zwięzłym hasłem "Wielkanoc", w którym do zdobycia są repliki piłki adidas uniforia, mini piłeczki, mini bramki, lunchboxy i worki sportowe. Za chwilę przekonasz się, że zasady zabawy są bardzo proste, a na ich zrealizowanie masz czas do 31 marca 2021 r.

Kto może wziąć udział?

Choć organizatorem konkursu jest bank PKO BP, to nie musisz być jego klientem, by móc walczyć o nagrodę. Wystarczy, że jesteś osobą z pełną zdolnością do czynności prawnych, posiadasz miejsce zamieszkania na terenie Polski oraz profil na Facebooku lub Twitterze.

Co zrobić, by zdobyć nagrodę?

Musisz spełnić dwa warunki - zrealizować zadanie konkursowe i to w taki sposób, by wzbudzić uznanie komisji konkursowej. Oto szczegóły:

Krok 1
Krok 1

Wykonaj własnoręcznie pisankę w barwach wybranego klubu PKO Bank Polski Ekstraklasy.

Krok 2
Krok 2

Do 31 marca 2021 r. do 23:59 zamieść zdjęcie swojej pracy pod postem konkursowym na: Facebooku (@PKOBankPolskiGrajmyRazem) lub na Twitterze (@grajmy_razem).

Informacja
Informacja

Wyłonienia laureatów dokona w ciągu 7 dni roboczych od zakończenia konkursu komisja konkursowa powołana przez organizatora. Informacja o zwycięzcach zostanie zamieszczona na profilu PKO BP w obu wspomnianych serwisach.

Nagroda
Nagroda

Jeśli znajdziesz się w gronie zwycięzców, to zostaniesz poproszony w wiadomości prywatnej przesłanej na Facebooku lub Twitterze o przekazanie w ciągu 5 dni roboczych informacji niezbędnych do dokonania przez bank rozliczeń z urzędem skarbowym (nie musisz się nimi martwić) oraz przesłania nagrody. Zostaną one wysłane w ciągu 30 dni roboczych, licząc od daty otrzymania przez organizatora konkursu niezbędnych danych.

Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją jego regulaminu. Mówi on, że musisz być wyłącznym autorem przesłanej pracy i posiadać do niej pełnię praw autorskich. Praca konkursowa nie może naruszać praw i dóbr osobistych osób trzecich.

Jeśli znajdziesz się w gronie laureatów, będzie to równoznaczne z faktem, że bank uzyska bezterminowe prawo posługiwania się zdjęciem Twojej pisanki w miejscach wymienionych w regulaminie konkursu.

Delikatne zadanie

W najnowszym konkursie zorganizowanym przez PKO BP trzeba się wykazać nie tylko kreatywnością, ale i zręcznością, zdolnościami manualnymi, bo jajko nie należy do przedmiotów, na których łatwo można dać upust fantazji twórczej. Wierzymy, że sprostasz zadaniu i Twoje dzieło znajdzie się wśród nagrodzonych. Trzymamy kciuki. Powodzenia!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin konkursu "Wielkanoc"

O banku

Bank opiera swoją działalność na segmencie detalicznym, korporacyjnym oraz inwestycyjnym, łącząc przy tym tradycję z nowoczesnością. Wartości istotne dla PKO BP to wiarygodność, satysfakcja klienta, ciągłe doskonalenie oraz przedsiębiorczość.

W ofercie PKO BP dla klientów detalicznych znajdziemy szeroką gamę produktów: rachunki osobiste i oszczędnościowe, lokaty terminowe, kredyty i pożyczki gotówkowe, kredyty hipoteczne oraz produkty inwestycyjne.