Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 150 zł na Allegro za Konto za Zero + 200 zł za rachunki dla dzieci w PKO BP.

150 zł na Pyszne.pl z darmowym PKO Kontem dla Młodych (18 - 26 lat)

150 zł na Pyszne.pl z darmowym PKO Kontem dla Młodych (18 - 26 lat)
Źródło: najlepszekonto.pl

Od pewnego czasu bank PKO BP zaczął aktywnie walczyć o nowych klientów, organizując liczne promocje. Na dodatek przygotowuje też co jakiś czas akcje dla tych, którzy już z nim współpracują, by pokazać, że warto z nim pozostać na dłużej.

Tym razem na warsztat bierzemy bardzo prostą promocję dla nowych klientów, w której do zgarnięcia jest przydatna nagroda w postaci voucherów na Pyszne.pl, dopasowana do "covidowego czasu", w którym przez jeszcze jakiś czas będziemy zmuszeni egzystować.

Kto może wziąć udział w promocji?

Uczestnikami promocji mogą być osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych oraz adres zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, które po 1 stycznia 2020 r. nie posiadały rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w PKO BP. Karencja nie dotyczy rachunku Inteligo, jego posiadacze mogą przystąpić do promocji.

Dodajmy jednak, że PKO Konto dla Młodych dedykowane jest klientom, którzy osiągnęli pełnoletniość i nie ukończyli 26 roku życia, w związku z tym w promocji mogą wziąć udział jedynie osoby w tym przedziale wiekowym.

Spełniasz te warunki? W takim razie na podjęcie decyzji o przystąpieniu do promocji masz czas do 14 marca 2021 r. Uprzedzamy jednak, że do rozdania jest tylko 5000 nagród. Bank nauczony wcześniejszymi edycjami podobnych akcji zamknie możliwość wnioskowania o rachunek, gdy pula będzie bliska wyczerpania, tak, aby każdy kto zawnioskował o konto, zdołał się zarejestrować.

Krótka instrukcja, jak zdobyć 150 zł na Pyszne.pl

Warunki postawione przez bank są naprawdę bardzo proste. Aby otrzymać voucher, musisz wykonać następujące czynności:

Krok 1
Krok 1

Do 14 marca 2021 r. zawrzyj z bankiem PKO BP umowę o Konto dla Młodych wraz z kartą poprzez specjalną stronę promocji.

We wniosku wyraź zgodę na otrzymywanie z PKO BP informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

Oświadczenia wymagane w promocji Konta dla Młodych PKO BP

Krok 2
Krok 2

Również do 14 marca 2020 r. wypełnij formularz przystąpienia do promocji znajdujący się w dolnej części wskazanej wyżej strony.

Krok 3
Krok 3

W 3 kolejnych miesiącach następujących po tym, w którym założyłeś Konto dla Młodych, wykonaj:

  • po 2 płatności Blikiem (nie mogą to być przelewy Blik ani wpłaty/wypłaty z bankomatów) oraz
  • po 2 transakcje bezgotówkowe kartą (w tym zbliżeniowe) na dowolną kwotę.
Nagroda
Nagroda

Za każdy miesiąc, w którym zrealizujesz powyższe aktywności otrzymasz bon o wartości 50 zł do wykorzystania na Pyszne.pl.

O tym, czy przysługuje Ci prawo do premii, bank poinformuje Cię do 15. dnia miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś warunki aktywności. Dowiesz się tego z wiadomości w sekcji Powiadomienia w aplikacji mobilnej IKO lub w poczcie w serwisie internetowym iPKO, a nagrodę odbierzesz po zalogowaniu się do bankowości elektronicznej.

Kilka ważnych informacji

Przede wszystkim nie zapomnij o wypełnieniu formularza rejestracji udziału w promocji na stronie banku.

Kliknij, aby powiększyć

Ponadto musisz wiedzieć o 3 ważnych rzeczach.

Po pierwsze, do chwili otrzymania nagrody nie możesz odwołać udzielonych zgód marketingowych, zamknąć Konta dla Młodych lub przekształcić go w inne.

Po drugie – bank definiuje „transakcje bezgotówkowe kartą” jako:

każdy zakup towarów lub usług dokonany przy użyciu Karty w terminalach płatniczych POS (tradycyjnie i zbliżeniowo), w Internecie lub poprzez Płatność zbliżeniową telefonem i rozliczony w systemie Banku z Konta, do którego jest wydana.

Tak więc wszelkie doładowania portfeli cyfrowych mogą nie zostać uwzględnione. Warto po prostu dokonać płatności kartą.

Po trzecie – fakt, że w jednym z miesięcy nie spełnisz wymagań akcji, nie pozbawi Cię prawa do bonusu w następnym; po prostu za dany okres nie otrzymasz vouchera.

Na koniec pamiętaj, że na wykorzystanie elektronicznych kodów na Pyszne.pl będziesz miał czas do 25 stycznia 2022 r.. Podatkiem od nagrody nie musisz się przejmować, ponieważ jest ona zwolniona z niego na podstawie przepisów ustawy o sprzedaży premiowej.

Konto dla Młodych – co warto o nim wiedzieć?

Propozycja rachunku osobistego dla studentów od PKO BP ma wiele plusów. Przede wszystkim z bardzo wielu rzeczy skorzystasz za darmo, a opłaty za kartę możesz łatwo uniknąć. Ogromnym atutem rachunku jest aplikacja IKO, zdecydowanie jedna z najlepszych na rynku.

Łatwe 150 zł na Pyszne.pl

150 zł do wykorzystania na Pyszne.pl to ciekawa nagroda, która dobrze wpisuje się w aktualne czasy. Tym bardziej, że wymagane aktywności są łatwe do zrealizowania i premia będzie przekazywana w częściach, po każdym miesiącu wywiązania się z promocyjnych obowiązków.

Tak więc przemyśl tę propozycję i podejmij decyzję, byś nie obszedł się smakiem 😀

Potem możesz spokojnie popatrzeć, jakie inne bonusy są do zdobycia w PKO BP.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Więcej wspólnego"

O banku

Bank opiera swoją działalność na segmencie detalicznym, korporacyjnym oraz inwestycyjnym, łącząc przy tym tradycję z nowoczesnością. Wartości istotne dla PKO BP to wiarygodność, satysfakcja klienta, ciągłe doskonalenie oraz przedsiębiorczość.

W ofercie PKO BP dla klientów detalicznych znajdziemy szeroką gamę produktów: rachunki osobiste i oszczędnościowe, lokaty terminowe, kredyty i pożyczki gotówkowe, kredyty hipoteczne oraz produkty inwestycyjne.