Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

23 czerwca 2022 r. mBank uruchomił nową edycję promocji dotyczącej wykonania pierwszej transakcji kartą. Tekst zawiera zaktualizowane informacje.

Nawet 17 000 punktów (ponad 200 zł) w programie Bezcenne Chwile za kartę kredytową z oferty mBanku

Nawet 17 000 punktów (ponad 200 zł) w programie Bezcenne Chwile za kartę kredytową z oferty mBanku
Źródło: najlepszekonto.pl

Idea programu lojalnościowego Mastercard Bezcenne Chwile sprowadza się do zbierania punktów za transakcje wykonywane kartą z logo tej organizacji płatniczej. Zgromadzenie takiej ich liczby, która pozwoli na wybranie z katalogu atrakcyjnej nagrody, nie jest łatwe, gdyż wydanie 50 zł to zaledwie 1 punkt. Na szczęście u partnerów programu punkty można zbierać szybciej i na dodatek organizowane są akcje promocyjne dla nowych i obecnych uczestników Bezcennych Chwil, w których – po spełnieniu określonych każdorazowo wymagań – otrzymuje się pewną liczbę bonusowych punktów.

Propozycja dla nowych posiadaczy karty

Obecnie mamy do czynienia z dwoma promocjami dotyczącymi kart kredytowych World Mastercard oraz World Mastercard Intensive z oferty mBanku:

  1. Akcja „Więcej punktów na vouchery", związana z koniecznością sięgnięcia po wybraną kartę i wydania nią 50 zł, trwa do 27 lipca 2022 r. i może Ci przynieść 16 000 punktów w Bezcennych Chwilach. Będziesz też zwolniony z opłaty za wydanie kredytówki".
  2. Promocja, w której nagrodą jest 1000 punktów powitalnych za pierwszą transakcję kartą trwa do 18 stycznia 2023 r.

Regulamin zezwala na udział w tych akcjach osobom z pełną zdolnością do czynności prawnych, które nie posiadają karty kredytowej od mBanku.

Prosta droga po bonusowe punkty

Zdobycie 17 000 punktów w Bezcennych Chwilach jest naprawdę proste. Zresztą, spójrz sam:

Krok 1
Krok 1

Do 27 lipca 2022 r. zawnioskuj na stronie mBanku o kartę kredytową World Mastercard lub World Mastercard Intensive.

Pamiętaj, by we wniosku zaznaczyć, że przystępujesz do promocji  „Więcej punktów na vouchery” oraz zgadzasz się na dostarczenie jej regulaminu przez stronę internetową Banku.

Krok 2
Krok 2

W przypadku, gdy nie uczestniczysz jeszcze w programie Mastercard Bezcenne Chwile, przystąp do niego i zarejestruj w nim otrzymaną kartę.

Będąc już uczestnikiem tego programu, podepnij do swojego profilu w nim swoją nową "kredytówkę".

Krok 3
Krok 3

Do końca miesiąca następującego po tym, w którym podpisałeś umowę o wybraną kartę kredytową, wykonaj nią transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 50 zł.

Nagroda
Nagroda

Za zrealizowanie tego wymogu w ciągu 5 dni roboczych od daty wykonania płatności otrzymasz w serwisie transakcyjnym mBanku i na podany bankowi adres e-mail bon podarunkowy na 16 000 punktów w Bezcennych Chwilach.

Do 30 listopada 2022 r. musisz go wymienić na platformie programu Bezcenne Chwile na punkty. Będą ważne przez pół roku od dnia ich naliczenia.

Krok 4
Krok 4

Jeśli chcesz zgarnąć premię za pierwszą transakcję kartą w programie Bezcenne Chwile, zarejestruj się w nim i wykonaj do 18 stycznia 2023 r. choć jedną płatność "plastikiem". Kwota płatności nie ma znaczenia.

Nagroda
Nagroda

Za zrealizowanie tego warunku na Twoje konto w Bezcennych Chwilach wpłynie 1000 punktów; będą one ważne przez 6 miesięcy od daty ich przyznania.

Jak widzisz, zrealizowanie warunku związanego z przyznaniem "głównej" premii będzie jednocześnie oznaczało zdobycie 1000 specjalnych punktów powitalnych. Jeśli go nie zrealizujesz do 27 lipca 2022 r., będziesz miał jeszcze wiele czasu, by zasłużyć choć na te specjalne punkty.

Z pewnością ucieszy Cię informacja, że zdobyty bonus nie podlega przepisom podatkowym, nie musisz się z niego rozliczać przed urzędem skarbowym.

Transakcje bezgotówkowe

Twoje zadanie sprowadza się do wykonania transakcji bezgotówkowych otrzymaną kartą kredytową. Ważne jest więc, byś zrealizował je dokładnie tak, jak życzy sobie tego mBank.

Powinna to być płatność za towary lub usługi. Niedozwolone są wypłaty gotówki, przelewy z rachunku karty, płatności w ramach usługi mTransfer, operacje typu quasi cash (transakcje sprzedaży towaru lub usługi, które są bezpośrednio wymienialne na gotówkę, np. gry losowe lub hazardowe), płatności w punktach oznaczonych jako: kasyna, kasyna internetowe, salony gier, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory.

Karta kredytowa World Mastercard od mBanku

Nie da się ukryć, że to „kredytówka” dla osób, które realizują nią płatności na znaczne kwoty, co pozwala uniknąć opłaty rocznej. Płacąc nią za zakupy w sklepach internetowych, korzystasz z bezpłatnego ubezpieczenia w zakresie przedłużonej gwarancji, najniższej ceny oraz ochrony od utraty zakupów.

Karta kredytowa World Mastercard Intensive

Z kolei tę kredytówkę możesz zamówić tylko wtedy, gdy jesteś posiadaczem mKonta Intensive. Prowizja pobierana po zakończeniu każdego roku jej użytkowania wynosi 400 zł, jednak bank zrezygnuje z pobierania opłaty, o ile roczna wartość lub liczba transakcji bezgotówkowych wyniesie minimum 30 000 zł.

Jeśli nie masz jeszcze mKonta Intensive, możesz w prosty sposób powiększyć swoją pulę nagród, otwierając rachunek w promocji i zgarniając punkty za kartę kredytową.

Punkty kuszą, ale…

Pokaźna liczba punktów, która ma konkretny wymiar finansowy (ok. 200 zł), z pewnością kusi, by sięgnąć po jedną z kart kredytowych objętych promocją. Zwracamy jednak uwagę na wysokie opłaty związane z obiema kredytówkami i wyśrubowane warunki ich uniknięcia. Nie jest to więc propozycja dla każdego. Dobrze ją przemyśl, zanim zdecydujesz się na udział w tej akcji.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Więcej punktów na vouchery"
  2. Regulamin promocji "1000 punktów za pierwszą transakcję"

O banku

mBank w krótkim czasie zrewolucjonizował polski rynek usług bankowych. Do dziś kieruje się zdefiniowaną przed laty misją: „maksimum korzyści i wygoda w finansach osobistych” i systematycznie wprowadza nowoczesne produkty i usługi. Obecnie obsługuje ok. 5 mln klientów detalicznych i posiada ok. miliona aktywnych użytkowników bankowości mobilnej.