Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Nawet 300 zł premii za Konto Otwarte na Ciebie w „Wideopromocji” banku BNP Paribas

Nawet 300 zł premii za Konto Otwarte na Ciebie w „Wideopromocji” banku BNP Paribas
Źródło: strona promocji

Kolejna promocja konta osobistego w BNP Paribas dosłownie wisiała w powietrzu. Bank nie zawiódł i wystartował (choć formalnym organizatorem niezmiennie jest spółka Ad Astra) z „Wideopromocją” dla nowych klientów.

Do kiedy i dla kogo?

Akcja potrwa do 9 sierpnia 2020 r. lub krócej, jeśli wyczerpana zostanie pula 3000 rejestracji. Nie warto zatem zwlekać zbyt długo.

Przede wszystkim jednak należy upewnić się, że spełniamy formalne warunki uczestnictwa. Wymagane jest polskie obywatelstwo, pełnoletniość, pełna zdolność do czynności prawnych oraz posiadanie dowodu osobistego.

Nas najbardziej interesuje jednak okres karencji. Tym razem z promocji wykluczone są osoby, które posiadały (także jako współposiadacze) konto osobiste w BNP Paribas w okresie 12 miesięcy poprzedzających udział w promocji.

Dodatkowo na dzień składania wniosku o rachunek nie można być stroną umowy ramowej z BNP Paribas.

200 zł w gotówce + 100 zł do Biedronki

Organizator przewidział maksymalnie 4 nagrody dla każdego uczestnika:

 • I nagroda – e-kod o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepach sieci Biedronka;
 • II nagroda – 100 zł nagrody pieniężnej (przyznawanej w formie przelewu na konto);
 • III nagroda – kolejne 100 zł w gotówce;
 • Nagroda dodatkowa – kolejny e-kod do Biedronki o wartości 50 zł.

W sumie możesz więc zgarnąć aż 300 zł, z czego 200 zł ma postać nagrody pieniężnej (do wydania w dowolny sposób), a 100 zł można wykorzystać podczas zakupów w popularnej sieci sklepów.

Konieczne działania

Oto czynności, które musisz wykonać, by otrzymać wszystkie premie:

Krok 1
Krok 1

Do 9 sierpnia 2020 r. (pamiętaj o ograniczonej puli uczestników!) zarejestruj się na stronie promocji, wypełniając formularz. Podaj w nim swoje dane, a także zaznacz wszystkie oświadczenia, zgody i upoważnienia.

Krok 2
Krok 2

Również do 9 sierpnia 2020 r. złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Skorzystaj w tym celu z linka otrzymanego w wiadomości mailowej (lub przycisku wyświetlanego na ekranie monitora po ukończonej rejestracji w promocji).

Wybierz jedną z metod weryfikacji tożsamości:

 • w obecności kuriera po złożeniu wniosku lub
 • przez wideoweryfikację w aplikacji mobilnej GOmobile.

W obu przypadkach zawarcie umowy odbywa się z wykorzystaniem kodu SMS w systemie Autenti. Pamiętaj, by we wniosku podać te same dane, co w formularzu zgłoszeniowym do promocji.

Krok 3
Krok 3

Do 24 sierpnia 2020 r. nadaj PIN do karty.

Krok 4
Krok 4

Aby otrzymać I Nagrodę (50 zł do wykorzystania w Biedronce), w sierpniu 2020 r. wykonaj co najmniej 5 transakcji Blik w sklepach stacjonarnych lub internetowych.

Nagroda
Nagroda

Wiadomość o przyznaniu tej nagrody otrzymasz na adres e-mail najpóźniej 21 września 2020 r., z kolei e-kod zostanie przekazany w SMS-ie do 30 września 2020 r.

Krok 5
Krok 5

Aby otrzymać II Nagrodę (100 zł w formie przelewu na konto), we wrześniu 2020 r.:

 • wykonaj min. 5 transakcji Blik w sklepach stacjonarnych lub internetowych,
 • wykonaj co najmniej 2 transakcje Google Pay / Apple Pay oraz
 • zapewnij wpływ na konto w wysokości min. 500 zł.
Krok 6
Krok 6

Wiadomość o przyznaniu tej nagrody otrzymasz najpóźniej 23 października 2020 r. W e-mailu znajdziesz link oraz unikalny kod. Z ich pomocą do 26 października 2020 r. zaloguj się do serwisu organizatora i przekaż numer swojego Konta Otwartego na Ciebie.

Nagroda
Nagroda

100 zł wpłynie na konto do 31 października 2020 r.

Krok 7
Krok 7

Aby otrzymać III Nagrodę (kolejne 100 zł premii pieniężnej), w październiku 2020 r. spełnij dokładnie te same warunki, co we wrześniu (transakcje Blik, Google Pay / Apple Pay oraz wpływ min. 500 zł).

Nagroda
Nagroda

Wiadomość o przyznaniu tej nagrody otrzymasz do 24 listopada 2020 r., zaś premia wpłynie na konto do 30 listopada 2020 r.

Krok 8
Krok 8

Aby otrzymać Nagrodę dodatkową (kolejne 50 zł do Biedronki), nie rezygnuj z konta osobistego, karty ani dostępu do bankowości elektronicznej aż do końca grudnia 2020 r.

Nagroda
Nagroda

Wiadomość o przyznaniu tej nagrody otrzymasz najpóźniej 26 stycznia 2021 r., z kolei e-kod zostanie przekazany w SMS-ie do 31 stycznia 2021 r.

To musisz wiedzieć

Kilka przydatnych (by nie powiedzieć niezbędnych) informacji:

 • Otrzymanie każdej kolejnej nagrody jest możliwe tylko wówczas, gdy spełnimy warunki dotyczące wcześniejszej premii.
 • W przypadku transakcji Blik nie zostaną uznane wypłaty z bankomatów z wykorzystaniem kodu Blik oraz przelewy na telefon.
 • Uznane zostaną płatności Google Pay i Apple Pay dokonane zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych.
 • Wpływy nie mogą pochodzić z innych Twoich rachunków w BNP Paribas / BGŻOptima, w tym z rachunków kredytowych. Organizator nie uzna również wpłat gotówkowych. Najwygodniejszym rozwiązaniem będzie zatem przelew środków z konta w innym banku.
 • E-kody do biedronki będziesz mógł wykorzystać do 31 października 2021 r.

Weryfikacja w aplikacji czy w obecności kuriera – co wybrać?

Cóż, odpowiedź na to pytanie zależy wyłącznie od Twoich preferencji. Na szczęście, bank dość szczegółowo opisuje obie ścieżki. Lepiej zapoznać się z tymi informacjami przed dokonaniem wyboru:

Kliknij, aby powiększyć

Najważniejsze jest jednak to, że będziesz mógł ubiegać się o bonusy niezależnie od wybranej metody weryfikacji :) Pamiętaj, że technicznie rzecz biorąc w obu przypadkach zawarcie umowy następuje przy użyciu kodu SMS. Różnica polega przede wszystkim na sposobie potwierdzenia tożsamości. Przy wideoweryfikacji ma to miejsce już w momencie wnioskowania, a w drugim scenariuszu identyfikacji dokonuje kurier.

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas – wybierz jedną z 3 kart

Głównym wyznacznikiem Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas jest możliwość wyboru jednej z 3 kart, z której każda charakteryzuje się innymi możliwościami i opłatami:

Atrakcyjna premia i ograniczona pula? Wskazany pośpiech!

Warunki promocji sprawiają wrażenie skomplikowanych, ale to tylko pozory. Wpływy czy transakcje to dość typowe wymagania; choć faktem jest, że bardziej skłonne do płacenia Blikiem, Google Pay czy Apple Pay będą osoby przyzwyczajone do nowoczesnych płatności mobilnych.

Kluczem do sukcesu w tej akcji będzie dobra organizacja i monitorowanie, czy spełniliśmy wymagane w danym miesiącu warunki. Pokaźna premia z pewnością wynagrodzi Ci trudy związane z realizacją warunków tej akcji ;)

Pamiętaj, promocja może się zakończyć bardzo szybko!

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin promocji "Wideopromocja"
 2. Regulamin korzystania z e-kodów w sklepach Biedronka

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.