Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Samsung A40 (o wartości 869,80 zł) do wygrania w konkursie dla kredytobiorców banku Credit Agricole

Samsung A40 (o wartości 869,80 zł) do wygrania w konkursie dla kredytobiorców banku Credit Agricole
Źródło: strona promocji

Banki chwytają się różnych sposobów, by zainteresować klientów swoją ofertą. Walka promocyjna dotyczy także kredytów i toczy się nie tylko w sferze wysokości prowizji czy oprocentowania, ale i bonusów, które można dostać za pożyczenie pieniędzy w danej instytucji. Kilka miesięcy temu Credit Agricole proponował kredyt zupełnie bez kosztów i na dodatek brał na siebie opłacenie jednej raty. Teraz ten sam bank oferuje atrakcyjne warunki kredytowania, o czym świadczy wysoka pozycja w naszym rankingu kredytów gotówkowych i możliwość wygrania Samsunga A40 w konkursie plastycznym. Nie musisz przy tym posiadać specjalnych uzdolnień artystycznych, bo możliwych sposobów prezentacji jest kilka.

Akcja „Weź kredyt i zgarnij smartfona” trwa do 9 grudnia 2020 r.

Rzut oka na nagrodę

Samsung Galaxy A40 posiada 5,9-calowy ekran z wyświetlaczem Infinity, 4GB pamięci RAM, 64 GB pamięci ROM oraz baterię o pojemności 3100 mAh. Producent zapewnia, że telefon doskonale układa się w dłoni, a dzięki nowoczesnym aparatom fotograficznym uchwycisz każdą scenę tak, jak widzi ją ludzkie oko i uwiecznisz każdą chwilę wartą wspomnień.

Kliknij, aby powiększyć

Komu bank przyzna kredyt?

Na pożyczenie pieniędzy mogą liczyć osoby, które wykażą się odpowiednią zdolnością kredytową, czyli osiągają dochody pozwalające im spłacić kwotę kredytu w określonym czasie. W ramach tej akcji specjalnej możesz zaciągnąć pożyczkę gotówkową na dowolny cel lub na spłatę innych zobowiązań.

Do tego, byś mógł wziąć udział w konkursie, musisz być osobą z pełną zdolnością do czynności prawnych, mieszkać na terenie Polski i podpisać umowę o kredyt w roli głównego kredytobiorcy.

Samsung A40 za kreatywność

Nadszedł czas, byś poznał szczegóły konkursy.

Krok 1
Krok 1

Do 9 grudnia 2020 r. złóż wniosek o kredyt w banku Credit Agricole i podpisz stosowną umowę. Przypominamy, że musisz być głównym kredytobiorcą.

Krok 2
Krok 2

Także do 9 grudnia 2020 r. wykonaj zadanie konkursowe – pokaż, na co planujesz przeznaczyć pieniądze z kredytu. Może to być zdjęcie, kolaż, projekt graficzny, animacja albo rysunek – i wyślij je poprzez formularz. Pamiętaj, że musisz przy tym zaakceptować regulamin promocji i wskazać placówkę Credit Agricole, w której odbierzesz nagrodę, jeśli znajdziesz się w gronie laureatów.

Formularz przystąpienia do konkursu "Weź kredyt i zgarnij smartfona" w Credit Agricole

Informacja
Informacja

Zwycięzcy otrzymają do 15 grudnia 2020 r. informację o przyznaniu smartfona na e-mail wskazany w formularzu rejestracyjnym.

Nagroda
Nagroda

Odbiór nagrody będzie możliwy w wybranej przez Ciebie placówce banku od 21 grudnia 2020 r. do 31 stycznia 2021 r. Uwaga: Samsung A40 zostanie wydany tylko po okazaniu dowodu osobistego!

Istotne szczegóły

Jeśli chcesz uczestniczyć w konkursie, nie możesz zaciągnąć zobowiązania w ramach „Oferty Powitalnej’ czy na warunkach akcji „Pierwszy kredyt 3x0”.

Czteroosobowa komisja konkursowa powołana przez Credit Agricole oceni nadesłane prace pod kątem kreatywności, estetyki i realizacji tematu. Każdy z jurorów ma do przyznania w poszczególnych kategoriach po 10 punktów. W przypadku uzyskania przez kilku uczestników równej liczby punktów, o kolejności miejsc zdecyduje termin nadesłania zadania konkursowego.

W trakcie odbioru nagrody zostaniesz poproszony o pisemne potwierdzenie otrzymania telefonu oraz podpisanie „Umowy o przeniesienie autorskich praw majątkowych”.

Do chwili ogłoszenia werdyktu jury nie możesz zrezygnować z zaciągniętego kredytu. Gdybyś to zrobił, smartfon zostanie przekazany kolejnemu uczestnikowi z najwyższą liczbą punktów.

Nie musisz się martwić rozliczeniami z fiskusem. Bank przewidział dodatkową nagrodę w postaci gotówki, którą przeznaczy na zapłacenie w Twoim imieniu należnego podatku.

Kredyt w Credit Agricole

Do otrzymania kredytu bank wymaga zaświadczeń o zatrudnieniu i osiąganych dochodach. Przykładowe warunki wyglądają następująco.

Nic nie ryzykujesz, a możesz zdobyć Samsunga A40

Jeśli planujesz większe wydatki, rozważ atrakcyjną ofertę kredytową banku Credit Agricole i weź udział w konkursie plastycznym. Być może uśmiechnie się do Ciebie szczęście i znajdziesz się w gronie 100 laureatów, którzy otrzymają Samsunga A40. Bank zapewnia, że z jego pomocą zarządzanie kredytem będziesz jeszcze łatwiejsze.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin konkursu "Weź kredyt i zgarnij smartfona"

O banku

Oferta Credit Agricole jest uniwersalna, przeznaczona zarówno dla klientów indywidualnych, jak i małych firm, korporacji i rolników. Klienci detaliczni mogą skorzystać z czterech wersji rachunku osobistego, natomiast przedsiębiorcy mają do wyboru trzy konta firmowe różniące się wysokością opłat i zakresem funkcjonalności.

Dla obu grup klientów bank przygotował ciekawy zestaw dodatkowych produktów i usług, ułatwiających zarządzanie kontem.