20 zł premii za 3 płatności zbliżeniowe telefonem w PKO BP i Inteligo

Promocja zakończyła się dnia 31 grudnia 2017 r.

20 zł premii za 3 płatności zbliżeniowe telefonem w PKO BP i Inteligo Źródło obrazka: strona promocji

Z okazji Dnia Płatności Bezgotówkowych PKO BP uruchomił prostą promocję dla użytkowników aplikacji IKO. Osoby, które za pomocą tej platformy wykonają 3 płatności zbliżeniowe telefonem na dowolną kwotę, otrzymają bonus o wartości 20 zł. Z oferty można skorzystać do 31 grudnia 2017 r. lub do wyczerpania promocyjnej puli nagród.

Korzystając z okazji, jaką jest Dzień Płatności Bezgotówkowych, PKO BP postanowił zaktywizować swoich klientów i zachęcić ich do częstszego korzystania z aplikacji IKO. Jak to zwykle bywa w przypadku podobnych mini promocji, pula nagród jest limitowana i wynosi 295 000 zł (co oznacza, że szansę na zdobycie bonusu ma 14 750 uczestników). Jednak biorąc pod uwagę fakt, że z aplikacji IKO korzysta ponad 1 mln osób – nagrody mogą się rozejść wyjątkowo szybko. Jeżeli dojdzie do przedterminowego wygaszenia promocji, bank poinformuje o tym fakcie na swoich stronach internetowych: www.pkobp.pl oraz www.inteligo.pl.

Kto może wziąć udział w akcji „#WartoBezgotówkowo z IKO”?

Uczestnikiem promocji może zostać każda pełnoletnia osoba posiadająca rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w PKO BP lub Inteligo, która w okresie ostatnich dwóch miesięcy (czyli od 18 sierpnia do 18 października 2017 r.) nie wykonała żadnej płatności zbliżeniowej za pośrednictwem aplikacji IKO i na dzień przystąpienia do promocji ma wyrażoną (lub wyrazi) zgodę na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym (jak aktywować wymagane zgody, dowiesz się tutaj).

Co zrobić, aby otrzymać 20 zł?

Spełnienie warunków promocji nie powinno sprawić nikomu najmniejszych problemów. Aby otrzymać nagrodę, należy jedynie: wykonać 3 płatności zbliżeniowe telefonem na dowolną kwotę za pośrednictwem aplikacji IKO, do momentu wypłaty premii mieć aktywowane w aplikacji płatności zbliżeniowe i nie odwołać zgody na marketing banku.

Przekazanie nagrody

Jeden uczestnik może otrzymać tylko jedną gratyfikację. W zależności od tego, w którym miesiącu spełni warunki akcji, bank wypłaci mu premię w następującym terminie:

 • do 14 listopada – za spełnienie warunków w październiku;
 • do 14 grudnia - za spełnienie warunków w listopadzie;
 • do 14 stycznia - za spełnienie warunków w grudniu.

Nagroda – zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych - zostanie przekazana w formie przelewu na powiązany z aplikacją IKO rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy prowadzony w banku PKO BP.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

20 zł za płatności Blikiem w promocji „Dwudziestka z IKO”

Do 31 października 2017 r. użytkownicy aplikacji IKO mogą skorzystać z jeszcze jednej prostej promocji, w której nagrodą także jest 20 zł. Tym razem jednak akcja skierowana jest do osób, które do 29 września 2017 r. nie korzystały z kodów Blik w PKO BP. Aby zdobyć nagrodę, wystarczy wyrazić zgodę na przesyłanie informacji marketingowych oraz wykonać dwie operacje w aplikacji mobilnej IKO z użyciem kodu Blik na łączną kwotę min. 50 zł.

Promocję opisaliśmy w tym artykule.

Jak płacić zbliżeniowo telefonem za pomocą IKO?

Podstawowym warunkiem umożliwiającym otrzymanie premii jest posiadanie aktywnej aplikacji IKO oraz smartfona wyposażonego w system operacyjny Android w wersji 4.4 lub wyższej, a także opcję obsługi funkcji NFC. Konieczne będzie także posiadanie karty płatniczej Visa lub Mastercard wydanej przez PKO Bank Polski. Jeżeli nie korzystaliście dotąd z aplikacji mobilnej PKO BP, zachęcamy Was do obejrzenia tego filmiku:

Komentarz redakcji

Promocja PKO BP to doskonała okazja, aby w łatwy sposób zyskać dodatkowe 20 zł. Do tego celu potrzebny nam będzie jedynie smartfon z systemem Android oraz aktywną aplikacją IKO. Oprócz tego musimy wyrazić zgodę na otrzymywanie od banku informacji handlowych oraz wykonać 3 płatności zbliżeniowe telefonem (obojętnie na jaką kwotę). I to w zasadzie byłyby już wszystkie warunki, którym musimy sprostać w tej promocji.

Należy przypuszczać, że ze względu na swoją prostotę akcja spotka się z dużym zainteresowaniem klientów. Przypominamy więc, że pula nagród jest ograniczona i promocja może skończyć się przed czasem.

Z ostatniej chwili

 • 17.05.2019 17:51

  Aż 250 zł może być Twoje, jeśli założysz w BNP Paribas Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj i wykażesz się aktywnością w korzystaniu z nich.

 • 17.05.2019 11:46

  Alior Bank ponownie uruchomił promocję Konta Mocno Oszczędnościowego, ale niestety - za przykładem konkurencji - obniżył je do 2,5% w skali roku.

 • 16.05.2019 12:43

  Szybka i atrakcyjna akcja. Dokonaj 2 płatności Google Pay z wykorzystaniem karty Citibanku, a otrzymasz 2 bilety do Multikina.

 • 16.05.2019 11:25

  Nawet 460 zł można zgarnąć za założenie konta w Credit Agricole i opłacanie z niego abonamentu nc+.

 • 15.05.2019 15:44

  Za płatność za zakupy w Auchan kartą zarejestrowaną w programie Visa Oferty możesz zyskać 15 zł zwrotu.

 • 14.05.2019 16:03

  W szybkiej promocji karty kredytowej Mastercard w ING możesz zyskać nawet 400 zł do wykorzystania na Circle K.

 • 14.05.2019 13:35

  Otwierając Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na eŚwiat od BNP Paribas można zyskać 200 zł do wydania w sklepach H&M.

 • 14.05.2019 10:44

  Decydując się na Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Świat z oferty BNP Paribas możesz zgarnąć 250 zł na paliwo na stacjach Orlen.

 • 13.05.2019 17:11

  Tym razem za założenie Konta Otwartego na Ciebie z oferty BNP Paribas można zdobyć 150 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka.

 • 9.05.2019 10:09

  Kolejna promocja dla zaproszonych klientów ING. Tym razem możesz zdobyć 40 zł za płatności telefonem.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.