Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

300 zł za płatności kartą Visa Gold do konta e-direct w Volkswagen Banku

300 zł za płatności kartą Visa Gold do konta e-direct w Volkswagen Banku
Źródło: najlepszekonto.pl

Uważamy, że im więcej podmiotów oferujących ciekawe produkty finansowe i promujących je atrakcyjnymi akcjami specjalnymi, tym lepiej dla klientów. Konkurencja zawsze wymusza podnoszenie jakości obsługi, ulepszanie oferty i poszukiwanie wciąż nowych sposobów zachęcania do skorzystania z niej. Dlatego z zadowoleniem powitaliśmy przywrócenie do oferty Volkswagen Banku rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych dla klientów indywidualnych. Zwłaszcza, że towarzyszy temu ciekawa promocja, w której w bardzo prosty sposób można zdobyć 300 zł.

Kto i do kiedy może zdobyć premię?

Promocja „Wakacyjny apetyt rośnie w miarę płacenia!” trwa do 30 września 2022 r. Mogą w niej wziąć udział osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej, które w jej trakcie otworzą rachunek osobisty konto e-direct w Pakiecie Złotym, w tym kartę debetową Visa Gold.

Regulamin nie wspomina o okresie karencji i dodatkowych obostrzeniach.

Proste warunki sięgnięcia po 300 zł

Zdobycie 300 zł premii nie wymaga wielkiego wysiłku, wystarczy po prostu korzystać z otrzymanej karty Visa Gold przez 3 miesiące:

Krok 1
Krok 1

Do 30 września 2022 r. złóż wniosek o konto e-direct w Pakiecie Złotym wraz z kartą Visa Gold i podpisz z Volkswagen Bankiem umowę o wspomniane produkty.

Krok 2
Krok 2

W dowolnym miesiącu trwania promocji wykonaj otrzymaną kartą debetową Visa Gold przynajmniej 10 transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 100 zł.

Uwaga: osoby, które otworzą konto e-direct między 1 a 30 września 2022 r. otrzymają nagrodę, o ile wymagane transakcje zostaną rozliczone na ich rachunku do 31 października 2022 r.

Informacja
Informacja

Za każdy miesiąc w czasie trwania promocji (czyli maksymalnie za 3), w którym wykonasz wymagane transakcje kartą, otrzymasz na konto e-direct 100 zł. Tak więc Twój bonus może wynieść nawet 300 zł.

Nagroda
Nagroda

Premia wpłynie na konto e-direct otwarte w promocji do 20. dnia kolejnego miesiąca po tym, w którym wywiązałeś się z wymagań regulaminu. Gdyby był to dzień wolny od pracy, bank przekaże Twoją nagrodę w najbliższym dniu roboczym.

Transakcje możesz wykonywać w punktach stacjonarnych w kraju i za granicą oraz w sklepach internetowych, także zagranicznych.

Płatności wykonane i rozliczone w całym okresie promocji nie sumują się. Wymagane przynajmniej 10 transakcji na łączną kwotę min. 100 zł musi zostać rozliczonych na Twoim rachunku w konkretnym miesiącu.

Do chwili otrzymania ostatniej premii nie możesz wypowiedzieć ani rozwiązać umowy o konto e-direct i kartę Visa Gold, a także zmienić Pakietu Złotego na inny.

Premie zdobyte w tej promocji są zwolnione z podatku dochodowego, nie musisz się z nich rozliczać przed urzędem skarbowym.

Konto e-direct w ofercie Volkswagen Banku

Spójrzmy na warunki prowadzenia konta e-direct, zwłaszcza Pakietu Złotego i wydanej do niego karty Visa Gold.

300 zł wydajesz - 300 zł dostajesz

Zapewne zauważyłeś, że uczestnicząc w tej promocji, musisz zapłacić kartą Visa Gold minimum tyle, ile zyskasz od banku. Inaczej mówiąc, bank sfinansuje Twoje wydatki w kwocie 300 zł. W czasie wysokiej inflacji taki prezent z pewnością jest mile widziany.

Liczymy, że Volkswagen Bank wkrótce uruchomi kolejne promocje i będzie częstym gościem na naszym portalu.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Wakacyjny apetyt rośnie w miarę płacenia"

O banku

Volkswagen Bank Polska rozpoczął działalność na polskim rynku w 1998 roku. Specjalizuje się on przede wszystkim w finansowaniu samochodów na kredyt. Od 2001 roku prowadził swoją działalność w oparciu o platformę usług Volkswagen Bank direct, obecnie nazwa tej instytucji brzmi Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o.