Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Promocja została zakończona 30 września 2021 r. z powodu wyczerpania puli nagród. Wszystkie karty zarejestrowane do tej daty zostały zakwalifikowane do udziału w tej akcji. Spójrz na aktualne promocje.

4000 punktów (50 zł) dla nowych uczestników programu Mastercard Bezcenne Chwile

4000 punktów (50 zł) dla nowych uczestników programu Mastercard Bezcenne Chwile
Źródło: najlepszekonto.pl

Zgromadzenie w programie Mastercard Bezcenne Chwile odpowiedniej liczby punktów według "standardowych" zasad, by móc je wymienić na atrakcyjną nagrodę z katalogu, jest dość pracochłonne. Na szczęście często są dostępne oferty specjalne, pozwalające zdobyć punkty w znacznie prostszy sposób. Na ogół propozycje dotyczą klientów konkretnego banku, ale zdarzają się też sytuacje, gdy Mastercard rozdaje punkty klientom wszystkich instytucji finansowych, które z nim współpracują. Właśnie z taką akcją mamy do czynienia w tej chwili.

Oferta specjalna "Wakacyjne przyspieszenie" trwa do chwili rozdania 66 tys. zestawów promocyjnych punktów. Mastercard zobowiązał się w regulaminie promocji, że na 7 dni przed szacowanym wyczerpaniem bonusów zamieści informację na ten temat na stronie internetowej programu.

Kto może zdobyć punkty?

Szansę na zdobycie bonusowych punktów mają osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych, które posiadają kartę płatniczą z logo Mastercard i nie uczestniczą jeszcze w programie Bezcenne Chwile.

Transakcje o wartości min. 50 zł przepustką do nagrody

Wymagania postawione przez Mastercard nie są trudne do zrealizowania:

Krok 1
Krok 1

Jak najszybciej (pamiętaj o ograniczonej puli nagród) przystąp do programu Mastercard Bezcenne Chwile i zarejestruj w nim swoją kartę.

Krok 2
Krok 2

W ciągu 30 dni od daty przystąpienia do programu wykonaj kartą, którą w nim zarejestrowałeś, transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 50 zł.

Krok 3
Krok 3

Bonusowe 4000 punktów otrzymasz na swoje konto w Bezcennych Chwilach w ciągu 60 dni od daty spełnienia wszystkich warunków regulaminu.

Punkty będą ważne przez 2 miesiące od dnia ich przyznania. Po tym terminie bezpowrotnie przepadną.

Transakcje możesz wykonać w punktach stacjonarnych oraz w sklepach internetowych. Ważne, by zakup nie został zwrócony, nie był związany z grami losowymi, opłaceniem polisy ubezpieczeniowej czy wszelkiego rodzaju podatków i odsetek. Niedozwolone są również doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych.

Zabronione są też płatności w miejscach posiadających kody MCC wymienione w regulaminie:

  • 4829 – internetowe przekazy pieniężne,
  • 6010 – instytucje finansowe (wypłata gotówki z kas banków),
  • 6011 – instytucje finansowe (wypłata gotówki z bankomatów),
  • 6012 – instytucje finansowe (towary i usługi),
  • 6050 – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 6051 – przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne),
  • 6540 – instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty).

Warto skorzystać

Przystąpienie do Bezcennych Chwil do niczego Cię nie zobowiązuje. Po zgarnięciu powitalnych punktów i wymienieniu ich na nagrodę z katalogu programu, możesz zapomnieć o tym, że w nim uczestniczysz lub śledzić oferty specjalne przedstawiane przez Mastercard i zbierać w łatwy sposób kolejne bonusy. Decyzja należy do Ciebie.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin oferty specjalnej "Wakacyjne przyspieszenie"

O instytucji

Mastercard Worldwide to spółka i organizacja członkowska zrzeszająca ponad 25 000 instytucji finansowych wydających karty płatnicze  (karty kredytowe, karty debetowe, karty przedpłacone, karty firmowe czy karty zbliżeniowe ) sygnowane marką i logo Mastercard, Maestro oraz Cirrus.