Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 420 zł w gotówce za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas.

250 zł w ramach akcji „Wakacyjne konto” za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

250 zł w ramach akcji „Wakacyjne konto” za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
Źródło: strona promocji

Choć najnowsza akcja promująca Konto Otwarte na Ciebie z oferty banku BNP Paribas odbywa się pod hasłem „Wakacyjne konto”, to jej uczestnicy muszą mieć świadomość, że założenie rachunku w wakacje to dopiero początek wymaganej aktywności, która musi trwać aż do stycznia 2021 r. Tylko realizacja wszystkich zadań da łączną nagrodę w postaci kuponów Sodexo o wartości 200 zł i bonu do Biedronki na kwotę 50 zł. Pocieszające jest to, że premie będą wypłacane sukcesywnie w miarę realizacji zadań zapisanych w regulaminie.

Promocja trwa do 31 lipca 2020 r. lub do chwili osiągnięcia 3000 rejestracji.

Kto może się ubiegać o nagrodę?

Spółka Ad Astra, organizator wszystkich akcji promujących rachunek osobisty z oferty BNP Paribas, zapisała w regulaminie, że w akcji „Wakacyjne konto” mogą uczestniczyć osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych, które posiadają polski dowód osobisty (jest on niezbędny do założenia ROR-u) oraz w chwili przystępowania do promocji nie są stroną umowy ramowej z bankiem.

Dodatkowe obostrzenie mówi, że uczestnik akcji nie mógł być właścicielem (także jako współposiadacz) rachunku osobistego w BNP Paribas w ciągu 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o otwarcie konta.

Różne rodzaje aktywności

Zadania, które pozwolą Ci zdobyć w sumie 250 zł, rozciągnięte są na kilka miesięcy. Spójrzmy na kolejne etapy tej promocji:

Krok 1
Krok 1

Do 31 lipca 2020 r. (przypominamy o ograniczonej liczbie promocyjnych wniosków) zarejestruj swój udział na stronie internetowej promocji. Na tym etapie musisz zaakceptować regulamin akcji i wyrazić zgody niezbędne do jej przeprowadzenia.

Krok 2
Krok 2

Także do 31 lipca 2020 r. skorzystaj z linka, który otrzymasz na podany adres e-mail (będzie on także widoczny na ekranie komputera) i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą debetową oraz dostępem do bankowości elektronicznej.

Krok 3
Krok 3

Do 14 sierpnia 2020 r. musi nastąpić podpisanie umowy o ROR (odbywa się to w systemie Autenti poprzez unikalny kod przekazany w wiadomości sms) oraz aktywacja dostarczonej przez kuriera karty wraz z nadaniem numeru PIN. Uruchomienia „debetówki” najlepiej dokonać w ciągu 7 dni od jej otrzymania, by uniknąć kłopotów technicznych.

Krok 4
Krok 4

W sierpniu zrób co najmniej 3 przelewy w bankowości elektronicznej.

Krok 5
Krok 5

Do 21 września 2020 r. otrzymasz wiadomość mailową (z adresu [email protected]) z instrukcją uzupełnienia adresu, na który organizator prześle pocztą pierwszy i wszystkie kolejne bony Sodexo. Niezbędne dane musisz podać do 27 września 2020 r.

Nagroda
Nagroda

Premię za dotychczasowe działania, czyli bon Sodexo o wartości 50 zł, organizator wyśle do końca września.

Krok 6
Krok 6

We wrześniu wykonaj min. 5 transakcji Blikiem.

Nagroda
Nagroda

Ten etap Twojej aktywności zostanie nagrodzony kolejnym bonem Sodexo, tym razem o wartości 100 zł. Wiadomość o jego przyznaniu otrzymasz do 26 października 2020 r., a sam bon zostanie wysłany do końca tego miesiąca.

Krok 7
Krok 7

W październiku ponownie wykonaj przynajmniej 3 przelewy w bankowości elektronicznej.

Nagroda
Nagroda

W listopadzie będziesz bogatszy o następny bon Sodexo o wartości 50 zł. Wiadomość o nagrodzie będzie wysłana do 26 listopada, a bonus do końca miesiąca.

Krok 8
Krok 8

Korzystaj w dowolny sposób z nowo otwartego rachunku od października 2020 r. do 31 stycznia 2021 r.

Nagroda
Nagroda

Podsumowaniem Twojego udziału w tej akcji będzie e-kod o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka, który trafi do Ciebie do końca lutego 2021 r. w formie wiadomości sms na numer telefonu podany podczas rejestracji w promocji. Wcześniej, do 19. dnia tego miesiąca, zostaniesz poinformowany o zdobytej premii.

Dobrze zrozumieć wymagania

Jak widzisz, w kolejnych miesiącach wymagane są od Ciebie różne rodzaje aktywności. Przyjrzyjmy się bliżej każdej z nich, byś nie popełnił błędu, który wyeliminowałby Cię ze starań o nagrody.

Przelewy w bankowości elektronicznej

Polecenie przelewu środków z konta osobistego możesz wykonać w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Nie będą honorowane przelewy natychmiastowe oraz te dokonane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych.

Transakcje Blik

Transakcja zainicjowana przez klienta i wykonana z wykorzystaniem Blika, czyli usługi umożliwiającej składanie zleceń płatniczych przy użyciu kodów Blik generowanych w aplikacji mobilnej, z wyłączeniem innych możliwych do wykonania operacji takich jak wypłata środków z bankomatów, przelew Blik itp.

Korzystanie z konta

Strona internetowa mówi o korzystaniu z Konta Otwartego na Ciebie i karty w dowolny sposób od listopada 2020 r. do stycznia 2021 r. Regulamin nie zawiera jednak żadnych konkretnych wskazówek, na czym ma to polegać. Jest w nim tylko zapis, że e-kod do Biedronki otrzyma uczestnik promocji, który

jest posiadaczem Konta Osobistego otwartego w ramach niniejszej promocji wraz z kartą oraz dostępem do bankowości elektronicznej na dzień 31 stycznia 2021 r.

Wygląda więc na to, że możesz zupełnie nic nie robić we wspomnianym okresie, a i tak otrzymasz e-kod do Biedronki.

Dodatkowe informacje

Potknięcie na którymkolwiek etapie sprawi, że zostaniesz wykluczony z promocji i pozbawiony możliwości zdobycia dalszych bonusów.

Kolejne nagrody otrzymasz tylko wtedy, gdy w dniu ich przekazywania nadal będziesz posiadaczem konta i karty oraz będziesz miał aktywny dostęp do bankowości elektronicznej.

Zdobyte przez Ciebie bony Sodexo będą ważne do 30 czerwca 2021 r., zaś e-kod do Biedronki musisz wykorzystać do 31 października 2021 r.

Szczegółowe zasady korzystania z bonusów zawarte są w regulaminach poszczególnych nagród, które zamieszczamy poniżej. Listę sklepów, w których honorowane są bony Sodexo, znajdziesz tutaj.

I na koniec dobra wiadomość – wszystkie premie są zwolnione z opodatkowania, co oznacza, że będą w całości do Twojej dyspozycji.

Konto Otwarte na Ciebie – co warto wiedzieć

Rachunek proponowany przez BNP Paribas otwierany jest i prowadzony za darmo. Jego cechą charakterystyczną jest możliwość samodzielnego wyboru jednej z trzech kart debetowych.

Naszym zdaniem najkorzystniejsza jest Karta Otwarta na Dzisiaj, gdyż wynoszącej 3 zł/miesiąc opłaty możesz uniknąć, wykonując przynajmniej 1 transakcję bezgotówkową w miesiącu. Takiego luksusu nie ma w przypadku obu pozostałych „plastików”. Za Kartę Otwartą na eŚwiat bank co miesiąc pobierze 6 zł, a za Kartę Otwartą na Świat aż 10 zł.

Inne bonusy w BNP Paribas

Skoro już omawiamy ofertę BNP Paribas, to dodajmy też informacje o innych promocjach dostępnych dla jego klientów.

Proste aktywności przez kilka miesięcy

Naszym zdaniem realizacja wymagań promocji „Wakacyjne konto” nie powinna nikomu nastręczyć kłopotów. Nieco zagubieni mogą się czuć jedynie Ci, którzy dotąd nie korzystali z Blika i będą musieli się oswoić z tą usługa. Zapewniamy, że ten rodzaj płatności nie jest trudny, a poznanie wszystkich funkcjonalności i zalet Blika z pewnością sprawi, że będziesz z niego korzystał już zawsze.

Co prawda nie jest wymagane, byś wykazywał się jakąkolwiek aktywnością od listopada 2020 r. do stycznia 2021 r., ale zwracamy uwagę, że warunkiem zwolnienia z wynoszącej 3 zł/miesiąc opłaty za kartę jest wykonanie nią w danym okresie przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej.

Największym kłopotem może być zapamiętanie, co trzeba zrobić w danym miesiącu. Radzimy więc wydrukować przygotowany przez nas harmonogram i mieć tę swoistą ściągę pod ręką. Szkoda by było, by drobna pomyłka zniweczyła Twój trud. Powodzenia!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Wakacyjne konto"
  2. Regulamin korzystania z kuponów Sodexo
  3. Regulamin e-kodów Biedronka

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.