Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

200 zł za Konto Przekorzystne w Banku Pekao

200 zł za Konto Przekorzystne w Banku Pekao
Źródło: najlepszekonto.pl

Bank Pekao proponuje w ramach akcji „Wakacyjna promocja z Bankiem Pekao SA..”, która trwa do 16 sierpnia 2023 r., 200 zł premii. 50 zł otrzymasz za założenie rachunku, natomiast za aktywność możesz zyskać maksymalnie 3 x 50 zł, czyli w sumie 150 zł.

Tradycyjnie dla nowych klientów

Zacznijmy od podstaw, czyli odpowiedzi na pytanie: czy możesz wziąć udział w akcji? Nie ma żadnych przeciwwskazań, byś w niej uczestniczył, o ile od 1 stycznia 2021 r. do 15 maja 2023 r. nie posiadałeś w Banku Pekao (również jako współposiadacz) rachunku osobistego w polskich złotych ani lokaty terminowej.

Uwaga: bank wymaga także, by uczestnik był obywatelem polskim, mieszkał w Polsce i w dniu przystępowania do promocji nie posiadał w Pekao żadnego produktu kredytowego.

Jeśli spełniasz te warunki, sprawdź, jak niewiele trzeba, by zgarnąć premie.

200 zł w gotówce

Oto wymagane czynności:

Krok 1
Krok 1

Do 16 sierpnia 2023 r. złóż wniosek o Konto Przekorzystne wraz z kartą debetową oraz dostępem do bankowości internetowej i aplikacji mobilnej PeoPay,

Krok 2
Krok 2

Zawrzyj umowę za pośrednictwem podstrony banku lub w aplikacji PeoPay z wykorzystaniem weryfikacji tożsamości przy pomocy selfie.

Nagroda
Nagroda

Za samo założenie konta otrzymasz 50 zł premii gotówkowej. Przelew trafi na Twój rachunek do połowy drugiego miesiąca następującego po tym, w którym doszło do zawarcia umowy.

Krok 3
Krok 3

W każdym z 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia Konta Przekorzystnego wykonaj przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub zbliżeniowo aplikacją PeoPay.

Nagroda
Nagroda

Za spełnienie warunku aktywności otrzymasz maksymalnie 150 zł premii. Nagroda za dany miesiąc trafi na Twój rachunek do połowy drugiego miesiąca po spełnieniu wszystkich wymagań.

Uwaga: jeśli transakcje kartą wykonasz tylko w dwóch miesiącach, Twoja nagroda wyniesie 100 zł, jeśli zaś tylko w jednym miesiącu – otrzymasz jedynie 50 zł.

Przykład: założyłeś konto w maju 2023 r., więc 50 zł z tego tytułu otrzymasz do 15 lipca 2023 r. Warunki aktywności realizujesz wtedy od czerwca do sierpnia 2023 r., a ostatnie 50 zł wpłynie na Twój rachunek do 15 października 2023 r.

Ważna informacja! Jeśli nie uda Ci się z powodu kłopotów technicznych zawrzeć umowy o Konto Przekorzystne zdalnie, możesz dopełnić formalności w oddziale i nie pozbawi Cię to prawa do otrzymania premii.

To też musisz wiedzieć

Transakcje bezgotówkowe muszą być wykonane na terytorium Polski w złotych polskich kartą debetową lub zbliżeniowo aplikacją PeoPay. Płatności Blikiem nie zostaną uwzględnione.

Promocją nie są objęte transakcje, w których dokonano zwrotu towaru lub usługi, odrzucone bądź nieautoryzowane, a także te wykonane w miejscach o kodach MCC wymienionych w regulaminie. Chodzi o internetowe przekazy pieniężne (MCC 4829), przekazy pieniężne w instytucjach finansowych (MCC 6050), przekazy pieniężne w Instytucjach niefinansowych, czyli walutę obcą, zlecenia pieniężne i czeki podróżne (MCC 6051).

Nagroda nie zostanie wypłacona w przypadku, gdy zamkniesz ROR lub kartę debetową przed jej przekazaniem, a także gdy wycofasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Zdobyta premia nie podlega opodatkowaniu, nie musisz się z niej rozliczać przed fiskusem.

Konto Przekorzystne w Banku Pekao

Konto Przekorzystne z pewnością wyróżnia się na rynku bezwarunkowym brakiem opłat za prowadzenie rachunku. Za wydawaną do niego kartę bank co prawda standardowo pobiera prowizję, ale możesz jej uniknąć.

Unikalną cechą rachunku i karty wydawanej do niego są przewalutowania po świetnym kursie organizacji płatniczej. To rozwiązanie idealnie sprawdzi się podczas wakacji za granicą.

Konto Przekorzystne dla młodych

Wersja promowanego rachunku dla osób, które nie ukończyły 26 r.ż., na co dzień nieznacznie różni się od tej dla starszych. Główna różnica? Bezwarunkowy brak opłat za kartę i korzystanie z bankomatów.

7% na Koncie Oszczędnościowym!

Co prawda warunki najnowszej edycji promocji Konta Oszczędnościowego sprawiły, że nie mieści się ono już w ścisłej czołówce rankingu kont oszczędnościowych, to jednak warto wiedzieć o tej ofercie ze względu na długi okres naliczania promocyjnych odsetek.

Atrakcyjna premia na prostych zasadach

Nowa odsłona promocji Konta Przekorzystnego to dobrze już znana i sprawdzona oferta.

Do zdobycia w łatwy sposób jest 200 zł w gotówce i na dodatek niezrealizowanie warunków aktywności w jednym z miesięcy nie pozbawia prawa do pozostałej części premii.

Do tego dochodzi nieźle oprocentowane Konto Oszczędnościowe, korzystne przewalutowania przy płatnościach kartą za granicą i nowoczesna aplikacja mobilna.

Czego chcieć więcej? 🙂

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin akcji "Wakacyjna promocja z Bankiem Pekao SA"

O banku

Bank Pekao (czyli Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna) to polski bank uniwersalny założony w latach 20. XX wieku. Aktualnie oferta banku obejmuje produkty dla klientów indywidualnych (detalicznych i z grupy premium), małych i średnich firm, korporacji, a także rolników.