Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

Do 32 000 punktów (400 zł) w programie Bezcenne Chwile za kartę kredytową PKO Mastercard Platinum w PKO BP

Do 32 000 punktów (400 zł) w programie Bezcenne Chwile za kartę kredytową PKO Mastercard Platinum w PKO BP
Źródło: najlepszekonto.pl

Korzystanie z karty kredytowej jest przyjemne i wygodne, o ile robimy to rozsądnie i pamiętamy o terminowym oddawaniu bankowi wydanych pieniędzy. A jeśli można jeszcze przy tym zyskać jakieś bonusy, to nic tylko się cieszyć. Dlatego jeśli rozważasz wyrobienie karty kredytowej i chciałbyś przy okazji zdobyć dodatkową nagrodę, przyjrzyj się akcji „Wakacyjna promocja z punktami w programie Mastercard Bezcenne Chwile”. Możesz w niej zyskać 16 000 punktów powitalnych (równowartość 200 zł) i taką samą liczbę punktów dodatkowych w Bezcennych Chwilach, czyli do zgarnięcia jest równowartość aż 400 zł.

Zgodnie z regulaminem promocja potrwa do 31 sierpnia 2021 r., ale może się zakończyć wcześniej, gdyż bank nagrodzi tylko 3000 osób.

Kto może ubiegać się o nagrodę?

Uczestnikiem opisywanej promocji może być pełnoletnia osoba fizyczna z pełną zdolnością do czynności prawnych. Pamiętaj, że sięgnięcie przez Ciebie po promowaną kartę kredytową będzie się wiązało z badaniem zdolności kredytowej.

Zawnioskuj o kartę i aktywnie jej używaj

A oto, co musisz zrobić, by otrzymać punkty:

Krok 1
Krok 1

Do 31 sierpnia 2021 r. (zwracamy uwagę na ograniczona pulę nagród) zawrzyj z bankiem PKO BP umowę o kartę kredytową PKO Mastercard Platinum. W tym celu złóż wniosek w serwisie iPKO lub zostaw swoje zgłoszenie na stronie internetowej.

Krok 2
Krok 2

Także do 31 sierpnia 2021 r. zarejestruj za pośrednictwem PKO BP otrzymaną „kredytówkę” w programie Mastercard Bezcenne Chwile.

Krok 3
Krok 3

W ciągu 30 dni po podpisaniu umowy o kartę kredytową PKO Mastercard Platinum wykonaj nią transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 100 zł.

Nagroda
Nagroda

Nagrodę, czyli 16 000 punktów powitalnych w programie Mastercard Bezcenne Chwile, otrzymasz na swój profil do 25. dnia miesiąca następującego po tym, w którym spełnisz wszystkie wymagania.

Krok 4
Krok 4

W kolejnym miesiącu (czyli między 31 a 60 dniem po podpisaniu umowy o "kredytówkę") także wykonaj nią transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 100 zł.

Nagroda
Nagroda

Punkty dodatkowe w liczbie 16 000 trafią na Twoje konto w Bezcennych Chwilach także do 25. dnia miesiąca następującego po tym, w którym spełnisz wymagania akcji.

Zasady przyznawania punktów

Nie ma znaczenia, czy transakcje wykonasz w placówkach stacjonarnych czy sklepach internetowych.

Punktów w Bezcennych Chwilach nie otrzymasz za płatności, w przypadku których nastąpił zwrot towaru lub usługi a także za specyficzne operacje wymienione w regulaminie promocji, np. za transakcje z wykorzystaniem czeków, płatności dotyczące składek ubezpieczeniowych, podatków czy zapłatę odsetek lub innych opłat za zwłokę.

Uwaga: punkty nie są także przyznawane za wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych – w tym zakup lub doładowanie różnego rodzaju kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów.

Przydatne informacje o nagrodzie

W sumie możesz otrzymać 32 000 punktów (2 pakiety po 16 000), co stanowi równowartość 400 zł. Zdobyte punkty będziesz mógł wymienić na nagrody z katalogu programu w ciągu 6 miesięcy od chwili ich naliczenia. Po tym terminie stracisz je bezpowrotnie.

Pamiętaj, że punkty otrzymasz tylko wtedy, gdy w dniu ich przekazywania będziesz nadal związany z PKO BP umową o kartę kredytową.

Karta kredytowa PKO Mastercard Platinum

Pora wyjaśnić, dlaczego na wstępie zaznaczyliśmy, że ta „kredytówka” nie jest dla każdego. Wynika to z faktu, iż opłata roczna za korzystanie z niej wynosi aż 250 zł. Można ją ograniczyć do 125 zł, wydając kartą w ciągu roku średnio 2,5 tys. zł/mies. Możliwe też jest całkowite uniknięcie prowizji, ale wówczas średniomiesięczna kwota transakcji musi wynieść 5 tys. zł.

Dodajmy, że transakcja bezgotówkowa dokonana w punktach oznaczonych jako kasyna gry, salony gier, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory to koszt 10 zł za każdą operację, a wypłata gotówki – 3% pobieranej kwoty.

Z drugiej strony warto wiedzieć, że posiadając „kredytówkę” PKO Mastercard Platinum, będziesz mógł korzystać z pakietu concierge i prestiżowych ubezpieczeń.

Inne propozycje

Być może zainteresował Cię pomysł zbierania punktów za wykonywane na co dzień płatności, ale nie przypadła Ci do gustu karta kredytowa oferowana przez PKO BP. Spieszymy więc z informacją, że podobne akcje trwają także w innych bankach.

Może być i tak, że odpowiada Ci karta kredytowa objęta promocją i myślisz o nawiązaniu współpracy z PKO BP. Sprawdź, czy nie trwają aktualnie inne akcje promocyjne dla klientów tego banku. Najlepiej zacząć od otwarcia rachunku, a potem korzystać z innych bonusów.

Temat do przemyślenia

Wizja zdobycia równowartości 400 zł za wydanie „kredytówką” w ciągu dwóch miesięcy wygląda kusząco. Może więc rozważasz pomysł skorzystania z promocji i rozwiązania umowy o kartę, gdy tylko zgarniesz bonus. Musimy nieco ostudzić Twoje emocje – rezygnując z „plastiku” przed upływem roku, zapłacisz ułamek opłaty rocznej za „kredytówkę”, proporcjonalnie do okresu, gdy byłeś jej posiadaczem.

Zanim więc podejmiesz decyzję, dobrze się zastanów, przemyśl wszystkie „za” i „przeciw”. Pamiętaj, że karta kredytowa ma nie tylko zalety, ale i wady.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin wydawania i używania karty kredytowej PKO Banku Polskiego
  2. Tabela opłat dotycząca kart kredytowych
  3. Regulamin promocji "Wakacyjna promocja z punktami Mastercard Bezcenne Chwile"

O banku

Bank opiera swoją działalność na segmencie detalicznym, korporacyjnym oraz inwestycyjnym, łącząc przy tym tradycję z nowoczesnością. Wartości istotne dla PKO BP to wiarygodność, satysfakcja klienta, ciągłe doskonalenie oraz przedsiębiorczość.

W ofercie PKO BP dla klientów detalicznych znajdziemy szeroką gamę produktów: rachunki osobiste i oszczędnościowe, lokaty terminowe, kredyty i pożyczki gotówkowe, kredyty hipoteczne oraz produkty inwestycyjne.