Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

300 zł premii za Konto Przekorzystne i kartę z wizerunkiem gamingowym z oferty Pekao SA

300 zł premii za Konto Przekorzystne i kartę z wizerunkiem gamingowym z oferty Pekao SA
Źródło: najlepszekonto.pl

Coraz więcej banków zwraca uwagę na miłośników gier komputerowych i przygotowuje dla nich specjalne wizerunki kart płatniczych, oferuje im drobne bonusy czy organizuje adresowane właśnie do nich promocje. Do tego grona niedawno dołączył bank Pekao, który połączył tradycyjną już akcję promującą Konto Przekorzystne, w której do zdobycia jest 200 zł w gotówce, z akcją popularyzującą program lojalnościowy Mastercard Bezcenne Chwile. W tej ostatniej za sięgnięcie po kartę z wizerunkiem gamingowym, zarejestrowanie jej w Bezcennych Chwilach i korzystanie z niej przez miesiąc można otrzymać 8000 punktów powitalnych, czyli równowartość 100 zł.

Dodajmy, że rozpoczęcie współpracy z Pekao otwiera też dostęp do innych ofert specjalnych dla jego klientów, a także możliwość skorzystania z Konta Oszczędnościowego.

Dwie promocje i ich uczestnicy

„Wakacyjna promocja z Bankiem Pekao S.A.” trwa do 16 sierpnia 2023 r. i nie ma w niej limitu uczestników. Mogą w niej wziąć udział osoby, które od 1 stycznia 2021 r. do 15 maja 2023 r. nie posiadały w Banku Pekao (również jako współposiadacz) rachunku osobistego w polskich złotych ani lokaty terminowej. Z udziału wyklucza też posiadanie produktu kredytowego w dniu przystąpienia do akcji.

Akcja "Punkty na start z Bankiem Pekao S.A. – edycja XII" trwa do 7 lipca 2023 r., ale najważniejszy warunek – założenie konta – trzeba zrealizować do 2 lipca 2023 r. W niej także nie obowiązują ograniczenia dotyczące liczby nagród.

Swoje zyski możesz zwiększyć, sięgając po inne produkty Pekao dla siebie lub swojego niepełnoletniego dziecka, a także polecając rachunki z oferty banku znajomym.

Jak zdobyć 300 zł premii?

Warunki jakie musisz spełnić, by zgarnąć pełną pulę, nie są skomplikowane, z pewnością poradzisz sobie z ich realizacją. Zresztą, spójrz sam:

Krok 1
Krok 1

Do 16 sierpnia 2023 r. złóż wniosek o Konto Przekorzystne wraz z:

  • kartą debetową Mastercard z wizerunkiem gamingowym,
  • dostępem do bankowości internetowej i aplikacji mobilnej PeoPay

oraz podpisz z bankiem umowę o wspomniane produkty za pośrednictwem strony internetowej lub w aplikacji PeoPay (metodą na selfie).

Uwaga! Jeśli chcesz zgarnąć punkty w Bezcennych Chwilach, czas na otwarcie konta upływa już 2 lipca 2023 r.

Nagroda
Nagroda

Za spełnienie powyższych wymagań do połowy drugiego miesiąca następującego po tym, w którym doszło do zawarcia umowy, otrzymasz na nowo założone Konto Przekorzystne 50 zł premii.

Krok 2
Krok 2

Do 7 lipca 2023 r. zarejestruj w programie Bezcenne Chwile kartę płatniczą wydaną przez Pekao. Możesz to zrobić w bankowości internetowej Pekao24 lub w aplikacji mobilnej PeoPay albo na stronie Bezcennych Chwil.

Pamiętaj o wyrażeniu zgody na otrzymywanie informacji marketingowych o ofertach w ramach programu Bezcenne Chwile na adres e-mail i/lub telefonicznie.

Krok 3
Krok 3

W każdym z 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia Konta Przekorzystnego wykonaj min. 5 płatności bezgotówkowych kartą lub aplikacją PeoPay. Za każdy miesiąc aktywności bank przyzna 50 zł premii.

Uwaga: jeśli chcesz otrzymać punkty w Bezcennych Chwilach, w PeoPay musisz mieć podpiętą kartę zarejestrowaną w tym programie i wymagane 5 transakcji bezgotówkowych wykonać po raz pierwszy w ciągu 30 dni od rejestracji karty we wspomnianym programie.

Nagroda
Nagroda

Do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś wymagania związane z punktami powitalnymi w programie Bezcenne Chwile, w bankowości internetowej Pekao24 lub aplikacji mobilnej PeoPay otrzymasz kod, który musisz w ciągu kolejnych 30 dni wymienić na punkty na stronie Bezcennych Chwil. Bonusowe punkty znajdziesz na swoim profilu najpóźniej po upływie 2 dni roboczych.

Z kolei premię (max. 150 zł) za zrealizowanie warunków aktywności w kolejnych miesiącach otrzymasz na rachunek w Pekao do połowy drugiego miesiąca po zakończeniu 3-miesięcznego okresu aktywności.

Brak konkretnych dat sprzyja nieporozumieniom, więc przedstawmy powyższe zadania na konkretnym przykładzie. 50 zł za założenie Konta Przekorzystnego w maju 2023 r. otrzymasz do 15 lipca 2023 r. W tym przypadku warunki aktywności musisz spełniać od czerwca do sierpnia 2023 r. Bonus w wysokości 50, 100 lub 150 zł otrzymasz na ROR do 15 października 2023 r.

Zwracamy uwagę, że:

  • termin realizacji zadań z promocji dotyczącej punktów w Bezcennych Chwilach liczony jest od daty przystąpienia do programu, a nie na zasadzie pełnych miesięcy kalendarzowych;
  • gdyby nie udało Ci się z powodu kłopotów technicznych zawrzeć umowy o Konto Przekorzystne zdalnie, masz prawo podpisać ją w oddziale i nie pozbawi Cię to prawa do otrzymania premii.

Dodatkowe informacje

Masz dużą swobodę w realizacji płatności, możesz je wykonywać w placówkach stacjonarnych, jak i w sklepach internetowych. Jako spełniające warunki promocji nie zostaną zaliczone te wykonane w miejscach o kodach MCC wymienionych w regulaminie. Chodzi o internetowe przekazy pieniężne (MCC 4829), przekazy pieniężne w instytucjach finansowych (MCC 6050), przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych, czyli walutę obcą, zlecenia pieniężne i czeki podróżne (MCC 6051).

Przypominamy, jeśli transakcje kartą wykonasz tylko w dwóch miesiącach, Twoja nagroda wyniesie 100 zł, jeśli zaś tylko w jednym miesiącu – otrzymasz jedynie 50 zł.

Do chwili otrzymania ostatniej z nagród Twoje konto i karta muszą być aktywne.

Z pewnością przyda Ci się informacja, że klienci Pekao zbierają punkty w Bezcennych Chwilach dużo szybciej, według specjalnego przelicznika wynikającego z rodzaju posiadanej karty.

I na koniec jeszcze jedna dobra wiadomość: zarówno premia gotówkowa, jak i ta w postaci punktów w programie Bezcenne Chwile nie podlegają opodatkowaniu, nie musisz ich wykazywać w rocznym zeznaniu podatkowym.

Produkty Banku Pekao

Czas najwyższy przedstawić Konto Przekorzystne, którego otwarcie da Ci prawo ubiegania się o nagrody.

Warto też wspomnieć o Koncie Oszczędnościowym:

Atrakcyjne nagrody + wyjątkowa karta

Proste warunki aktywności i atrakcyjna premia to z pewnością atuty opisywanego pakietu promocji. Miłośnicy gier komputerowych docenią też zapewne możliwość wyboru unikalnej karty z wizerunkiem gamingowym oraz ciekawe nagrody związane z ich zainteresowaniami z katalogu Bezcennych Chwil, np. voucher do platformy Steam, doładowanie do PlayStation Store czy 12-miesięczną subskrypcję Xbox Game Pass.

Może jest to wyjątkowa okazja na sprawienie sobie ciekawego prezentu 😀

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Wakacyjna promocja z Bankiem Pekao S.A."
  2. Regulamin promocji „Punkty na start z Bankiem Pekao S.A." – edycja 12

O banku

Bank Pekao (czyli Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna) to polski bank uniwersalny założony w latach 20. XX wieku. Aktualnie oferta banku obejmuje produkty dla klientów indywidualnych (detalicznych i z grupy premium), małych i średnich firm, korporacji, a także rolników.