Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

100 zł do Empik.com w wakacyjnej promocji aplikacji IKO banku PKO BP

100 zł do Empik.com w wakacyjnej promocji aplikacji IKO banku PKO BP
Źródło: najlepszekonto.pl

Zaczęły się wakacje, więc czas na miłe i przyjemne promocje, w których niewiele trzeba się wysilić, by zdobyć nagrodę. Najnowsza propozycja PKO BP idealnie spełnia te warunki.

Kto może skorzystać z promocji?

Akcja „Wakacje z IKO II” ma trwać do 31 lipca 2021 r., ale może zakończyć się wcześniej, bo bank rozda tylko 580 nagród. W promocji mogą wziąć udział wszyscy pełnoletni, z pełną zdolnością do czynności prawnych, posiadacze rachunków osobistych w PKO BP (konto Inteligo nie spełnia warunków regulaminu) posiadający adres zamieszkania na terenie Polski, którzy dotąd nie zarejestrowali w systemie banku aplikacji mobilnej IKO.

W regulaminie promocji bank nie określił, jakie konkretnie konto trzeba posiadać, by zawalczyć o nagrodę. Jest tylko zapis, że może to być rachunek indywidualny lub wspólny.

Niestety regulamin uniemożliwia szybkie nawiązanie współpracy z PKO BP, by móc wziąć udział w tej akcji. Znajduje się w nim bowiem zapis, że w promocji mogą uczestniczyć klienci banku, którzy otworzyli rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w PKO BP przed 29 czerwca 2021 r.

Zapłać Blikiem, zgarnij premię

Zadanie, jakie bank postawił przed uczestnikami akcji, jest banalnie proste:

Krok 1
Krok 1

Do 31 lipca 2021 r.

  • wypełnij formularz przystąpienia do promocji i wyślij go;
  • zweryfikuj w bankowości internetowej iPKO, czy masz wyrażone zgody na otrzymywanie od PKO BP informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) drogą telefoniczną oraz w formie sms-ów i korespondencji e-mail, a także czy w iPKO figurują Twoje poprawne dane osobowe, tj. dokument tożsamości, adres e-mail i tradycyjny.
Krok 2
Krok 2

Także do 31 lipca 2021 r.:

  • pobierz, aktywuj i zaloguj się pierwszy raz do aplikacji mobilnej IKO banku PKO BP
  • wykonaj przynajmniej 2 transakcje Blikiem (z wyjątkiem przelewów na telefon oraz wypłat z bankomatów i wpłat) na łączną kwotę min. 30 zł;
Informacja
Informacja

Do momentu otrzymania nagrody musisz posiadać aktywną aplikację IKO i konto osobiste, nie możesz też odwołać udzielonych zgód marketingowych.

Nagroda
Nagroda

Voucher o wartości 100 zł do wykorzystania na Empik.com otrzymasz w powiadomieniu PUSH w aplikacji mobilnej IKO lub na adres e-mail do 20 sierpnia 2021 r

Co jeszcze trzeba wiedzieć?

Nagrody będą przyznawane według kolejności spełnienia przez uczestników akcji wszystkich warunków jej regulaminu. Voucher możesz wykorzystać do 16 grudnia 2021 r. zgodnie z zasadami obowiązującymi na Empik.com.

Premia nie podlega opodatkowaniu, nie musisz się z niej rozliczać przed urzędem skarbowym.

2 transakcje Blikiem i nagroda będzie Twoja

Bardzo proste zasady i szybko przekazana nagroda – takie akcje lubimy najbardziej, stawiamy więc „plus” dla PKO BP za ten pomysł. Płatności Blikiem z pewnością nie sprawią Ci kłopotów. Chyba trudniej będzie zdecydować, na co wydać 100 zł na Empik.com. Ruszaj do działania, bo, jak wspomnieliśmy, premię otrzyma tylko 580 osób, które jako pierwsze spełnią warunki aktywności.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Wakacje z IKO II"

O banku

Bank opiera swoją działalność na segmencie detalicznym, korporacyjnym oraz inwestycyjnym, łącząc przy tym tradycję z nowoczesnością. Wartości istotne dla PKO BP to wiarygodność, satysfakcja klienta, ciągłe doskonalenie oraz przedsiębiorczość.

W ofercie PKO BP dla klientów detalicznych znajdziemy szeroką gamę produktów: rachunki osobiste i oszczędnościowe, lokaty terminowe, kredyty i pożyczki gotówkowe, kredyty hipoteczne oraz produkty inwestycyjne.