Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Bon o wartości 5000 zł do wakacje.pl za płatności Blikiem w konkursie PKO BP

Bon o wartości 5000 zł do wakacje.pl za płatności Blikiem w konkursie PKO BP
Źródło: strona konkursu

Wakacje w pełni, dla części osób tegoroczny urlop jest już zapewne wspomnieniem. PKO BP nie pyta jednak kto już wypoczywał, albo kiedy planuje to zrobić. Po prostu zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest 6 voucherów o wartości 5000 zł każdy do wykorzystania na dowolny cel w wakacje.pl.

Kto może wyjechać na wakacje marzeń?

W akcji „Wakacje z IKO” mogą wziąć udział wszyscy pełnoletni, z pełną zdolnością do czynności prawnych, posiadacze rachunków osobistych w PKO BP (konto w Inteligo nie spełnia warunków regulaminu) posiadający dostęp do serwisu internetowego iPKO i/lub aplikacji mobilnej IKO.

Nie jesteś jeszcze klientem PKO BP? Przeczytaj opis tej ciekawej akcji i rozważ skorzystanie z jednego z rachunków tego banku. Przedstawiamy je poniżej.

Zapłać Blikiem, daj sobie szansę na wygraną

Zadanie, jakie bank postawił przed uczestnikami akcji jest banalnie proste:

Krok 1
Krok 1

Do 11 sierpnia 2019 r. wykonaj przynajmniej 2 transakcje Blikiem (z wyjątkiem przelewów) na minimalną łączną kwotę 20 zł;

Krok 2
Krok 2

Do podanego dnia wypełnij formularz dostępny na stronie konkursu i odpowiedz na znajdujące się tam pytanie W jaki sposób aplikacja mobilna IKO, może uratować Twoje wakacje? Odpowiedź nie może być dłuższa niż 1000 znaków.

Nagroda
Nagroda

14 sierpnia 2019 r. zbierze się komisja konkursowa, by wybrać autorów 6 najciekawszych wypowiedzi i nagrodzić ich bonami o wartości 5000 zł. Laureaci otrzymają informację o wygranej w tym samym dniu powiadomieniem push w aplikacji mobilnej lub w wiadomości e-mail.

Co jeszcze trzeba wiedzieć?

Bank nie wymaga od Ciebie niczego więcej niż dokonania transakcji Blikiem i odpowiedzi na pytanie konkursowe. Musisz tylko pamiętać, by

  • wyrazić zgodę i nie odwołać jej do dnia zakończenia konkursu na otrzymywanie od PKO BP informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) drogą telefoniczną oraz w formie sms-ów i korespondencji e-mail;
  • zweryfikować w serwisie internetowym iPKO poprawność swoich danych osobowych, tj. dokumentu tożsamości, adresu e-mail i tradycyjnego;
  • w dniu zakończenia konkursu posiadać aktywną aplikację IKO i serwis internetowy iPKO.

Powinieneś też wiedzieć, że

  • możesz wysłać tylko jedną odpowiedź na pytanie, każda kolejna zostanie wykluczona;
  • wysłanie zadania konkursowego jest jednoznaczne z udzieleniem organizatorowi zgody na wykorzystanie go na wszystkich polach eksploatacji. Krótko mówiąc chodzi oto, by PKO BP mógł wykorzystać Twoją odpowiedź na stronie konkursu czy do promocji.

Nagrody dla szczęśliwców

Jak wspomnieliśmy, 6 osób, których odpowiedzi zostaną uznane przez komisję konkursową za najciekawsze, otrzyma vouchery o wartości 5000 zł do wykorzystania na rezerwację wczasów, zakup biletów lotniczych i rezerwację hoteli w serwisie internetowym lub salonie sprzedaży wakacje.pl.

Dodatkowe informacje o zasadach realizacji bonów znajdują się załączniku do regulaminu akcji. Mówi on też, że PKO BP ureguluje podatek dochodowy związany z przyznaną nagrodą.

Konta z oferty PKO BP

W regulaminie opisywanego konkursu, bank PKO BP nie określił jakie konkretnie konto trzeba posiadać, by zawalczyć o nagrodę. Jest tylko zapis, że ma to być rachunek dla osoby pełnoletniej. Proponujemy spojrzeć na Konto za Zero oraz Konto dla Młodych

Konto za Zero

Bank oferuje preferencyjne warunki prowadzenia tego rachunku dla osób pobierających świadczenie wychowawcze 500+. Systematyczne zasilanie konta i transakcje kartą pozwalają uniknąć opłat związanych z rachunkiem i wydaną do niego kartą debetową.

Otwierając rachunek w ramach programu poleceń możesz zyskać 100 zł, a potem, już jako polecający, zdobyć kolejne bonusy w tej samej wysokości.

Konto dla Młodych

Ten rachunek przeznaczony jest dla klientów w wieku 18-26 lat. Prowadzenie Konta dla Młodych jest bezwarunkowo bezpłatne. Miesięcznej opłaty 5 zł za kartę możesz uniknąć wykonując nią min. 4 transakcje w miesiącu. Przy czym jej posiadanie nie jest obowiązkowe. Z powodzeniem możesz korzystać z Konta dla Młodych posługując się Blikiem.

Trochę inwencji i możesz wygrać

Bardzo proste zasady i szybko przekazana atrakcyjna nagroda – takie akcje lubimy najbardziej. Więc stawiamy duży „plus” dla PKO BP za ten pomysł.

Twoje zadanie sprowadza się do wykonania 2 transakcji Blikiem i odpowiedzi na pytanie konkursowe. Płatności nie sprawią Ci kłopotu, tego jesteśmy pewni. Najważniejsze, by napisać taką odpowiedź na pytanie konkursowe, by komisja „padła z wrażenia” i nagrodziła właśnie Ciebie. Trzymamy kciuki za Twoją kreatywność.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin konkursu "Wakacje z IKO"

O banku

Bank opiera swoją działalność na segmencie detalicznym, korporacyjnym oraz inwestycyjnym, łącząc przy tym tradycję z nowoczesnością. Wartości istotne dla PKO BP to wiarygodność, satysfakcja klienta, ciągłe doskonalenie oraz przedsiębiorczość.

W ofercie PKO BP dla klientów detalicznych znajdziemy szeroką gamę produktów: rachunki osobiste i oszczędnościowe, lokaty terminowe, kredyty i pożyczki gotówkowe, kredyty hipoteczne oraz produkty inwestycyjne.