Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 11 sierpnia 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: PKO BP lub sprawdź aktualnie trwające promocje.

Bon o wartości 5000 zł do wakacje.pl za płatności Blikiem w konkursie PKO BP

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

Bon o wartości 5000 zł do wakacje.pl za płatności Blikiem w konkursie PKO BP
Źródło: strona konkursu

Wystarczy, że wykonasz 2 transakcje Blikiem korzystając z aplikacji mobilnej IKO i odpowiesz na pytanie konkursowe, a dasz sobie szansę na voucher o wartości 5000 zł do wykorzystania w serwisie internetowym lub salonie sprzedaży wakacje.pl. Wygraną otrzymasz najpóźniej 14 września 2019 r. Możesz ją więc wykorzystać jeszcze tego lata lub zachować na przyszły rok, bo bon będzie ważny do lipca 2020 r.

Wakacje w pełni, dla części osób tegoroczny urlop jest już zapewne wspomnieniem. PKO BP nie pyta jednak kto już wypoczywał, albo kiedy planuje to zrobić. Po prostu zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest 6 voucherów o wartości 5000 zł każdy do wykorzystania na dowolny cel w wakacje.pl.

Kto może wyjechać na wakacje marzeń?

W akcji „Wakacje z IKO” mogą wziąć udział wszyscy pełnoletni, z pełną zdolnością do czynności prawnych, posiadacze rachunków osobistych w PKO BP (konto w Inteligo nie spełnia warunków regulaminu) posiadający dostęp do serwisu internetowego iPKO i/lub aplikacji mobilnej IKO.

Nie jesteś jeszcze klientem PKO BP? Przeczytaj opis tej ciekawej akcji i rozważ skorzystanie z jednego z rachunków tego banku. Przedstawiamy je poniżej.

Zapłać Blikiem, daj sobie szansę na wygraną

Zadanie, jakie bank postawił przed uczestnikami akcji jest banalnie proste:

Drukuj

Co jeszcze trzeba wiedzieć?

Bank nie wymaga od Ciebie niczego więcej niż dokonania transakcji Blikiem i odpowiedzi na pytanie konkursowe. Musisz tylko pamiętać, by

  • wyrazić zgodę i nie odwołać jej do dnia zakończenia konkursu na otrzymywanie od PKO BP informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) drogą telefoniczną oraz w formie sms-ów i korespondencji e-mail;
  • zweryfikować w serwisie internetowym iPKO poprawność swoich danych osobowych, tj. dokumentu tożsamości, adresu e-mail i tradycyjnego;
  • w dniu zakończenia konkursu posiadać aktywną aplikację IKO i serwis internetowy iPKO.

Powinieneś też wiedzieć, że

  • możesz wysłać tylko jedną odpowiedź na pytanie, każda kolejna zostanie wykluczona;
  • wysłanie zadania konkursowego jest jednoznaczne z udzieleniem organizatorowi zgody na wykorzystanie go na wszystkich polach eksploatacji. Krótko mówiąc chodzi oto, by PKO BP mógł wykorzystać Twoją odpowiedź na stronie konkursu czy do promocji.

Nagrody dla szczęśliwców

Jak wspomnieliśmy, 6 osób, których odpowiedzi zostaną uznane przez komisję konkursową za najciekawsze, otrzyma vouchery o wartości 5000 zł do wykorzystania na rezerwację wczasów, zakup biletów lotniczych i rezerwację hoteli w serwisie internetowym lub salonie sprzedaży wakacje.pl.

Dodatkowe informacje o zasadach realizacji bonów znajdują się załączniku do regulaminu akcji. Mówi on też, że PKO BP ureguluje podatek dochodowy związany z przyznaną nagrodą.

Konta z oferty PKO BP

W regulaminie opisywanego konkursu, bank PKO BP nie określił jakie konkretnie konto trzeba posiadać, by zawalczyć o nagrodę. Jest tylko zapis, że ma to być rachunek dla osoby pełnoletniej. Proponujemy spojrzeć na Konto za Zero oraz Konto dla Młodych

Konto za Zero

Bank oferuje preferencyjne warunki prowadzenia tego rachunku dla osób pobierających świadczenie wychowawcze 500+. Systematyczne zasilanie konta i transakcje kartą pozwalają uniknąć opłat związanych z rachunkiem i wydaną do niego kartą debetową.

Otwierając rachunek w ramach programu poleceń możesz zyskać 100 zł, a potem, już jako polecający, zdobyć kolejne bonusy w tej samej wysokości.

Konto dla Młodych

Ten rachunek przeznaczony jest dla klientów w wieku 18-26 lat. Prowadzenie Konta dla Młodych jest bezwarunkowo bezpłatne. Miesięcznej opłaty 5 zł za kartę możesz uniknąć wykonując nią min. 4 transakcje w miesiącu. Przy czym jej posiadanie nie jest obowiązkowe. Z powodzeniem możesz korzystać z Konta dla Młodych posługując się Blikiem.

Trochę inwencji i możesz wygrać

Bardzo proste zasady i szybko przekazana atrakcyjna nagroda – takie akcje lubimy najbardziej. Więc stawiamy duży „plus” dla PKO BP za ten pomysł.

Twoje zadanie sprowadza się do wykonania 2 transakcji Blikiem i odpowiedzi na pytanie konkursowe. Płatności nie sprawią Ci kłopotu, tego jesteśmy pewni. Najważniejsze, by napisać taką odpowiedź na pytanie konkursowe, by komisja „padła z wrażenia” i nagrodziła właśnie Ciebie. Trzymamy kciuki za Twoją kreatywność.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin konkursu "Wakacje z IKO"

O banku

Początki działalności PKO BP sięgają 1919 r., kiedy to powołano Pocztową Kasę Oszczędności. Po II Wojnie Światowej instytucja zmieniła nazwę na Powszechną Kasę Oszczędności, a w 1974 r. udostępniła pierwszy rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy dla osób fizycznych. Pod obecną nazwą bank działa od 2000 r., kiedy to stał się spółką Skarbu Państwa. PKO Bank Polski jest największym polskim bankiem.

Czytaj więcej

Komentarze