Moneyback dla zmotoryzowanych przedsiębiorców od Santandera z kartą debetową Mastercard

Moneyback dla zmotoryzowanych przedsiębiorców od Santandera z kartą debetową Mastercard Źródło obrazka: strona Santander Bank Polska

Twoja praca wymaga częstych podróży służbowych po kraju? Przyjrzyj się więc uważnie promocji w Santanderze. Możesz w niej zyskać 2% zwrotu za płatności kartą na stacjach Circle K, 4% moneyback za transakcje w hotelach i motelach oraz 6% zwrotu za opłaty za autostradę. Maksymalna kwota za wydatki w hotelach i za autostrady, jaka wróci na Twoje Konto Firmowe Godne Polecenia, może wynieść 200 zł miesięcznie! W innej promocji możesz zyskać 900 zł!

Opisywana akcja Santandera tak naprawdę składa się z dwóch niezależnych promocji. Każda z nich trwa do 31 marca 2020 r. Przyznasz, że przywołane 200 zł zwrotu w miesiącu brzmi bardzo atrakcyjnie. Dla wzmocnienia Twojego zainteresowania dodamy, że wydatki na stacjach Circle K nie są objęte limitem, a na dodatek promocja trwa aż 12 miesięcy.

Jedyne, czego potrzebujesz, by cieszyć się wymienionymi benefitami, to posiadanie Konta Firmowego Godnego Polecenia oraz wydanej do niego karty debetowej Mastercard Business Debit.

Co możesz zyskać w akcji „W podróży 2”?

Uczestnictwo w promocji „W podróży 2” sprowadza się do płacenia bezgotówkowo na stacjach Circle K w Polsce. Za każdą transakcję dokonaną kartą Mastercard Business Debit otrzymasz 2% zwrotu. Pieniądze zostaną przelane na Twój rachunek do końca miesiąca następującego po tym, w którym dokonałeś płatności. Regulamin nie przewiduje żadnych limitów kwotowych, ani co do kwot wydatków, ani wysokości moneybacku.

Bonusy w promocji „W podróży 2-4-6”

W akcji o nazwie „W podróży 2-4-6” możesz liczyć na bardziej różnorodne nagrody. Oto one:

 • 2% zwrotu wydatków Mastercard Business Debit na stacjach Circle K.
 • 4% moneyback kwot wydanych otrzymaną kartą w hotelach i motelach;
 • 6% zwrotu za opłaty za przejazd autostradami, które uiściłeś „plastikiem” objętym promocją.

Regulamin tej akcji wskazuje, że uwzględniane są tylko transakcje we wspomnianych wyżej miejscach w Polsce. Nie ma żadnych limitów za płatności na stacjach Circle K. Natomiast zwrot za wydatki w hotelach, motelach i za przejazd autostradami może wynieść maksymalnie 200 zł w miesiącu.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja o nazwie „W podróży 2” skierowana jest do wszystkich osób fizycznych lub prawnych oraz jednostek organizacyjnych niebędących osobą prawną, którym ustawa przyznaje zdolność prawną, które wykonują we własnym imieniu działalność gospodarczą. Ważne, by uczestnik promocji w czasie jej trwania (od 01.04.2019 r. do 31.03.2020 r.) był stroną umowy o kartę Mastercard Business Debit i nie rozwiązał umowy o jakąkolwiek firmową kartę debetową.

Druga akcja – „W podróży 2-4-6” - dedykowana jest tym przedsiębiorcom (według przytoczonej wyżej definicji), którzy w ciągu ostatnich 6 miesięcy przed przystąpieniem do promocji nie posiadali karty debetowej Mastercard Business Debit wydawanej przez Santandera, ani nie rozwiązali umowy o jakąkolwiek kartę debetową tego banku.

Co zrobić, by otrzymać nagrody?

Naprawdę niewiele.

Jeśli jesteś już klientem firmowym Santandera i posiadasz kartę Mastercard Business Debit, po prostu płać nią na stacjach Circle K.

W przypadku, gdy korzystasz z usług Santandera, ale nie masz jeszcze wspomnianego „plastiku” lub chciałbyś wziąć kolejny, zaloguj się do Mini Firma i zawnioskuj o nową kartę.

Najwięcej zadań „wstępnych” stoi przed tymi, którzy jeszcze nie są klientami Santandera. W takiej sytuacji musisz:

 1. Założyć ;
 2. Wyrazić niezbędne zgody marketingowe;
 3. Zacząć korzystać z otrzymanego „plastiku” :)

Powinieneś przy tym wiedzieć, że równoległe trwa "Promocja dla przedsiębiorców", w której, jako że jesteś nowym klientem, też możesz wziąć udział. W jej ramach możesz zdobyć nawet 900 zł w pół roku!

Konto Firmowe Godne Polecenia

Konto Firmowe Godne Polecenia w Santanderze to nowoczesny i elastyczny rachunek oferowany klientom prowadzącym działalność gospodarczą. Standardowy koszt jego prowadzenia to 25 zł miesięcznie, ale wystarczy dokonanie dowolnego przelewu do ZUS w wysokości min. 200 zł, aby opłata nie została pobrana. Z kolei podstawowa opłata za obsługę karty Mastercard Business Debit wynosi 7 zł, przy czym wystarczy wydać nią w danym miesiącu min. 400 zł, aby karta stała się darmowa. Pierwsze 15 przelewów do innych banków jest bezpłatne, natomiast każdy kolejny kosztuje 1 zł.

Bonusy przydatne przedsiębiorcy

Opisywana promocja to doskonała okazja do obniżenia kosztów służbowych podróży na terenie Polski. Łatwiej zapłacić za autostradę, gdy ma się świadomość, że 6% opłaty wróci na konto. Odpoczynek w hotelu czy motelu zapewne też będzie nieco milszy z myślą o moneybacku w wysokości 4%. Szkoda tylko, że 2% wydatków na stacjach benzynowych ograniczony jest jedynie do obiektów Circle K.

Musimy też dodać, że wszelkie otrzymane zwroty w opisywanych akcjach mają związek z prowadzoną przez Ciebie działalnością gospodarczą i musisz je uwzględnić w przychodach swojej firmy.

Nie ma jednak co narzekać. Wszak Santander nie wymaga żadnych specjalnych aktywności. Po prostu oczekuje, że za wydatki, które i tak musisz ponieść, zapłacisz kartą Mastercard Business Debit, a nie jakimś innym „plastikiem”. Tak więc, szerokiej drogi!

Z ostatniej chwili

 • 23.04.2019 10:43

  Czy pomyślałeś o tym, by otworzyć dziecku rachunek bankowy? Jeśli nie - albo masz wątpliwości, czy to ma sens - to podajemy Ci 5 powodów, by to zrobić.

 • 23.04.2019 08:48

  Droga po 100 zł od Santandera do wykorzystania na Pyszne.pl jest niezwykle krótka i łatwa: wystarczy, że wybierzesz jeden z produktów kredytowych banku.

 • 19.04.2019 17:03

  W najnowszej promocji karty Citi Simplicity masz szansę zdobyć smartfon OPPO AX7 o wartości 999 zł.Sprawdź warunki akcji.

 • 19.04.2019 12:21

  Klienci mBanku, korzystający także z usług Kompakt Finanse mogą otrzymać 120 zł. Za co? Za rezygnację z produktów Kompakt Finanse.

 • 19.04.2019 07:47

  Podpisanie umowy o kartę kredytową Visa z ING Banku Śląskiego i aktywne korzystanie z niej przez 4 miesiące oznacza nagrodę -  maks. 160 zł do Pyszne.pl.

 • 19.04.2019 07:41

  Nawet 270 zł mogą zyskać klienci Kompakt Finanse, którzy przeniosą konto do mBanku. Kolejne bonusy czekają za przeniesienie do niego produktów kredytowych.

 • 18.04.2019 14:06

  Wystarczy, że podpiszesz umowę karty kredytowej z ING Bankiem Śląskim i przez 5 miesięcy będziesz z niej aktywnie korzystał, a możesz zyskać nawet 250 zł.

 • 17.04.2019 18:08

  Aktywne korzystanie przez 3 miesiące z karty kredytowej Citi Simplicity zostanie nagrodzone przez Citi Handlowy bonem o wartości 400 zł na Allegro.pl.

 • 17.04.2019 15:43

  Za rezygnację z usług Kompakt Finanse i powierzenie finansów swojej firmy tylko mBankowi, możesz teraz zyskać 60 zł.

 • 17.04.2019 11:31

  Zdrapki i tokeny przemijają. Zastąpiły je SMS-y autoryzacyjne. Ostatnio kolejne banki udostępniają klientom mobilną autoryzację

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.