Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Voucher na Canal Plus o wartości 420 zł od Banku Pekao za Konto Przekorzystne + 5% na Koncie Oszczędnościowym

Voucher na Canal Plus o wartości 420 zł od Banku Pekao za Konto Przekorzystne + 5% na Koncie Oszczędnościowym

W najnowszej promocji bank przygotował zaledwie 2000 voucherów o wartości 420 zł gwarantujących bezpłatny dostęp do serwisu CANAL+ (a dokładniej - do Pakietu CANAL+ z Netflix Plan Standard) na 6 miesięcy. Nagroda trafi do tych uczestników, którzy najszybciej spełnią wszystkie warunki akcji. Natomiast formalnie oferta „Otwórz Konto Przekorzystne na selfie z kartą Visa Debit FX i odbierz voucher do najlepszych filmów i seriali” ma potrwać do 30 czerwca 2022 r.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja skierowana jest do osób pełnoletnich, z polskim obywatelstwem, zamieszkałych w Polsce, które w okresie od 1 stycznia 2020 r. do 31 maja 2022 r. nie były właścicielami ani współwłaścicielami konta osobistego, ani lokaty terminowej w Banku Pekao SA.

Jak zdobyć voucher o wartości 420 zł?

Przed Tobą zaledwie parę zadań. Oto one:

Krok 1
Krok 1

Najdalej do 30 czerwca 2022 r. (pamiętaj o ograniczonej puli nagród) złóż wniosek o Konto Przekorzystne wraz z:

  • kartą debetową Visa Debit FX,
  • dostępem do bankowości internetowej i aplikacji mobilnej PeoPay,
  • wnioskiem o otwarcie Konta Oszczędnościowego (jeśli chcesz otrzymać na nim promocyjne oprocentowanie).

Pamiętaj o wyrażeniu zgody na przystąpienie do promocji, zaakceptuj też regulamin oraz Informację Administratora Danych.

Krok 2
Krok 2

Również do 30 czerwca zawrzyj umowę za pośrednictwem podstrony banku lub w aplikacji PeoPay z wykorzystaniem weryfikacji tożsamości przy pomocy selfie.

W trakcie zawierania umowy podaj adres e-mail oraz wpisz słowo CANAL w polu "KOD REKOMENDACJI".

Krok 3
Krok 3

W każdym z 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia Konta Przekorzystnego (czyli w lipcu, sierpniu i wrześniu) wykonaj przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą Visa Debit FX na dowolną kwotę.

Nagroda
Nagroda

Voucher o wartości 420 zł na Canal+ otrzymasz za pośrednictwem bankowości elektronicznej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres podany przez Ciebie w zgłoszeniu najpóźniej do 29 listopada 2022 r.

Ważne: w okresie promocji nie możesz odstąpić od umowy o prowadzenie ROR, wypowiedzieć umowy o kartę ani wycofać zgody na przetwarzanie danych osobowych, ponieważ automatycznie stracisz prawo do nagrody.

Voucher możesz aktywować do 31 grudnia 2022 r. (czyli najpóźniej do końca tego dnia musisz rozpocząć korzystanie z 6-miesięcznego dostępu). Nagroda zwolniona jest z opodatkowania.

O czym warto wiedzieć?

Wyjaśnijmy jeszcze kilka kwestii związanych z promocją. Wymagane transakcje bezgotówkowe możesz zrealizować kartą lub z wykorzystaniem aplikacji PeoPay zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w Internecie, z wyjątkiem punktów o następujących kodach MCC: 4829, 6050, 6051, czyli związane z przekazami pieniężnymi.

Do transakcji kartą nie są wliczane: transakcje Blikiem oraz Quasi cash, zasilenia kart Revolut i konta SkyCash, a także transakcje, w których dokonano zwrotu towaru lub usługi, odrzucone bądź nieautoryzowane.

Jeśli nie uda Ci się z powodu kłopotów technicznych zawrzeć umowy o Konto Przekorzystne zdalnie, możesz dopełnić formalności w oddziale i nie pozbawi Cię to prawa do otrzymania premii.

Kod Promocji (o treści CANAL) może zostać wprowadzony tylko raz w procesie zawierania umowy i nie może zostać później zmieniony. Jeżeli zapomnisz o jego wpisaniu, stracisz prawo do nagrody, dlatego nie przeocz tej czynności:

Kliknij, aby powiększyć

Do realizacji vouchera niezbędne jest podanie danych karty płatniczej (lub zarejestrowanie innej metody płatności honorowanej przez CANAL+ Polska S.A.). Voucher należy aktywować w następujący sposób:

Promocja łączy się z promocjami dotyczącymi Konta Oszczędnościowego, promocją "Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom XX edycja" i kolejnymi edycjami tej promocji oraz programem poleceń „Polecam Przekorzystnie”. Wyjątek stanowią klienci, którzy w związku z otrzymaniem kodu polecenia zawarli z bankiem umowę o prowadzenie rachunku płatniczego Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium w ramach IX Edycji Programu „Polecam Przekorzystnie” i kolejnych edycji tej promocji.

Niestety... gdybyś chciał jednocześnie skorzystać z równoległej akcji, w której za założenie Konta Przekorzystnego można otrzymać 200 zł premii, nie będzie to możliwe. Nie ma za to przeszkód, byś wziął udział w innych promocjach przygotowanych przez Pekao i zgarnął w nich nagrody.

Konto Przekorzystne w Banku Pekao

Konto Przekorzystne z pewnością wyróżnia się na rynku bezwarunkowym brakiem opłat za prowadzenie rachunku. Za wydawaną do niego kartę bank co prawda standardowo pobiera prowizję, ale możesz jej uniknąć:

Konto Oszczędnościowe

Otwarcie Konta Przekorzystnego pozwoli Ci uzyskać atrakcyjne warunki na Koncie Oszczędnościowym. Promocyjne oprocentowanie będzie naliczane dla kwot do 100 tys. zł przez pół roku (dokładnie przez 183 dni).

Pamiętaj, że Konto Oszczędnościowe powinieneś uruchomić w trakcie otwierania rachunku osobistego.

Canal+ w Internecie przez pół roku za darmo

Na plus najnowszej akcji Banku Pekao trzeba zaliczyć wyjątkowo proste warunki związane z otrzymaniem premii. Także nagroda, choć nie jest „żywą gotówką”, prezentuje się całkiem nieźle - wartość darmowego pakietu (umożliwiającego oglądanie filmów na Netfixie) wynosi aż 420 zł.

Jeśli natomiast oferowany voucher niezbyt odpowiada Twoim gustom, zawsze możesz skorzystać z równoległej promocji Konta Przekorzystnego. Jej uczestnicy mają do spełnienia identyczne wymogi, jednak w tej akcji możesz otrzymać 200 zł gotówkowej premii. Wybór - jak zawsze - należy do Ciebie.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Otwórz Konto Przekorzystne na selfie z kartą Visa Debit FX i odbierz voucher do najlepszych filmów i seriali”

O banku

Bank Pekao (czyli Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna) to polski bank uniwersalny założony w latach 20. XX wieku. Aktualnie oferta banku obejmuje produkty dla klientów indywidualnych (detalicznych i z grupy premium), małych i średnich firm, korporacji, a także rolników.