Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

400 zł na zakupy w morele.net z kartą kredytową Citi Simplicty od Citi Handlowego

400 zł na zakupy w morele.net z kartą kredytową Citi Simplicty od Citi Handlowego
Źródło: strona promocji

Do licznych promocji karty kredytowej Citibanku dołącza więc jeszcze jedna kusząca propozycja. Szansę na 400-złotowy voucher masz do 13 grudnia 2019 r.

Dla kogo promocja?

Bank zastosował typowe dla siebie warunki uczestnictwa. Z promocji mogą skorzystać osoby, które po 1 stycznia 2018 r. nie posiadały głównej karty kredytowej w Citibanku. Posiadanie innych produktów, np. konta osobistego, nie stanowi przeszkody. Wyłączeni z udziału są natomiast nierezydenci oraz obywatele lub rezydenci Stanów Zjednoczonych.

Oprócz tego należy oczywiście uzyskać pozytywną ocenę zdolności kredytowej. W przypadku Citi Simplicity podstawowe warunki to pełnoletniość oraz dochody netto na poziomie min. 1200 zł uzyskiwane u obecnego pracodawcy od co najmniej 3 miesięcy. Swój dochód należy rzecz jasna udokumentować – wykaz wymaganych dokumentów znajdziesz w regulaminie promocji.

Po prostu płać kartą

Większych niespodzianek nie ma też w kwestii warunków aktywności. Do otrzymania 400 zł na zakupy w morele.net Citi Handlowy wymaga, oprócz wyrobienia karty, także zalogowania do bankowości i wykonywania transakcji. Szczegóły podajemy w poniższym harmonogramie:

Krok 1
Krok 1

Do 13 grudnia 2019 r. wypełnij formularz kontaktowy dostępny na stronie promocji. Poczekaj na kontakt ze strony pracownika banku, a podczas rozmowy złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity.

Krok 2
Krok 2

Podpisz z bankiem umowę i aktywuj kartę.

Krok 3
Krok 3

Do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy:

  • przynajmniej raz zaloguj się do serwisu bankowości internetowej (Citibank Online) lub mobilnej (Citi Mobile) oraz
  • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą kredytową na łączną kwotę min. 1500 zł.
Nagroda
Nagroda

Wiadomość w serwisie Citibank Online wraz z elektroniczną kartą podarunkową otrzymasz najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków.

To musisz wiedzieć

Pora na kilka słów wyjaśnienia. Pamiętaj, że w promocji nie zostaną uwzględnione transakcje zwrócone ani tzw. transakcje szczególne, np. przelewy z rachunku karty. Nie ma znaczenia, czy wykonasz jedną dużą płatność, czy kilka mniejszych; ważne, byś we wskazanym terminie wydał przy pomocy nowej „kredytówki” co najmniej 1500 zł.

A skoro jesteśmy przy terminach, podajemy przykład, by rozjaśnić nieco sprawę. Jeśli podpiszesz umowę o kartę we wrześniu, to warunki aktywności (zalogowanie + transakcje) będziesz musiał spełnić najpóźniej do końca grudnia. Teraz załóżmy, że dość sprawnie uporałeś się z transakcjami i „dobiłeś” do 1500 zł w listopadzie – w takiej sytuacji bonus powinien do Ciebie dotrzeć do końca grudnia.

Nie rezygnuj z karty przynajmniej do momentu otrzymania vouchera! W innym wypadku po prostu nie zostanie on przyznany. Z elektronicznej karty podarunkowej możesz skorzystać podczas jednorazowych zakupów o wartości 400 zł lub wyższej do 31 sierpnia 2020 r. – należy przy tym pamiętać, że dotyczy to wartości samego towaru, bez uwzględnienia kosztów dostawy lub wynikających z wybranej metody płatności.

Voucher możesz wykorzystać w którymkolwiek ze sklepów z grupy morele.net. Ich listę znajdziesz na stronie promocji oraz w regulaminie. Wartość nagrody jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Karta Citi Simplicity w Citibanku – ile kosztuje?

Mamy dla Ciebie dobrą informację – bonus w postaci vouchera to nie jedyny atut karty kredytowej Citi Simplicity. Przede wszystkim jest to niezwykle tania karta, czego przejawem jest m.in. brak opłat za jej wydanie i posiadanie.

Pozostałe parametry jednej z najpopularniejszych „kredytówek” na rynku prezentujemy poniżej:

Pomimo niewątpliwych zalet karty Citi Simplicity należy mieć świadomość, że każda karta kredytowa to produkt wymagający od jej posiadacza rozwagi i regularnej spłaty zadłużenia. Z praktycznymi wskazówkami dotyczącymi korzystania z tego produktu zapoznasz się w tym tekście. Do lektury zachęcamy zwłaszcza tych, którzy nigdy wcześniej nie mieli do czynienia z kartą kredytową.

Jeszcze jedna zachęta od Citibanku!

Ofert specjalnych związanych z kartą Citi Simplicity jest obecnie tyle, że trudno je wszystkie zliczyć. Akcja z elektronicznym voucherem o wartości 400 zł na morele.net to tylko jedna z licznych propozycji. Dobrze, że osoby zainteresowane wyrobieniem karty mają tak szeroki wybór co do promocji, z której mogliby skorzystać.

Aktualnie nowi posiadacze Citi Simplicity mogą otrzymać m.in. 400 zł na zakupy w sklepie internetowym Xiaomi. My polecamy jednak szczególnie ofertę z innym voucherem o tej samej wartości, z którego możesz skorzystać podczas zakupów na popularnym Allegro. Warunki tej akcji są właściwie identyczne z opisanymi powyżej.

Listę wszystkich ofert specjalnych związanych z kartą kredytową od Citibanku znajdziesz w naszej analizie.

To jak, którą promocję wybierasz? ;)

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin oferty: Voucher 400 zł do sklepów Grupy morele.net z Kartą Kredytową Citi Simplicity

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.